הזמנת מארז מחו"ל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת מארז מחו"ל

zone glide
 Share

Recommended Posts

יוצא לי להזמין את מארז ה-LianLi O11 במהדורה המוגבלת שלהם מחו"ל.

בגלל שלא היה משלוח ישיר לארץ, זה יוצא לי יקר.

המארז עולה שם סביבות ה-600 שקל, ועם משלוח לארהב ואז משלוח ישיר לארץ אליי - סה"כ זה מסתכם באיזור ה-1100 שקל לדעתי.

האם זה בהכרח שווה את זה?

אם המארז עובר משלוח פעמיים ככה, יש סיכוי גבוה שהוא יינזק?

במשלוח מסוג כזה רצוי רק אקספרס ולא דואר רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה שואל , אם שווה לשלם יותר מ 1000 שקל על המארז הזה.

על זה רק אתה יכול לענות , לי המארז הזה לא שווה 1000 שקל וכנראה גם כמעט לא לאף אחד אחר.

עם גירסת ה PCMR כל יפה ומיוחדת עבורך ואתה מוכן ויכול להוציא סכום כזה על מארז אז אשריך.

לגבי המשלוח , כן ככל שיותר ידיים נוגעות בו אז יש סיכוי יותר גבוהה שהוא ינזק.

האריזה שלו לא נראית משהו מיוחד ואם בחברת השליחוית יזרקו אותו ממקום אז כן הוא עלול להינזק.

האחריות שמשלוח יגיע תקין מהמוכר הוא רק בתוך ארה"ב. אחרי שהמוצר מגיע תקין האחריות עוברת לחברת המשנה שמבצעת את השליחה לארץ.

אם החברת המשנה מספקת מעקב אחרי החבילה ומבטחת/מבטיחה פיצוי על הנזק אז זה צריך להיות כנראה בסדר.

נדמה לי שעבור אחריות כזאת הם מבקשים תוספת תשלום וגם צריך לבדוק מה היא כוללת, האם היא כוללת את שווי המוצר או את העלות הכוללת.

לדעתי חלקם מבטחות אוטומטית וחלקם לא, עלות הביטוח לא צריכה גבוהה מידי כי זה מוצר יחסית זול , נראה לי שהם מבטחים רק את עלות המוצר, לא יודע מה עושים לגבי עליות המשלוח למרות שההגיון אומר שלי שהם צריכים לוותר עליו.

צריך גם לבדוק מה יש ללקוחות של החברת השליחיות להגיד על ההתנהלות שלהם במקרה שהמוצר ניזוק.

בנוסף אתה לא יכול להיות לדעת ב 100% מה המחיר הסופי. אם החבילה תגיע לארץ ומכס יחלטו להוסיף עמלות כאלה או אחרת הם יגבו את הסכומים האלו ממך.

קח החשבון שאם כל הקורונה אתה עלול לחכות הרבה זמן לחבילה שלך עכשיו.

זהו פחות או יותר , רוב הסיכויים שהכל יהיה בסדר אבל תיקח בחשבון שדברים יכולים להסתבך , זה לא משלוח מאמזון לארץ שהם מבטיחים גם שהמוצר יגיע תקין וגם את המחיר הסופי של העסקה.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, עקרונית אם לומר את האמת, אני קצת מרגיש פראייר בגלל כל העלויות האלה של המשלוחים והייבוא שבטוח יגיעו לאיזה אלף ש"ח.

מה גם שאני מתכנן לרכוש מחשב חדש רק בדור הבא וגם זה לא מאה אחוז בטוח, אז המארז סתם יישב לי פה סגור ואני כנראה אצטרך להרכיב את המחשב לבד בעצמי.. בעקרון אין לי בעיה להרכיב, למרות שלא תכננתי שאזמין מארז ככה פתאום כי ראיתי שיצאה מהדורה מוגבלת עכשיו וזה די גרם לי להזמין מארז לא ממש הבנתי למה חחחח

בעקרון כי המארז הזה נראה טוב אבל גם הזכוכיות של המהדורה הזאת לא הכי שקופים, ככה שזה אולי קצת ייפגע ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...