DIR-803 1200AC - ראוטר מאנלימיטד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DIR-803 1200AC - ראוטר מאנלימיטד

oded6188
 Share

Recommended Posts

הצטרפתי לאנלימיטד, 1000/100

האם הראוטר שהם לרכישה מציעים שווה את המחיר? אני שואל מכיוון שהוא לא נמכר בשום מקום אחר אז אי אפשר להשוות...

DIR-803 1200AC 

300 ש"ח

תודה

נערך על-ידי oded6188
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקומות שבהם אנלימיטד שולחים ממש סיב לתוך הדירה, ואז הם צריכים לספק גם מודם בחינם. ויש מקרים שהסיב מגיע רק עד לארון המשותף של הקומה ומשם הם שולחים כבלי תקשורת ולא סיב...

בכל מקרה, אני מתעניין לגבי ראוטר ממש פשוט וכמה שיותר זול, עם כניסת WAN וללא שום מודם מובנה.

הביצועים האלחוטיים שלו לא מעניינים אותי, רק חשוב לי שבחיבור קווי אוכל לנצל את ה 1000 מגה (ולא 100 כמו ברוב הראוטרים הביתיים כיום).

משהו חשוב נוסף שאני רוצה - אופציה לחיבור מובנה בממשק של הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תמשוך מהרחוב ישירות למחשב :)

וברצינות - אל תחסוך על ראוטר. זה לא משנה היכולות WLAN שלו (אני בכלל לא ממליץ על ראוטר עם WIFI) אלא יכולות הניתוב שלו. בסופו של דבר כל התקשורת עוברת דרכו, כולל נקודות גישה ומכשירים שמתחברים ומתנתקים ומושכים DHCP ממנו כל היום.

לי יש את ה-cisco rv340 שהוא מוצר small business מעולה ומחוברים אליו 2 ספקים במקביל (hot ובזק). יש לו יכולות אבל לא השתמשתי בהם כדי לתת חוות דעת.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...