המלצה לכרטיס מסך בין 500 ל-1000 שח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך בין 500 ל-1000 שח

ElPelado
 Share

Recommended Posts

שלום!

מחפש כרטיס מסך בטווח מחירים שבין 500 ל1000 שח.

השימוש העיקרי הוא לצפייה בסרטים סדרות וכו', ברזולוציה של 1080p ומעלה (גם בתקווה)

מדי פעם, ממש מדי פעם, גם איזה מחשק מחשב, אבל לא מדובר על מחשק עם דרישות גבוהות מדי שיצא רק לפני יומיים. לרוב, דברים קצת יותר ישנים. למשל, לאחרונה ניסיתי את GTA5 שהיה אפשר להוריד בחינם, וזה פשוט לא זז בכרטיס שלי היום (שהוא מאד ישן כי שלי נדפק אז חבר פשוט הביא לי לבנתיים). אז הייתי רוצה שמחשק כזה לפחות יעבוד כמו שצריך גם אם לא בהגדרות הטובות ביותר.

מעבר לזה, אני עורך תמונות (לייטרום ופוטושופ) ומעט מאד וידיאו. אני מבין שמה שמשפיע על עיבוד תמונה זה בעיקר הRAM של המחשב ופחות הכרטיס מסך, למרות שהוא יכול לעזור גם אם הוא מספיק חזק - נכון?

מה שעוד חשוב לי מבחינת הכרטיס זה שיהיה לו לפחות חיבור אחד ל-DVI ואחד או 2 לHDMI.

כל חיבור נוסף - בונוס (אם אין DVI אבל יש DP ואפשר לעבוד עם מתאם מDP לDVI כנראה שגם  בסדר)

חשוב לי גם שהHDMI יעביר את הקול לטלויזיה (היו לי כרטיסים שהעבירו, היו לי כרטיסים שהעבירו רק אם חיברתי כבל SPDIF, ומה שיש לי עכשיו אפילו עם כבל SPDIF לא עובד משום מה)

חבר המליץ לי על כרטיס מסך Gigabyte GTX 1650 SUPER OC 4GB DVI DP. ראיתי שהמחיר שלו בין 800 ל900.

אני די בטוח שהוא מספיק ביותר למה שאני צריך

השאלה - האם יש משהו שגם יכול לענות לצרכים שלי, אבל קצת יותר זול

אם זה פרמטר חשוב, יש לי ספק של 500W אם אני לא טועה. מע' הפעלה Win10. GA-P55M-UD2

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...