כונן NVME לא מופיע בהתקנת WINDOWS 10 - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן NVME לא מופיע בהתקנת WINDOWS 10

noam1979
 Share

Recommended Posts

בעמוד הראשון למעלה יש תמונה אני יסביר, יש מישהוא שבנה את המחשב (פעם ראשונה שלו) , אני בעל ניסיון של איזה 16 שנה , אז הוא הביא לי את המחשב שהוא בנה כדי להתקין וינדוס על המחשב , ה חדש לגמרי כך גם הלוח אם , שאר הדיסקים הגיעו מהמחשב הקודם שלו , עוד הוא אמר לי שבהתחלה זה העלה את הוינדוס שלו הישן מאחד הכוננים והוא ראה שם את הכונן 970 EVO ושניסה לגשת אליו זה נתן לו הודעת שגיעה (איך ראה אותו והיה לו גישה בלי לאתחל אותו אני לא יודע, קשה לי להאמין שהוא מכיר את מנהל הדיסקים אבל אולי כן)..... אבל מה שהתריד אותו זה שלא רואים הרדיסק אחד (SSD), מה שהבנתי ברגע שהוא הביא לי את המחשב זה שהוא חיבר אותו לחיבור ה SATA הלא פעיל בזמן שמחובר הכרטיס .....

המוזר הוא שבהתחלה בפעם הראשונה שהעלתי את הוינדוס הוא כן זיהה את ה EVO 970 וגם את כל שאר הכוננים אבל מין הסתם לא את ההרדיסק  שהיה מחובר ל SATA המבוטל , אז החלתתי לא להתקין את הוינדוס עדיין וקודם לחבר את ההרדיסק למקום הנכון בלוח האם , מאותו רגע נעלם ה EVO ולא ניראה יותר(רק בתוכנת הוינדוס כמובן בביוס עדיין מופיע).....

נערך על-ידי noam1979
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

בהנחה ש-andralamusya  צודק וחייבים להשתמש בדרייבר של ה- Raid יש צורך גם להפעיל גם את הבקר בביוס.

NVMe RAID mode to Enabled בחוצץ של ה- Chipset

כבר ניסיתי ללא הצלחה .... :) איזה אתגר נכון , לא ניתקלתי עוד בדבר כזה בסוף אין ברירה וכניראה משהוא תקול , הכי הרבה שיקח לחנות שיבדקו וכרטיס .

נערך על-ידי noam1979
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעבר בעיה דומה עם מחשב אחר. תנסה להתקין על ההרדיסק בצורה חיצונית

לדוגמא, תריץ את הווינדוס דרך אחד מכונני הssd ותעשה clone דרך minitool לכונן ה-

אחרי שהווינדוס יהיה מותקן על ה זה אמור לעבוד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...