"דחוס כונן זה כדי לחסוך בשטח דיסק" למה זה טוב אם בכלל? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"דחוס כונן זה כדי לחסוך בשטח דיסק" למה זה טוב אם בכלל?

איתי סיטבון
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני משתמש עם כונן של 256GB.

ישנה אופציה שנקראת "דחוס כונן זה כדי לחסוך בשטח דיסק" שעושה את כל הקבצים דחוסים ושוקלים פחות,

האם זה יעיל?

או שמא זה גורם למשהו אחר לעבוד שלא כשורה?

תודה רבה!

ScreenShot_20200514182353.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

תודה רבה!!! על השאלה ועל התשובות. עזרתם לי מאד. על אילו דרכים אחרות אתם יכולים להמליץ כדי לפנות מקום מלבד ה"ניקוי דיסק" (וגם שם מה מומלץ לסמן ומה לא?) מה לגבי האופציה השנייה שנמצאת מתחת ל"דחוס כונן" (של "אפשר סידור תוכן באינדקס..")?

ועוד שאלה אחת איך אני מגיעה  ל  Disk Defragmenter ? (אני זוכרת שזה גם מפנה מקום. כלומר בזכות האירגון מתפנה מקום)

תודה רבה

24b9a69e3d9fbe2aa17465c97e05bd24.gif

נערך על-ידי shloma
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניקוי הדיסק יש לחצן ניקוי קבצי מערכת, לאחר לחיצה על הכפתור יופיעו עוד אפשרויות.

1534954389_.PNG.7de9d8b9a64949555707a573410ddc44.PNG

אחת מהן היא ניקוי קבצי Update. קבצים שהוינדוס הוריד לעדכון גירסה.

מניסיון יש שם כמה GB. אך שים לב, אל תנקה אותם כל עוד ה- Update לא מראה "אתה מעודכן" עם סימון של V.

מאחה הדיסק פחות קשור לכונני (SSD) אלא יותר לכוננים מכאנים עם פלטה מסתובבת. הוא מסדר את מיקומי הקבצים בצורה יותר יעילה. למשל אם יש קובץ שהוא מפוזר על הדיסק הוא "יאחה" אותו כך שכל המידע שלו יאוחסן בצורה יותר אחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...