חוות דעת מפרט גיימינג על סך 4700 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת מפרט גיימינג על סך 4700 ש"ח

Moshep
 Share

Recommended Posts

בשמחה :)

לגבי הכרטיסי מסך אגיד לך תכלס - זה מאוד שונה בין משחק למשחק, הסטייה תהיה לרוב בין0-15% בין שניהם ולרוב לטובת ה2070 סופר. (תכלס FPSים בודדים הבדל ברוב המקרים)

חוץ מזה, לנוידיה יש עוד כמה פיצ'רים שאין בAMD כמו NVENC שזה סוג של קידוד והקלטה, שכרגע די שטותי ועובד על משחקים בודדים, SOUND ועוד כל מיני. השם- המוניטין של נוידיה מוכר יותר בעולם של עיבוד גרפי וקיים יותר שנים, גם אישית אני מעדיף כרטיסי נוידיה. (מעלה את המחיר)

במקרה שלך זה יותר: אם חשוב לך כל הפיצ'רים שיש להם להציע חוץ מהביצועים עצמם אז תלך על נוידיה - אם משחקים בלבד זו המטרה 5700XT יספק לך חוויה די זהה, לפעמים קצת פחות ולפעמים קצת יותר, תלוי title. 

לדעתי 5700XT אחלה כרטיס סך הכל וAMD לאט לאט משתפרים ולא להפך.

גם כל הבנצ'מרקים האלה זה רק אינדיקציה כי רוב הסיכויים שזה על 9900K בתדר 5GHZ+ שזה גם משפיע וכו' וכו'

לגבי המסך - הוא סבבה, יכול להשאר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@J Bailey

מעולה, לגמרי סגרת לי פינה

בסופו של יום מדובר במחשב לילד והשינויים המינוריים פחות משמעותיים בעיניי לעומת חוזקה משמעותית במקומות אחרים

בחרתי ב-2070 סופר בעיקר מהסיבה שהוא יצא אחרון ובראיה לטווח ארוך שימנע ממני שדרוגים עתידיים כאלה ואחרים

כרטיס מסך: 1781 ₪ - * בהרכבת מחשב * - MSI Radeon RX 5700XT 8GB Up To 1925MHz MECH
כרטיס מסך: 1927 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB Up To 1905MHz BLOWER
כרטיס מסך: 2025 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz OC
כרטיס מסך: 2048 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Radeon RX 5700 XT 8GB Up To 1905MHz BLOWER

יש דגם מועדף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moshep

@J Bailey

מעולה, לגמרי סגרת לי פינה

בסופו של יום מדובר במחשב לילד והשינויים המינוריים פחות משמעותיים בעיניי לעומת חוזקה משמעותית במקומות אחרים

בחרתי ב-2070 סופר בעיקר מהסיבה שהוא יצא אחרון ובראיה לטווח ארוך שימנע ממני שדרוגים עתידיים כאלה ואחרים

כרטיס מסך: 1781 ₪ - * בהרכבת מחשב * - MSI Radeon RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1925MHz MECH
כרטיס מסך: 1927 ₪ - * בהרכבת מחשב * - Gigabyte RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz BLOWER
כרטיס מסך: 2025 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz Gaming OC
כרטיס מסך: 2048 ₪ - * בהרכבת מחשב * - ASUS Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz BLOWER

יש דגם מועדף?

התכוונת שאתה הולך על 5700XT? חח בכל מקרה,

זה: כרטיס מסך: 2025 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz Gaming OC 

blower= מאוורר אחד קטן 

MSI= לא משהו בכלל בדגם הזה/לא יכול להגיע לOC שרשום בלי להגיע ל90C/לקרוס

ASUS=בדיחה. לא להתקרב.-גם blower אז מאוורר אחד קטן.

רק לוודא שאתה לוקח את זה: https://www.gigabyte.com/il/Graphics-Card/GV-R57XTGAMING-OC-8GD#kf

עוד דבר קטן, יוצאים כרטיסים חדשים של נוידיה בקרוב (כנראה באוגוסט-ספטמבר, בטוח עד סוף השנה) שלפי שמועות די חזקים מה שיוריד בהרבה את הכרטיסים הנוכחים, לידיעתך.

נערך על-ידי J Bailey
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של J Bailey

התכוונת שאתה הולך על 5700XT? חח בכל מקרה,

זה: כרטיס מסך: 2025 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz Gaming OC 

blower= מאוורר אחד קטן 

MSI= קירור לא משהו בכלל בדגם הזה/לא יכול להגיע לOC שרשום בלי להגיע ל90C/לקרוס

ASUS=בדיחה. לא להתקרב.-גם blower אז מאוורר אחד קטן.

רק לוודא שאתה לוקח את זה: https://www.gigabyte.com/il/Graphics-Card/GV-R57XTGAMING-OC-8GD#kf

עוד דבר קטן, יוצאים כרטיסים חדשים של נוידיה בקרוב (כנראה באוגוסט-ספטמבר, בטוח עד סוף השנה) שלפי שמועות די חזקים מה שיוריד בהרבה את הכרטיסים הנוכחים, לידיעתך.

חחח זה יצא מהקשרו

התכוונתי שלפני כן בחרתי ב2070 סופר מהסיבות שציינתי

בפועל שיניתי את ההחלטה והלכתי איתך :)

לגבי הדגמים שצפויים להשתחרר, מההיכרות שלי עם עולם החומרה ובכלל הטכנולוגיה - זה לולאה אינסופית. לא אפשרי מבחינתי לחכות לכרטיסים החדשים כי אני חייב את המחשב מיידית

רשמתי בפוסט שביצעתי הזמנה לפני כן מ-TMS והגיע לי מחשב שמתחמם במנוחה מסיבה לא ברורה וקורס כל 5 דק'. השירות שלהם היה מתחת לכל ביקורת והבעיה לא נפתרה, אז החלטתי להחזיר את המחשב ולזכות את העסקה. כרגע הילד יושב עם מקלדת, מסך ובלי מחשב - תבין לבד 🤣

בכל אופן, גם אם הייתי מחכה לכרטיס, כשהוא היה יוצא היו מכריזים לוחות חדשים ואז אינטל היו מוציאים מעבדי 6 ננומטר כמו וכו וכו, אז אעשה כאילו לא שמעתי שדיברת על כרטיסים חדשים

מעבד: 799 ₪ - * מבצע * - AMD Six Core Ryzen 5 3600 Up to 4.2Ghz BOX
לוח אם: 399 ₪ - Gigabyte B450 X
זכרון: 374 ₪ - XPG 8G 3200Mhz CL16 GAMMIX D10 BLACK (כמות: 2)
כרטיס מסך: 2025 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz OC
דיסק קשיח: 380 ₪ - 512G S11 PRO PCIE GEN3X4 M.2 2280 HEATSINK RED
ספק כוח: 399 ₪ - * מבצע * - 650W HCG-650M 80+ GOLD Full Modular High Current Gamer
מארז: 362 ₪ - * חדש * - NX800
גוף קרור למארז: 29 ₪ - * מבצע * - TwoCool 120mm Fan

ככה בסדר? אופציה לספק באותה רמה עם הספק 550 אולי? ככה אוכל להוסיף למעבד

נערך על-ידי Moshep
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@J Bailey

יודע ששיגעתי אותך

אבל היום סוף סוף חזרו אליי ע"מ לסגור את ההזמנה

כמה שלא התעקשתי - אין במלאי 5700XT ואין צפי להגעה

כנראה שאצטרך לקחת 2070 בכל מקרה בסופו של דבר

תוכל לעזור לי האם כדאי לקחת את הרגיל או הסופר ובאיזו גרסא לבחור?

איזה ייאוש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moshep

@J Bailey

יודע ששיגעתי אותך

אבל היום סוף סוף חזרו אליי ע"מ לסגור את ההזמנה

כמה שלא התעקשתי - אין במלאי 5700XT ואין צפי להגעה

כנראה שאצטרך לקחת 2070 בכל מקרה בסופו של דבר

תוכל לעזור לי האם כדאי לקחת את הרגיל או הסופר ובאיזו גרסא לבחור?

איזה ייאוש!

צר לי לשמוע, במידה ותרצה 2070 סופר זה די יפגע לך בהרבה חלקים במפרט בתקציב הזה (בגדול תוריד למעבד(משתמש במה שמקבלים) תוריד את איכות הספק וכנראה גם להוריד את איכות המארז).

לגבי 2060 סופר או 2070 רגיל זה דילמה כי 2070 זה כרטיס ישן שהרבה מהפיצ'רים שיש בסופר אין לו... אבל הוא טיפה יותר חזק מה2060 סופר

אולי תרכוש את הכרטיס מסך בנפרד דרך מקום אחר? הרכבה של כרטיס מסך זה באמת כמה דקות בודדות והיום לגו של ילדים יותר קשה להרכיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של J Bailey

לגבי 2060 סופר או 2070 רגיל זה דילמה כי 2070 זה כרטיס ישן שהרבה מהפיצ'רים שיש בסופר אין לו...

יש להם אותם פיצרים ושניהם בנויים על אותו ציפ בדיוק רק עם כמות שונה של יחידות עיבוד פעילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות ממקום אחר לא אופציה כיוון שהרכישה גם ככה כבר מספיק מבוזרת ובתשלומים

בגלל העניין מול TMS, יצא שהמסך בחיוב נפרד דרכם, המחשב מסטארט, וציוד היקפי שיצא גם יקר מKSP

אם נסכם את הדיון על הדגמים, שווה ללכת על 2070 או 2060 סופר? 

* בהרכבת מחשב * - Gigabyte RTX2070 8G Up To 1620Mhz WINDFORCE 2 1999 ₪

2053 ₪ - Gigabyte GeForce RTX2060 SUPER 8G Up to 1815Mhz OC

לא יודע אם אני טועה בהערכת המצב, אבל נראה לי שירדתי באיכות, קיבלתי כרטיס ותיק יותר - ואני משלם אותו מחיר

אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

המחיר באתר שלהם 1832 ₪

** קישור לחנות שאינה מאושרת לפרסום **
** בעל חנות, רוצה לפרסם בפורום? יש לנו חבילת פרסום לחנויות מחשבים במיועד בשבילך! פרטים נוספים **

@Jabberwock

לא מצליח לראות את הקישור שפרסמת

במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...