התייעצות לגבי מגדיל טווח/נקודת גישה וקרינה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מגדיל טווח/נקודת גישה וקרינה

yaricohen
 Share

Recommended Posts

אהלן,

יש לי בבית במהירות 100 מגה וכנראה שאגדיל בקרוב ל-200 ללא תוספת תשלום (הוט+ראוטר לינקסיס EA6350). אח שלי מתגורר כ-30 מטר ממני ומהוריי (משק במושב) ויש לו מנוי משלו. ישנם אי-אילו מכשלוים רכים בדרך (עץ פה עץ שם) אבל אני בטוח שמגדיל טווח באיכות ראויה יתגבר עליהם.

חשבנו פשוט לבטל את האינטרנט אצלו ושהוא יתחבר לאינטרנט שלנו באמצעות מגדיל טווח או משהו (חשבתי על לינקסיס RE6700 או משהו בסגנון ולא אין לי שום קשר לחברה).

אלא שיש לי כמה הסתייגויות -

1. לאחרונה נולד לו תינוק. אני לא בטוח לגבי הקרינה ואשמח לייעוץ. האם יש ממה לחשוש עבור התינוק/עבורו ועבור אשתו/עבורנו? המגדיל טווח הזה די חזק להבנתי.

2. לגבי הלוגיסטיקה - (עריכה) אני מבין שמה שכנראה מתאים זה מכשיר (נקודת גישה? ראוטר רגיל? תמיכה בWDS?) שיישב אצלו ויוכל לקלוט את האינטרנט שלנו אלחוטית ולחלק אותו בבית של אחי הן חוטית והן אלחוטית? אשמח להמלצה לאחד כזה.

3. האם זה בכלל חכם? אולי עדיף שימשיך לשלם את ה-70 שקל החודשיים שלו לספק האינטרנט וזהו? אני תוהה האם ייתכן שאצטער על זה.

תודה רבה

נערך על-ידי yaricohen
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה "בטוח שמגדיל טווח יתגבר על זה"? מגדיל טווח זה חתיכת בדיחה שתוריד את האינטרנט לכולם בחצי (כך זה עובד זה לא המצאה שלי). אח שלך יקלל אותך וההורים שלך ינשלו אותך מהירושה.

פרוס כבל אליו, או אם הוא צריך רק WIFI, שים אקסס פוינט חזק (לא MESH) שגם עובד חיצונית. סתכל על UNIFI PRO/HD למשל או היחידות החיצוניות שלה. תאמין לי שלא תתאכזב.

אם אין בעית תקציב, אז החלום שלי הוא: https://store.ui.com/collections/unifi-network-routing-switching/products/unifi-building-to-building-bridge

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

א. אשמח להסבר לגבי הפסקה הראשונה שלך. מז"א מגדיל הטווח יוריד את המהירות לכולם בחצי? למה? איפה ההגיון בזה?

ב. לסלול כבל עד אליו זה לא ריאלי בשל תוואי השטח.

ג. הוא צריך גם חיבור קווי בשביל הממיר יס שלו.

אני באמת רק צריך המלצה על מכשיר פשוט שיודע לקלוט את הויפי שלי ולחלק אותו בעצמו (כרשת נפרדת) הן קווית והן אלחוטית.

תודה

נערך על-ידי yaricohen
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מייחס יותר מדי יכולת למגדיל טווח (או יותר נכון wifi repeater), עוצמת השידור של מגדיל טווח היא בדיוק כמו של ראוטר ביתי רגיל זה המקסימום שהחוק מרשה למכשיר ביתי. סה"כ זה מכשיר די טיפש שפשוט משדר מחדש כל מה שהוא קולט מה שאומר שחצי הזמן הרשת תפוסה בגלל השידורים החוזרים האלו ולכן כולם מקבלים חצי מהמהירות.

האם ביחידת הדיור של אח שלך יש אפשרות לקלוט היום את הרשת של מהבית? אם לא איפה אתה חושב למקם את המכשיר הזה? הוא חייב לשבת בנקודה שיש בה קליטה של הרשת הביתית וגם להיות קרוב מספיק לדירה של אח שלך כדי לשדר שם משלו.

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת נמאס להסביר לאנשים שמכשיר צ'יקמוק שקונים בסופר ב-150 ש"ח לא יתן להם פתרון אלא רק כאב ראש.

לאח שלך יש YES? איך מגיע אליו הכבל של YES? מי משלם על ה-YES הזה? זה לא חלק מהבית של ההורים?

אני שואל כי זו הדרך ("תוואי השטח") להעביר חוטי ברמה גבוהה. ולמה זה חשוב? כדי שהוא יוכל להפסיק לשלם מאות שקלים ל-YES או HOT ולעבור לשידורי באינטרנט (חיסכון של 100-200 ש"ח בחודש).

נערך על-ידי m-luggy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...