איך אני יכול לחסום מישהו ששלח אימייל לדעת שפתחתי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול לחסום מישהו ששלח אימייל לדעת שפתחתי

onetwo
 Share

Recommended Posts

היי,

אני יודע שיש אנשים ששולחים סוג של tracker כדי לראות אם מישהו פתח אימייל.

איך אני יכול לפתוח אימיילים בג'ימייל ואם יש טרקרים הם לא יופעלו?

קראתי במקומות שונים שצריך לעשות disable ל-images אבל אני לא יודע אם זה חוסם במאה אחוז

כי עשיתי את זה ופתחתי מספר אימיילים מרשימות תפוצה שבוודאות שקרובה למאה אחוז יש להם

טרקרים וג'ימייל לא שאל אותי אם לאפשר images בפתיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עשרות כלים שאנשים משתמשים למעקב דואר, לא יודע עד כמה הם מקפידים על "חוקיות".
לכן, הכי פשוט הוא שתשתמש בכלי שהם משתמשים או בכאלה שלפחות הם נפוצים תחת 2 אימיילים ולראות אם יש אישור קריאה לאחר קריאה והורדת המצב טיסה
במידה ואין אישור קריאה זה נותן לך כיסוי מסויים אך לא מלא.

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה שולח אימייל אין לך אפשרות לתכנת שום דבר, תוכנות מייל לא מריצות javascript או שום דבר אחר שנשלח במייל. אין פה עניין של חוקיות כזו או אחרת כי מי ששולח מייל פשוט לא מסוגל לעשות שום דבר מתוחכם הטכנולוגיה לא מאפשרת את זה.

הדבר היחיד שטרקרים עושים זה יוצרים ולינקים עם url שהוא ספציפי לכל משתמש, אם המשתמש צפה בתמונה אז יודעים שהוא פתח את המייל, בזה מסתכם כל התחכום. אם צפית בתמונות או לחצת על אחד הקישורים שבמייל אז יודעים שפתחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

כשאתה שולח אימייל אין לך אפשרות לתכנת שום דבר, תוכנות מייל לא מריצות javascript או שום דבר אחר שנשלח במייל. אין פה עניין של חוקיות כזו או אחרת כי מי ששולח מייל פשוט לא מסוגל לעשות שום דבר מתוחכם הטכנולוגיה לא מאפשרת את זה.

הדבר היחיד שטרקרים עושים זה יוצרים תמונות ולינקים עם url שהוא ספציפי לכל משתמש, אם המשתמש צפה בתמונה אז יודעים שהוא פתח את המייל, בזה מסתכם כל התחכום. אם צפית בתמונות או לחצת על אחד הקישורים שבמייל אז יודעים שפתחת אותו.

כוונתי מהצד הסטוקרי, לפעמים מפתים אנשים להוריד כלים למעקב דואר שהכלים הללו חלקם מריצים כריית מטבעות באופן שאינו גלוי למשתמש. חלקן משתמשות באיסוף מידע ודפוסי שימוש וכו.

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...