לא להתגייס לצנחנים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא להתגייס לצנחנים!

WhiteHat
 Share

Recommended Posts

אני בוגר יחידת הצנחנים ובאמת עברתי הכשרה של לוחם ונתתי ממני למדינה והיחידה פשוט רמסה אותי ואת הצוות לכל אורך הדרך אם זה בטירונות שעוד חשבתי שזה איכשהו בסדר ואז באימון מתקדם ואז בסדיר ואז בשיחרור. אני השתחררתי בתאריך 25.3.2020 לפי שלישות צנחנים אנחנו משוחררים בתאריך 18.3.2020 שום דבר לא ברור אצלם! קשה לפתור בעיות ביחידה בדרך כלל לא שמים עלייך. אני באמת חושב שכולם צבועים שם אולי תמצא שם איזה מפקד אחד או קצין אחד שבאמת יעזור לך. מ25.3 עד היום ה31.5 לא קיבלתי תתעודת שיחרור בכבוד השתחררתי בקורונה כשכולם היו בבית

וגזרנו כל הצוות בבית. עכשיו השלישות ביחדה לא מתקשרת לא כלום לא מודיעה מה קורה. אנחנו צריכים להשיג אינפרומציה בכוחות עצמאנו  כי שוב למי אכפת השתחררת אתה כבר לא באחריותנו ביוקרטיה מושתן יש לנו.

לא קיבלתי טיול משתחררים שהשתחררנו, כמעט לא קיבלתי סדנת מומנטום שזה חובה. כמעט לא קיבלתי תקן לוחם שחברים שלי קיבלו בגלל בעיות בשלישות.

1280px-35th_Brigade_IDF.svg.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמות פוסטים שצריך מעבד 64 ביט רק בשביל לספור מיימי, אבל אני לא כל כך יודע איך לאכול את זה...

המ... שמע, תקופת הקורונה עשתה הרבה בלאגן בצבא - גם לי כמשרת מילואים, אבל מבינים שזה תקופה חרא וממשיכים.

צנחנים זה לא חנות מחשבים שנותנת שירות גרוע ובוחרים באחרת. כל גדודי החי"ר בצבא מעניקים שירות לחייל בעיקר בתלות באיכות הצוות ממש באותה תקופה. יכול להיות שמי שמתגייס ממש בקרוב יקבל חוויה שונה לחלוטין אפילו אם הוא יעבור את אותו המסלול שלך.

מה שכן, לא ראיתי הרבה צנחנים לוחמים שהשתחררו אחרי שירות מלא בחייל ואמרו לאנשים בפומבי לא להתגייס לשם, זה סוג של חטא בלתי נסלח אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ההנחה היסודית שהצבא הוא גוף שמשרת את הפרט היא טעות, הפרט משרת את הכלל.

בהינתן האפשרות הצבא ישרת את הפרט, אבל לא משהו שהייתי מצפה לו.

שירתתי בסיירת שלא אפרט את שמה והשתחררתי שלושה חודשים אחרי מלחמת לבנון השניה, לא טרחו לשלוח לי אפילו אות מלחמה.

תאר לך שאתה רואה ג'ובניקים של נס קפה וסוליטר בקריה שתרומתם למערך המלחמתי קיימת, אבל כלל לא ניתנת להשוואה עם הכוח הלוחם כמובן, מסותבבים עם אות מלחמה בקניון עזריאלי ולך אין...

התרגשתי? לא, אפילו לא הרמתי טלפון ליחידה להזכיר ששכחו לשלוח לי אות...

אות מלחמה יש לי בלב, לא צריך על המדים שגם ככה פשטתי.

באתי לצבא לתת, נתתי והשתחררי עם חיוך על הלפני וחיוך על הבא.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...