הארדיסק עומד למות - איך להחליף ולאיזה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארדיסק עומד למות - איך להחליף ולאיזה?

פבלו
 Share

Recommended Posts

שלום,

יש לי הארדיסק Seagate של 3 טרה שמחובר עם כבל SATA. הוא די ישן כבר. בזמן האחרון שמתי לב לרעשים מוזרים בכל פעם שאני משתמש בו. ואחרי בדיקה הבנתי שהוא נמצא לקראת הסוף (נשמע עצוב מדי). השתמשתי בתוכנה CrystalDiskInfo כדי לראות שהארדיסק אכן הולך למות (מצרף תמונה). 

מאחר וברור לי שהארדסיק לא יכול להחזיק לנצח, אני מתכוון להחליף אותו.

אבל כמה שאלות:

1. אני די מרוצה מהסיגייט, עד כה הם לעולם לא מתו לי פתאום. האם כאי להמשיך עם דומה רק חדש יותר? יש לי הארדיסק נוסף של  Seagate 2.0 TB 64MB Sata 3 Barracuda, האם כדאי לרכוש דומה?מה שחושב לי שהארדיסק יהיה אמין, ויחזיק מעמד לפחות כמה שנים טובות. אם אני לא טועה הסיגייט הזה החזיק מעל ל-3 שנים. אני שוקל לקנות את זה: 
https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=27045

2. אי משתמש בהארדיסק עבור אחסון, אבל אני עורך וידיאו על פרימייר. התוכנה היא על , והארדיסק מאחסן את רב חומר הגלם שממנו אני עובד, אז האם אני צריך משהו חזק יותר, סוג של סוס עבודה, או שזה לא משנה?

3. אני לעולם לא חיברתי הארדיסק לבד, עד כמה זמן מסובך? האם הכבלים שאני אמור לחבר מגיעים עם הארדיסק או שזה משהו שאני צריך לרכוש בנפרד? אחרי החיבור הפיזי, אני צריך לעשות משהו במחשב כדי להפעיל אותו? לא יודע אם זה חשוב, אבל זה הלוח אם שיש לי  ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME X370-PRO (AM4)
4. סביר להניח שאני לא אעשה את זה, אבל האם שווה פשוט לקנות SSD M.2 במקום, ולעבוד ממנו - כלומר להשתמש בו כאחסון בזמן עבודה, עד כמה זה ישנה לי את העבודה בזמן עריכת וידיאו? 
https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30019

נערך על-ידי פבלו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

1. מה ששמת בלינק די טוב. גם WD BLACK די טוב.

2. ברור שזה יישנה כי מהירות הקריאה\כתיבה תהיה גדולה יותר, אך האם אתה מוכן לקנות בסדרי גודל כאלה?

3. לא מסובך, להחלפה של HD ישן תשתמש בכבלים של הישן, לחדש תצטרך כבל SATA DATA וצמה מהספק כח ל POWER.

4. שאלת את זה בשאלה שניה כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לא ממליץ לקנות כרגע כוננים בארץ הכל דגמים ישנים והרבה אנשים מקבלים מוצרים מחודשים ולא חדשים למרות שהחנויות טוענות שזה מוצר חדש.

עם לקנות אז דגמים חדשים כמו WD GOLD אבל גם לא משתלם.

תקנה מאמזון עם יש לך אפשרות וגם תמשוך עד שיחזירו את המשלוח חינם מעל 50$.

יש מלא סרטונים ביוטיוב איך לחבר  HDD

מוציא מהישן את הכבל חשמל ואת הכבל SATA ומכניס לחדש אי אפשר לטעות החיבורים לא יתאימו עם תטעה

עם אתה באזור ירושלים אני יכול להרכיב לך מחשבים חינם בצורה הרבה יותר מקצועית מכל חנות.

אני משתמש M.2 טרה כונן טרה וכונן קשיח 4 גיגה WD BLACK מאמזון הכל כמובן.

נערך על-ידי Red Siskin
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...