צריך עזרה בבחירת ראוטר / ap - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת ראוטר / ap

nadav1101
 Share

Recommended Posts

אהלן, צריך את עזרתכם בבחירת ראוטר / ap.

הסיפור הוא כזה, אני נמצא בממד שאין בו קליטת ואיפי מהראוטר של שנמצא בסלון.

הצלחתי להעביר כבל דרך הקירות וכרגע יש חיבור בממד לכבל .

אני רוצה לחבר שם ראוטר או נקודת גישה שייתן לי ואיפי בתוך הממד וגם יוכל לשמש מכשירים אחרים בחיבור קווי.

צריך משהו אמין שיעשה את העבודה אבל לא יותר מדי יקר, בסוף זה רק ואיפי לחדר הזה ספציפי.

גם הזמנה מחול באה בחשבון אם זה מוזיל לי את התענוג.

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב זה שהראוטר יתמוך ב-5GHZ WIFI, שזה פשוט אומר שמכשירים שתומכים בתקן הזה (רוב המכשירים כיום) יהנו מגלישה איכותית יותר, במיוחד בממד שאין שם קירות נוספים שחוסמים את האות.

חוץ מזה אין הרבה מה לבדוק, תלך על משהו אמין כמו TP-LINK, במחיר שמתאים לך (נראה לי 200-300 שקל זה טווח לראוטר טוב לשימושים שלך)

לצורך העניין יש לי TP-LINK ARCHER C7 שהוא מומלץ ביותר, כשקניתי אותו לא מזמן כל כך עשיתי הרבה בדיקות בפורומים וכדומה.

גם תלוי כמה חיבורים קווים אתה מתכוון לחבר אליו, לראוטר שציינתי יש נראה לי 4 (לא כולל ה-WAN)

תכלס זהו, גם יש בממשק שלו אפשרות להגדיר אותו כ-ACCESS POINT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IdanTs

מה שחשוב זה שהראוטר יתמוך ב-5GHZ WIFI, שזה פשוט אומר שמכשירים שתומכים בתקן הזה (רוב המכשירים כיום) יהנו מגלישה איכותית יותר, במיוחד בממד שאין שם קירות נוספים שחוסמים את האות.

חוץ מזה אין הרבה מה לבדוק, תלך על משהו אמין כמו TP-LINK, במחיר שמתאים לך (נראה לי 200-300 שקל זה טווח לראוטר טוב לשימושים שלך)

לצורך העניין יש לי TP-LINK ARCHER C7 שהוא מומלץ ביותר, כשקניתי אותו לא מזמן כל כך עשיתי הרבה בדיקות בפורומים וכדומה.

גם תלוי כמה חיבורים קווים אתה מתכוון לחבר אליו, לראוטר שציינתי יש נראה לי 4 (לא כולל ה-WAN)

תכלס זהו, גם יש בממשק שלו אפשרות להגדיר אותו כ-ACCESS POINT

המחיר הכי זול שלו נע בסביבות ה 300 ש"ח, נראה לי קצת יקר.

כמה גלישה בתדר 5GHZ באמת תורגש? כלומר הראוטר הולך לתת ואיפי לחדר אחד בלבד לגלישה בסמארטפון וסטרימר.

משהו כזה יכול לעשות את העבודה?

https://www.tms.co.il/networking/routers/dir615a

או כזה:

https://www.tms.co.il/networking/routers?product_id=19198

אם יש לך המלצה אחרת בתקציב של 100-150, אני אשמח.

נערך על-ידי nadav1101
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nadav1101

המחיר הכי זול שלו נע בסביבות ה 300 ש"ח, נראה לי קצת יקר.

כמה גלישה בתדר 5GHZ באמת תורגש? כלומר הראוטר הולך לתת ואיפי לחדר אחד בלבד לגלישה בסמארטפון וסטרימר.

משהו כזה יכול לעשות את העבודה?

https://www.tms.co.il/networking/routers/dir615a

או כזה:

https://www.tms.co.il/networking/routers?product_id=19198

אם יש לך המלצה אחרת בתקציב של 100-150, אני אשמח.

בעיקרון אתה לא חייב ללכת על הראוטר שציינתי, אתה יכול ללכת על ראוטר אחר של TP LINK או LINKSYS לדוגמא, העיקר שיתמוך ב-5GHZ (שם נוסף הוא AC או DUALBAND)

רק תבדוק במפרט שלו שיש מספיק חיבורי LAN (חיבורים קווים, אם אתה צריך), ותבדוק מה המהירות של החיבורי LAN, כי יש מצב שתקבל ראוטר עם חיבור של 100 מגה מקסימום למרות שהוא כן תומך ב-5GHZ ב-WIFI, שזה כן תומך מעל 100 מגה, אבל אם החיבור הקווי לא תומך במעל 100 מגה לשנייה זה לא שווה, מן הסתם, אם יש לך מהירות של 200 מגה או יותר.

אם כבר אתה קונה ראוטר אז חובה שיתמוך ב-5GHZ, כל דבר מתחת לזה פשוט חבל לקנות בשנת 2020, זה כמו שתקנה מחשב עם וינדוס 7

נערך על-ידי IdanTs
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IdanTs

בעיקרון אתה לא חייב ללכת על הראוטר שציינתי, אתה יכול ללכת על ראוטר אחר של TP LINK או LINKSYS לדוגמא, העיקר שיתמוך ב-5GHZ (שם נוסף הוא AC או DUALBAND)

רק תבדוק במפרט שלו שיש מספיק חיבורי LAN (חיבורים קווים, אם אתה צריך), ותבדוק מה המהירות של החיבורי LAN, כי יש מצב שתקבל ראוטר עם חיבור של 100 מגה מקסימום למרות שהוא כן תומך ב-5GHZ ב-WIFI, שזה כן תומך מעל 100 מגה, אבל אם החיבור הקווי לא תומך במעל 100 מגה לשנייה זה לא שווה, מן הסתם, אם יש לך מהירות אינטרנט של 200 מגה או יותר.

אם כבר אתה קונה ראוטר אז חובה שיתמוך ב-5GHZ, כל דבר מתחת לזה פשוט חבל לקנות בשנת 2020, זה כמו שתקנה מחשב עם וינדוס 7

תודה רבה חבר !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...