זקוק להמלצה על טלויזיה 55K לסלון - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על טלויזיה 55K לסלון

orninyo
 Share

Recommended Posts

ציטוט של orninyo

הדגש הוא בעיקר על אמינות וחיבוריות (אינטרנט, SMART, ממשק). יש לי נסיון רע עם LG בנושאים האלה. 
יש סיבה שלא ללכת על XIAOMI?

תודה

היתי בחנות של xiaomi בדיזינגוף סנטר ואיכות התמונה משמעותית גרועה יותר מסמכים אחרים כמו sumsung וsony שראיתי בחול לפני קצת יותר מחצי שנה.

אני לא הכי מבין בטלויזיות, אבל זה או מה שהם שמו בתצוגה של המסכים גרוע או שפשוט האיכות שלהן לא משתווה למותגים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אשמח לשמוע מהנסיון שלכם לגבי איכות החיבוריות לאינטרנט של היצרנים

יש לי טלויזית משנת 2019, דגם מתקדם, וכל פעם צריך להתחבר לWIFI מחדש, אם בכלל היא מוצאת אותו (הוא לא רחוק). ובנוסף הנביגציה בהגדרות לפעמים עם דיליי של שניות ארוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של בהחלט אטרקטיבי באזור ה2000 שקל בשביל מסך בגודל 55 אינץ ,אבל הטלוויזיה עצמה יצאה בשנת 2018 שזה כבר די ישן  במיוחד שטלוויזיה לא קונים כל שנה אז עדיף להשקיע במשהו איכותי יותר 

יש דגם של שיאומי יותר חדש ויוצר טוב של אבל לפי מה שאני יודע אין אותו בארץ ויש רק את מה שאתה מדבר עליו.

גם אתה יכול לראות השוואות ביוטיוב האיכות שלה סבבה למחיר אבל לא ברמה של או סמסונג

רק אם אתה רואה סרטונים אל תתבלבל הדגם שנמכר בארץ זה 4s 

יש לי בבית 2 טלויזיות 55 של lg דגמים שונים אחת מלפני שנה בערך ואחת שנתיים ואין לי שום בעיות , יותר מזה יש לי טלויזיה 47 סמארט של lg לא לפני 4-5 שנים שעובדת מעולה וגם אין בה לא נתקלתי בשום בעיות wifi וכאלה , 

תנסה לאפס את הטלוויזיה ואת הראוטר או תבדוק אולי יש עדכון גירסא,  ואם הראוטר קרוב אז אולי עדיף  לחבר עם כבל .

מה שכן אני יכול להגיד זה שלפי דעתי הממשק של הרבה יותר נוח יש לי בבית סך הכול 5 טלויזיות וחוץ משתי הlg 55 לכל השאר מחובר סטרימר של

אבל שוב זה רק דעתי יש כאלה מעדיף את הlg 

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אבא שלי קונה רק . 🙂

אבל הן באמת אמינות מאד והתמונה גם טובה.

שמעתי כמה סיפורים ממקור ראשון על שהתקלקלו מייד בתום תקופת האחריות.

ואיזה תיקונצ'יק שאני מכיר אמר שזו החברה היחידה שהוא לא מוכן לתקן בגלל שהוא לא יכול להבטיח שהן לא יתקלקלו שבועיים אחרי התיקון.

אז אני חושב שמ- כדאי להתרחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...