מבקש המלצה לרמקול נייד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לרמקול נייד

Joshua_G
 Share

Recommended Posts

למחשב חדש בעל מסך טוב מאד, אבל רמקולים פנימיים עלובים, נחוץ רמקול בלוטוס.

עדיפות ראשונה בחשיבותה היא משקל נמוך ככל הניתן. במקום שני בסדר החשיבויות נמצאת איכות הקול.

עדיף סטריאו, עדיף גם אפשרות לחבר את הרמקול הנייד ליציאת האוזניות של המחשב עם כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה עניין בקשת המשקל? המשקל הוא תלותי בגודל הדרייברים וגודל הסוללה, אם האוזן שלך לא אנינת טעם תזמין משהו קטן מעלי, אם היא כן, לJBL לא חסר דגמים. 

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=932291

כמובן יש צבעים גדלים חברות וכו', סנן לפי הספקW , זה בעצם הפקטור לגודל הרמקולים, משם לביקורות, ומשם והלאה.

אישית, לי יש ללפטופ של חברה אנונימית שעלה כמה עשרות שקלים, שמעתי אצל חבר ואהבתי את הסאונד, לא תמיד צריך לשלם עלל מותג כזה או אחר בתחום הזה, אלא שלרוב המותג מבטיח איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

לא הבנתי מה עניין בקשת המשקל? המשקל הוא תלותי בגודל הדרייברים וגודל הסוללה, אם האוזן שלך לא אנינת טעם תזמין משהו קטן מעלי, אם היא כן, לJBL לא חסר דגמים. 

לעניין המשקל, מדובר במחשב הנייד הזה:

https://www.pc365.co.il/product-21764-Acer_Swift_5_SF514_54GT_755W_Multi_touch_NXHU6EC002

זה מחשב ששוקל פחות מקילוגרם אחד.

כאשר אני בבית, יש לי מגוון פתרונות לשמיעה איכותית, אפילו אודיופילית ...

לעומת זאת, כאשר אני מתנייד עם המחשב, בשל גילי ומצב הגב שלי, המשקל חשוב לי מאד. לכן, סדר העדיפויות שלי הוא זה:

1. משקל נמוך.

2. איכות שמע.

3. השהיה (latency) נמוכה.

4. סטריאו.

5. אפשרות לחיבור עם כבל 3.5 מ"מ.

6. מחיר.

רשימת קישורים, ללא קשר להעדפות שלי, לא תורמת לי הרבה. לחפש בזאפ רמקול אני יודע גם ללא סיוע ממשתפי הפורום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...