תקיעה רנדומלית המחייבת הדלקה מחדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעה רנדומלית המחייבת הדלקה מחדש

dkaro
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי לאחרונה בעיה שבמהלך שימוש רגיל במחשב, ללא שום הרצת תוכניות כבדות, לפתע פתאום הכל קופא, סמן העכבר נתקע ושום לחיצה עליו או על המקלדת לא עוזרת.

מסך המחשב ממשיך להיות דלוק ולהראות את מה שזה לא יהיה, אבל פשוט אין לי שום שליטה על המתרחש ואך ורק כיבוי ידני של המחשב והדלקה מחדש מטפלת בבעיה.

הקיפאון הזה קורה באופן רנדומלי לחלוטין ונדמה שאיננו תלוי כלל בעומס על המחשב שכן הוא יכול לקרות אף בעת שימוש פשוט בדפדפן. יהיה לי קשה גם להראות את הבעיה לחנות טיפול במחשבים שכן הסיכוי שייתקע להם בדיוק בעת הבדיקה מאוד נמוך.

זה יכול לקרות לפעמים אחת לשבוע ולפעמים כמה פעמים ביום, מרגיש רנדומלי לחלוטין.

מה נדמה לכם יכול להיות הבעיה? המחשב כבר בן 4-5 שנים וייתכן אולי שיש כבר דפקט באחד מרכיבי החומרה?

האם יש לי איזושהי דרך לגלות את איזה חלק צריך להחליף שבוודאות יפתור את הבעיה ולא סתם זרקתי כסף?

תודה !

נערך על-ידי dkaro
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

מתי זה בכלל התחיל לך? אתה זוכר האם אולי התקנתה משהו לפני שזה התחיל לקרות?

בעיה כזאת יכולה לנבוע מהרבה גורמים. הכי נפוצים , דרייבר של כרטיס מסך, כונן תקול, התחממות יתר של המעבד, תוכנה זדונית(וירוס)...

יותר מדויק זה להסתכל מה קורה רגע לפני שזה קורה לך ב Event Viewer תחת לוגים של System  או Software. 

מידע אודות ה-Event Viewer תוכל למצוא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, זה התחיל לי לפני כחודשיים שלושה. לא חושב שזה קשור להתקנה כלשהו כי פירמטתי מאז את המחשב (בתקווה שזה ייפתר), אך הבעיה המשיכה.

יש לי בעיה לבדוק את ה-Event Viewer בדיוק רגע לפני שזה קורה כי זה רנדומלי לחלוטין.. וכשזה קורה אני לא יכול לעשות כלום.

יש רעיון איך לבדוק מה יכולה להיות הבעיה?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...