זה הגיוני שמעבד שקניתי לפני 5 שנים עולה היום 1300 ש"ח? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה הגיוני שמעבד שקניתי לפני 5 שנים עולה היום 1300 ש"ח?

chnon
 Share

Recommended Posts

אהלן, חשבתי לשדרג מעבד בקרוב. יש לי את המעבד 6700K עם הלוח gigabyte ga-z170x gaming 3.
ראיתי שהמעבד הנוכחי שיש לי עדיין עולה לא מעט כסף באתר של TMS. האם זה הגיוני? מדובר במעבד ישן יחסית.
ולגבי שדרוג, איזה מעבד הכי טוב לשדרוג ללוח אם הזה? והאם כדאי לשדרג גם את הלוח?

תודה.

2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

במקומך הייתי מחכה לקיץ ומשדרג לדור החדש של הרייזנים 4XXX.

איך ה6700K לעומת המעבדים שיש היום בשוק? פשוט מוזר לי שהוא עדיין נמצא בצמרת המחירים של המעבדים אלא אם כן יש באתר הזה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chnon

איך ה6700K לעומת המעבדים שיש היום בשוק? פשוט מוזר לי שהוא עדיין נמצא בצמרת המחירים של המעבדים אלא אם כן יש באתר הזה טעות.

הוא פחות טוב מהרייזן 3 שיצאו עכשיו ועולים 100~$ חדשים.
אינטל לא מורידה מחירים של ישנים אז החנויות גם לא מעדכנות.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chnon

פשוט מוזר לי שהוא עדיין נמצא בצמרת המחירים של המעבדים אלא אם כן יש באתר הזה טעות

זו לא טעות אבל אין מה ליחס לזה חשיבות, צריך להבין שמחירים של בחנויות לא כך כך יורדים עם הזמן, הם בדרך כלל נשארים פחות או יותר קבועים עד שאינטל מפסיקה ליצר אותם ואז פשוט נעלמים מהמחירון. ברור שאף אחד לא קונה היום 6700K חדש בחנות כשאפשר לקנות היום מהירים בהרבה בפחות כסף, מבחינת ביצועים הוא מקביל למעבדים של 400 שקל בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...