עזרה בקניית מסך שיתאים ל2070 SUPER - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מסך שיתאים ל2070 SUPER

Tal13
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני רוצה לקנות מסך חדש ורציתי להתייעץ איזה מסך הכי יתאים לכרטיס מסך במסגרת התקציב שלי.

נתחיל מזה שהמחשב שלי מורכב מ2070 ו- 3600X.

בנוסף אני רוצה להשקיע בסביבות ה1000-1500 ש"ח.

אציין שהייעוד הוא לגיימינג. בעיקר משחקי כגון COD, CSGO. PUBG, RDR2 ולכן חשוב לי מאוד שיהיה עם 144HZ.

בנוסף אשמח גם לדעת האם כדאי ללכת על 1080P או 1440. הבנתי כבר שעם 1080 אני אקבל ביצועים טובים יותר אבל אם ב1440 אני עדיין אקבל ביצועים טובים אז אולי שווה לוותר על קצת FPS תמורת תמונה טובה יותר. אשמח לחוות דעת מאנשים בעלי ניסיון עם כרטיס דומה.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

יש לי את אותו מפרט מחינת מעבד וכרטיס מסך.

חיפשתי בתקציב הזה גם כן מסך של 1440p עם קצב רענון של 144hz לפחות ופשוט לא מצאתי.

בסוף הגעתי למסקנה שכדאי לי יותר לוותר על רזולוציה וללכת על 1080p ולקבל קצב רענון גבוה יותר.

מה שבסוף זה ייתן לי, זה לשחק על הגדרות גבוהות בהסתכלות קדימה במשחקים החדשים שיצאו עם fps כמה שיותר גבוהה.

בסוף מה שעניין אותי זה לשחק על הגדרות גבוהות ופחות הרזולוציה. רזולוציה גבוהה זה מגניב, אבל אם אתה נופל ב fps במשחקים שיצאו עוד שנה למשל,

תחשוב על זה אם זה מה שאתה רוצה.

אני למשל משחק ב modern warfare על הגדרות מקסימליות ב 1080p כולל ומקבל סביב ה 110 - 140 fps. 

אם הייתי לוקח מסך עם רזולוציה גבוהה יותר, ה fps היו בהתאם.

מה גם שלא מצאתי מסך כזה בתקציב הזה.

בסוף קניתי את המסך הזה: https://www.tms.co.il/HMM272

תחליט מה אתה מעדיף, רק קח בחשבון שתצטרך להגדיל את התקציב בשביל מסך עם רזולוציה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של talevi83

היי,

יש לי את אותו מפרט מחינת מעבד וכרטיס מסך.

חיפשתי בתקציב הזה גם כן מסך של 1440p עם קצב רענון של 144hz לפחות ופשוט לא מצאתי.

בסוף הגעתי למסקנה שכדאי לי יותר לוותר על רזולוציה וללכת על 1080p ולקבל קצב רענון גבוה יותר.

מה שבסוף זה ייתן לי, זה לשחק על הגדרות גבוהות בהסתכלות קדימה במשחקים החדשים שיצאו עם fps כמה שיותר גבוהה.

בסוף מה שעניין אותי זה לשחק על הגדרות גבוהות ופחות הרזולוציה. רזולוציה גבוהה זה מגניב, אבל אם אתה נופל ב fps במשחקים שיצאו עוד שנה למשל,

תחשוב על זה אם זה מה שאתה רוצה.

אני למשל משחק ב Call of Duty modern warfare על הגדרות מקסימליות ב 1080p כולל RTX ומקבל סביב ה 110 - 140 fps. 

אם הייתי לוקח מסך עם רזולוציה גבוהה יותר, ה fps היו בהתאם.

מה גם שלא מצאתי מסך כזה בתקציב הזה.

בסוף קניתי את המסך הזה: https://www.tms.co.il/HMM272

תחליט מה אתה מעדיף, רק קח בחשבון שתצטרך להגדיל את התקציב בשביל מסך עם רזולוציה גבוהה יותר.

קודם כל תודה על התגובה!

אני בהחלט גם חשבתי על הדברים האלה שאמרת והבנתי שאם אני באמת לוקח 1440 וצריך לרדת בהגדרות ולשחק על הגדרות נמוכות לעומת הגדרות גבוהות ב1080 עם אותם FPS פחות או יותר אז עדיף כבר 1080, תקנו אותי אם באמת עדיף 1440 בהגדרות נמוכות על 1080 בהגדרות גבוהות.

בנוסף קראתי קצת ברשת תגובות והמלצות וראיתי שהרוב המוחלט אומר לרכוש מסכים של 1080 בגודל מקסימלי של 24" ושה27" פחות מתאים לרזולוצייה הזאת. נתקלת בתגובות האלה לפני כן? והאם אתה חווה איזה בעיה כלשהי בעקבות זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...