ADSL 100mb או הוט 500? מה מהיר יותר? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL 100mb או הוט 500? מה מהיר יותר?

demultiplexer
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Milford Cubicle

לא הבנתי. אתה מצפה ש-RDP יעבוד לך כמו שצריך עם אינטרנט במהירות העלאה של 0.5 מגה?

במחשב שאליו אני מתחבר יש 70 מגה סימטרי.

במחשב שממנו אני מתחבר מרחוק כל מה שאני מעלה את זה מיקום העכבר שלי והקלדות במקלדת. לא נראה לי שצריך יותר.

ולהוריד אני מוריד תמונה באיכות נמוכה וקראתי שזה לא אמור להיות יותר מכמה עשרות מגה בייט לשעה (ואני גם רואה את זה עכשיו כשאני משתמש בטלפון בשביל RDP עם ספוט)

אז כן, אני מצפה שיעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב-500 מגה של ואישית לא חוויתי ירידה במהירות בזמן הקורונה. אני קיבלתי 300 מגה גם בשיא (בפועל חושב שקיבלתי את ה-450-500 מגה, אבל ליתר ביטחון אומר 300) של השיא, העלאה של 10 מגה תמיד יציבה. כן חוויתי איטיות בלתי נסבלת בגלישה לאתרים (להיכנס ל-N12 יכל לקחת מעל 10 שניות. כנל YNET, רדיט וכו'), אבל לא מדובר על עומס בתשתית אלא עומס על הספק.

העניין הוא שאני בשכונה לא עמוסה על ידי (שכונה משנות ה-80 בחולון. בחדשות להבנתי יש סיב לכל בניין במקום לכל רחוב/שכונה, אז יש פחות אנשים שיחלקו אותה מרכזיה), מה שמאפשר לי לקבל 500 בשיא. בשכונות אחרות עם קצת פחות מזל מקבלים גם 3 מגה בערב.

אין מנוס מלנסות ולראות. אני התחברתי להוט במקביל לבזק בשביל לראות למשך חודש איך זה עובד ולהתנתק ממה שלא עובד טוב. אין התחייבות בהוט (או בכלל בענף התקשורת), אז תוכל לבטל בלי בעיה אחרי חודש. זה מה שאני ממליץ גם לך, במקרה הכי גרוע איבדת 130 שח בערך על חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של demultiplexer

אז כן, אני מצפה שיעבוד

ציפיות זה אחלה :)

עובדתית זה לא עובד - ואפשר בקלות להבין למה. מהירות העלאה של חצי מגה נותנת לך בפועל פחות מ-64KB/s, וזה צריך להספיק לכל המחשב שלך - כולל שירותים נוספים שפועלים ברקע, פרוטוקול התקשורת עצמו שלוקח חלק מרוחב הפס, ועוד.

שיהיה לך בהצלחה עם זה :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

ציפיות זה אחלה :)

עובדתית זה לא עובד - ואפשר בקלות להבין למה. מהירות העלאה של חצי מגה נותנת לך בפועל פחות מ-64KB/s, וזה צריך להספיק לכל המחשב שלך - כולל שירותים נוספים שפועלים ברקע, פרוטוקול התקשורת עצמו שלוקח חלק מרוחב הפס, ועוד.

שיהיה לך בהצלחה עם זה :) 

זה מעניין מה שאתה אומר. אז כנראה שאין ברירה אלא לשדרג.

יאלה לפחות למדנו משהו חדש

נערך על-ידי demultiplexer
ככה וזה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...