המעבד הגראפי שיודע לעשות הכל: דור ה-Ampere של NVIDIA החל בצורה רשמית - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד הגראפי שיודע לעשות הכל: דור ה-Ampere של NVIDIA החל בצורה רשמית

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

אירוע GTC הוא לא אירוע גיימינג, ומתמקד ב- וארכיטקטורה.

כמו בכל אירוע השקת מוצרי גיימינג, אני מצפה לשמועות ג'יפורסים להתחיל להתגלגל בהמשך השנה, אולי כבר מיולי-אוגוסט לקראת השקה בתקופת החגים(?), נקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היינו סרט הזה ......

ולעצם העניין

מדהימה העובדה שבמרוצת השנים הפכה

נווידיה מחברה ( עוד חברה )  לתכנון ויצור 

כרטיסי מסך לחברה שעם  הזמן, הנתח של כרטיסי

מסך לשוק הביתי / גיימינג  בעוגת המוצרים הכללית

הולך ויורד שנה אחר שנה, ואפשר לראות זאת יפה מאוד

בשני הסרטונים האלה.

ואי אפשר שלא להיזכר ולהזכיר את אותו הדיון על 39 עמודיו

אחרי הכרזת ה - , שמעט מאוד, מעט מידי מהגולשים

כאן, ראו מעבר לאף שלהם את גודל השעה ואת המשמעויות

האמיתיות של המתחולל אז לגבי העתיד לא רק של גיימינג

אלא באספקט הרבה הרבה יותר רחב, רחב, אבל משפיע

וישפיע על כל אחד ואחד מאיתנו יותר ויותר.

נערך על-ידי napoleon45
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדור הRTX עם הRT קיבלו כזה טררם לפני שהכרטיסים הגיעו למדף, ובפועל הוסכם על כל הדעות בספקטרום שהפיצ'ר הזה נפלא, אך צריך להתבשל לרמת WELL DONE.

אם כל מה שנקבל אחרי כל המרקטינג שצפוי לנו הוא 30-40% יותר FPS בתיאום מודרג בין סדרת 30XX ל20XX אני דיי אשמח, אבל לא אפול מהכיסא...

נהדר לראות שיפורים טכנולוגים בתחומים שהם מעבר לגיימינג\עריכה או עיסוקים אחרים שאנחנו רגילים אליהם בשגרה, אבל אצל רוב ככל העולם השאלה היחידה היא כמה FPS אני אקבל וכמה זה יעלה לי.

ד"א, אשמח לקבל דוגמא רעיונית מאחד מחברי הפורום למשימות שאמורים להטיל על מחשב שעולה 200,000$ עם כל הטרה-פלופים האיסופיים שלו, מה ארגונים\שרתים\whatever מריצים על מחשבים כאלה?

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

תתחיל מחיזוי מזג האוויר ....

ועד להרכב תרופה, שבאמת תרפא 

תודה על המענה.

כונתי לא לאיזה תכלית סופית משתמשים בו, לזה אני מכיר כה תשובות.

אלא קצת יותר בכיוון של אותו הדיון על המחשב הקוונטי דאז, איזה משימות ספצפיות מטילים על מחשב כזה שדורשות כ"כ כוח עיבוד, שמחשב רגיל לא מסוגל לבצע?

איזה נתונים מזינים שם שאי אשפר להזין לדוגמא ל2080TI לחשב?

(יש משתמש בשם SEVEN שזכור לי שהעלה תמונה של מערכת דומה לזו בדיון של "הציגו את המחשב שלכם", כמדומני שהוא עבד עם המון מצלמות לפיתוח לחקלאות) למה אי אפשר להריץ את זה על כרטיס מסך לדסקטופ?

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

תודה על המענה.

כונתי לא לאיזה תכלית סופית משתמשים בו, לזה אני מכיר כה תשובות.

אלא קצת יותר בכיוון של אותו הדיון על המחשב הקוונטי דאז, איזה משימות ספצפיות מטילים על מחשב כזה שדורשות כ"כ כוח עיבוד, שמחשב רגיל לא מסוגל לבצע?

איזה נתונים מזינים שם שאי אשפר להזין לדוגמא ל2080TI לחשב?

(יש משתמש בשם SEVEN שזכור לי שהעלה תמונה של מערכת דומה לזו בדיון של "הציגו את המחשב שלכם", כמדומני שהוא עבד עם המון מצלמות לפיתוח רובוטים לחקלאות) למה אי אפשר להריץ את זה על כרטיס מסך לדסקטופ?

כנראה שזה אפשרי באמצעות שינויים כאלה ואחרים. אבל למטלות האלה זמן הריצה יהפוך את העניין ללא רלוונטי. נניח 2080ti מסוגל לבצע 16TFLOP (לפי איזה סיקור שמצאתי באינטרנט) בזמן שהמחשב על מסוגל לעשות לפחות 5petaflops שזה אומר פי מעל ל300. אם אז למחשב החישוב הזה יקח שבוע אנחנו מדברים על זמן חישוב של מעל ל5 שנים בשביל הכרטיס הביתי. שזה בלי להתייחס לנושא הזיכרון. אם החישוב דורש הרבה מאוד זיכרון הכרטיס הביתי כבר לא רלוונטי בגלל זמני גישה למקורות איטיים יותר (כגון זיכרון מערכת או חס וחלילה כונן כשזה אוזל) אגב כשחושבים על זה אם תקנה 300 כרטיסי RTX2080TI זה יעלה לך יותר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

תודה, את זה גם הבנתי...

?

הוא ענה לך, כל משימה שדורשת המון כח עיבוד. למשל אימון מודלים כבדים.

DLSS למשל כדי שעיבוד אצלך במחשב נדרשו שבועות של אימונים על , אתה מקבל רק את החלק הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...