מעבד אינטל 10400 החדש - הפתעה בלתי צפויה - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד אינטל 10400 החדש - הפתעה בלתי צפויה

nec_000
 Share

Recommended Posts

ציטוט של lompy

לא יודע , אני רואה בדיוק ההפך , בתור תכנת אני גם מריץ שרתים לבדיקות ופיתוח אצלי במחשב וגם משתמש לפעמים במכונות וירטואליות ובכלל ריבוי ליבות עושה לי החיים יותר קלים  כי הכל רץ יותר חלק.

יש תכנתים מכל הסוגים. אצל אחי בחברה שלו (למשל), כל המערכת יושבת בענן (על לינוקס). כל עובד כותב קוד, מעלה לענן,

להבנתי אפילו מקמפל בענן, כדי שהביצועי קמפול יהיו חזקים ומהירים, ואז עושה בדיקות התוצר ישירות מול הענן, כי המערכת חיה

במרחב הזה של הענן.

כל עובד מחזיק לפטופ בלבד לטובת עריכת הקוד, נובע מכך שהוא אינו מכונה חזקה. הכל תלוי איזו מערכת אתה מפתח,

איזה מוצר, ומה הכלי.

יש אינסוף מגוון אפשרי. יש גם פיתוחים שאתה בודק לוקאלית כמו שאתה עושה. יש הכל מהכל.

הרוב כיום למיטב הבנתי הזריזה (ויתכן שאני טועה) עובר לשיטה של לא לעבוד לוקאלית, בגלל השינוי צורת העבודה העדכנית לענן

ול- server model.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moon mage:

מי אמר שאני אבסולוטית ממליץ אותו הדבר לכולם ? איפה ראית כדבר הזה תראה לנו ?

מי אמר, שגם אם נמליצה אנו למישהו לקנות היום 6 ליבות, אז כבר מחר בבוקר הצורך בכך יוולד ?

ואולי תהיה סטגנציה בעולם הקוד התוכנתי ? כך שיש לנו מעל 5 שנים עד אז בשקט למשוך ?

כך שהמלצתנו ל- 6 ליבות עתה תתברר בדיעבד כבזבוז של 50$ ?

ואולי נגלה שבעוד 3 שנים כשכן צריך 6 ליבות, אז מעבד 12 ליבות כבר יעלה גרוש וחצי ואז כדאי יהיה לשדרג אליו אם כבר,

לעיתים באותו לוח אם קיים ממש (במקרה של למשל).

הנבואה נתנה לשוטים ואין לנו יכולת וודאית לאמוד במקרה הזה, מתי יהיה צורך ביום מ- 4 ליבות עם HT.

ראינו את העשור האבוד 2009 עד 2017 בו לא התקדמה מילימטר. מי שקנה מעבד 6 ליבות כשאלו רק יצאו

לפני עשור במחיר משוגע אז, בתקווה שהנה אוטוטו השוק עובר לשם ולכן כדאי "להשקיע" מראש ולחסוך מעצמו את השדרוג

בהמשך, התבדה. לא היה הצורך ב- 6 ליבות, אפילו עד עכשיו. מדהים שזה המצב.

אני איש מחשב חובב, מתקדם... לי אין כל קושי או בעיה לקנות ולמכור חומרת מחשבים כמה שאני רוצה, עבורי זו אינה טרחה 

ואני יכול לשדרג כל רכיב באם זה ישתלם לי אבצע. אפילו אהנה מהתהליך אז למה לא. אקנה היום 3300X ובעוד

כמה שנים אקנה ביד שניה 3950x ואשים במקומו בלוח הקיים. 3950X עולה היום 400$, בעוד 3 שנים ביד שניה 50$.

לאדם כפי שציינת, כזה שעולם המחשוב רחוק ממנו, כנראה אמליץ גם אני מראש לקנות משהו יותר חזק ואסבירו את השיקול

מדוע: כדי שלא ידרש לשדרג לאיזה 3-5 שנים הקרובות קדימה, שיהיה לו שקט מהגזרה הזו. ועבורם הוא משלם היום

עוד 50$ פרמיית ביטוח. קונה שקט.

יחד עם זאת, מי שהגיע עד הלום לפורום שלנו, לרוב, הוא אינו מעופף - אלא אחד שיש לו איזו שהיא זיקה לתחום ברמה

כזו או אחרת. הוא אינו עשוי מסוכר ולא ימס אם נציע לו לקנות היום 4 ליבות, לשים את ה 50$ בצד, ולשדרג שוב

למעבד 6,8,12 ליבות ביד שניה בהמשך בגרושים. כי המחיר של העתיד זול מהיום בסדר גודל.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aviv00

עם האוכל בא התאבון

אצלי מוזר, זה עובד הפוך:

עם התאבון, בא האוכל.

אבל אל תתייחס, זה רק אני משוגע שזה עובד אצלו ככה :D

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

שוב, ושוב ושוב -

מה הקשר בין הכותרת לכל מהלך הדיון הזה ?

עברתי על כל 5 עמודיו, אני לא מצליח להבין.....

איזו הפתעה טומן בחובו 10400  ???

ציטוט של nec_000

^דוגמא לאדם משועמם המחפש בכח לומר משהו בדיון שלא מעניין אותו

לא יאמן, אתה מסוגל גם להגיב תגובה של חצי שורה !!!.

עכשיו נשאר להמתין שגם תענה למהות השאלה  ......  😊

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק בגרמניה אלא תופעה חוצת עולם. השוק הגרמני אינו בועה שמתנהגת באופן חריג יחודי ומוזר שמייחד רק אותה.

בכל העולם, במגזר הפרטי/בייתי, איפה שקונים לאחר ידע ברמת חובבנות של התחום או בהמלצת חבר/מכר שמבין בתחום,

קונים באופן גורף מעבדי ריזן. התופעה הקיצונית נולדה עם לידתו של דור 3000 האחרון ששבר את היתרון האחרון שהיה לאינטל

ורינדר אותו לבלתי מעניין עוד.  נוצר למעשה מצב, שאינטל רודפת אחרי בלתת יותר ליבות, עוד HT והוזלה לכל קשת הדגמים.

היא זו שנואשת להשיב חלק מהשטח האבוד בחזרה אליה. לא לעולם היא תוכל לבנות על השוק המוסדי שקונה מחשבי מזכירה במשקל

ממותגי DELL, HP, LENOVO. כי גם לשם מתי שהוא תחלחל ההבנה שאינטל פסה ו- אין. צריכה להזהר מאד ולכלכל 

את צעדיה בתבונה רבה איך יוצאים מהברוך שהיא נכנסה אליו. היתה מצידה שאננות שנבנתה על בסיס העדר תחרות משך יותר

מדי שנים. נרדמה על הקרשים.

דור ריזן 4000 הולך לרסק לאינטל את הצורה לחלוטין, היא מבינה זאת, ויש להניח שהיא עושה שמיניות באויר וכל מה שדרוש  

על מנת  לצמצם פערים אל הטכנולוגיה העתידית הבאה שלה. יש לקוות שהיא תגיע לשם לכל המאוחר ב- H1 2021 אחרת היא

תהיה בבעיה יותר ממה שהיא כבר.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...