יעוץ לגבי שידרוג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לגבי שידרוג

iveco
 Share

Recommended Posts

יש לי מחשב I3 7100 הוא היה עם 4 גיגה זיכרון הוספתי עוד 4 גיגה בגרושים של עלה לי 70 שקל פלוס מינוס , השאלה אם המחשב הזה שווה שידרוג יותר מאסיבי או שעדיף כבר לקנות מחשב שלם חדש ?

המעבד הזה יש לו 2 ליבות חזקות השאלה אם 2 ליבות מספיק להיום ? 

אני עובד בעיקרון מוליטאסקינג הרבה טאבים ברקע , WORD , , וגם עושה מדי פעם עריכה , קצת משחקים ....

חשבתי לשדרג את הזיכרון 8 גיגה 4X2 ל 32 גיגה 16X2 זה עולה 520 שקל וגם להוסיף EVO 860 250GB של ב 350 שקל ואולי גם להוסיף כרטיס מסך 1030GT ? למרות שהוא בטח ממש בסיסי לא שווה הרבה 

עכשיו עוד שאלה חשובה :

יש לוחות שאם הם תומכים 2400 ושמים להם 2666 אז המחשב לא עושה בוט ,  הלוח שלי תומך 2400 אני מפחד שאם אני אשים לו 2666 המחשב לא יעלה איך אפשר לדעת אם הזיכרון יעבוד ? אי אפשר למצוא כבר 2400 זה ענתיקה :( המינימום שראיתי היה 2666

זה הלוח שלי H110 :

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H110M-S2H-rev-10/sp#sp

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אז עכשיו יש לך 8GB זיכרון מה הבעיה עם זה?

איזה Hard disk יש לך ?

כן דווקא עובד סבבה אבל תמיד נשאר לי זיכרון זמין נורא נמוך , SSD 128GB וכונן קשיח מכני של 1TB , חשבתי גם את הסיגייט להחליף ב WD 2TB 5400RPM אבל יש לו 256 מגה פנימי ברגיל יש רק 64

עם 32 גיגה המחשב תמיד יש OVER KILL ואני לא אצטרך לדאוג אם נשאר אני גם יכול לשים רק 16 גיגה ולהוסיף 4 ויהיה לי 20 גיגה .

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

אבל יש לו 256 מגה זיכרון פנימי ברגיל יש רק 64

אין לזה חשיבות.

רק אם הכונן ממש ישן או שה-"זמן תגובה ממוצע" דרך מנהל המשימות מראה משהו חריג או שיש תיקתוקים כלשהם שנשמעים ממנו.

הבעיה בחיסכון של הנפח הוא שאלו דגמים יותר איטיים (128GB). ב- ככל שיש יותר נפח הוא יותר מהיר. כמה נפח פנוי יש בו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי 8 גיגה זיכרון שווה לשדרג את הזיכרון ל 32 גיגה ? אני רק מפחד שהמעבד יהווה צוואר בקבוק גם למשחקים עתידיים , אבל כרגע המטרה של המחשב זה למולטי-טאסקינג סרטים / מוזיקה , מלא טאבים אינטרנט פתוחים ברקע , קבצים מדי פעם עריכה וידאו 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...