המלצה על SSD פינימי עבור עריכת וידיאו - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על SSD פינימי עבור עריכת וידיאו

פבלו
 Share

Recommended Posts

שלום,

אני מתכוון לרכוש של לפחות 2 או 3 טרה עבור עריכת וידיאו ואחסון מדיה. יש לי 500gb 960 evo m2 עליו מותקנת מערכת ההפעלה, ושני  Seagate 2.0 TB 64MB Sata 3 Barracuda לאחסון (אחד מהם כנראה נדפק).

תוכנת העריכה מותקנת על הEVO M2, אני שוקל לקנות אחד נוסף, אבל אני לא חושב שזה משתלם ואני לא צריך עוד אחד, אני גם לא כזה יודע אם יש לי מקום בלוח אם, יש לי  PRIME X370-PRO.

התוכנית שלי היא לקנות פנימי (משהו כמו Samsung 860 EVO 2TB SATA III), ולהשתמש בו כאחסון עבור הקבצים שאני עורך. כלומר חומר הגלם ישב על הSSD הרגיל, והתוכנה על הM2. הסיגייט הרגיל יאחסן את קבצי הCache שפרימייר יוצרת, ושאר האחסון שאני לא צריך עבור עריכה. לפי מה שהבנתי, ככל שאני מפריד את התהליכים, זה יותר טוב עבור העריכה.

אז הנה השאלה, האם יש המלצה ל- שישמש אותי לעריכת וידיאו ואחסון. 

הומלץ לי על הסמסונג 860, אבל אני חושש ש-2 טרה לא יספיקו לי, למרות שכמובן יש גם 4 טרה, אבל לפי דעתי זה מוגזם ואני לא צריך כל כל הרבה: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=24765
המליצו לי גם על Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2TB

אז אני אשמח לקבל המלצה, לפי מה שרשמתי, אין לי בעיה להשקיע ב-, כי זה העבודה שלי, התקציב שלי הוא בין 1000 ל-2000 ש"ח. בנוסף האם יש המלצה ל-SSD של 3 טרה. מה שחשוב לי שה-SSD יהיה עמיד, ויתן לי ביצועים טובים. כמובן שאני יודע שבעריכה יותר חשוב המעבד והכרטיס מסך, אבל שם אני בסדר כרגע. 

תודה. 

נערך על-ידי פבלו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובצי footage תאכסן על הדיסק המכני, קובצי קאש של פרמייר תאחסן על המהיר ביותר, בקונפיגורציה הזאת יש לך שילוב אידיאלי.

בדרך כלל בתחנות עבודה של פרמייר וגם DaVinci Resolve משתמשים ב- 970 Pro 1TB M.2 לקאש, אבל... מדובר בתחנות עבודה.

למעשה, מה שחשוב לביצועים על הטיים-ליין אילו קובציי הקאש בגישה מהירה לשליפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

קובצי footage תאכסן על הדיסק המכני, קובצי קאש של פרמייר תאחסן על SSD המהיר ביותר, בקונפיגורציה הזאת יש לך שילוב אידיאלי.

בדרך כלל בתחנות עבודה של פרמייר וגם DaVinci Resolve משתמשים ב-Samsung 970 Pro 1TB M.2 לקאש, אבל... מדובר בתחנות עבודה.

למעשה, מה שחשוב לביצועים על הטיים-ליין אילו קובציי הקאש בגישה מהירה לשליפה.

אז לשים את החומר גלם (סרטים וכל זה) על הארדיסק רגיל? זה עדיין יתן לי ביצועים טובים יותר משני הארדיסקים רגילים? סתם מתוך סקרנות, האם הביצועים לא יהיו טובים יותר אם הכול יהיה על SSD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

קובציי footage בשימוש עוברים לקאש גם ככה... אני שם לך תמונות של פרמייר איפה שרצוי להשתמש ב-SSD.

Annotation 2020-05-30 181900.jpg

Annotation 2020-05-30 182437.jpg

אוקיי תודה, אני אנסה את זה. אבל יש המלצה לגבי איזה SSD לרכוש? כדאי ללכת על ה- 860 EVO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרכוש את ה- עם הקריאה הכי מהירה, פרמייר ואפטר ניגשות המון ל-footage לקריאה מהדיסק...

כמובן לא להשתגע, תרכוש בצורה מאוזנת, בהצלחה...

נערך על-ידי urib
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...