הוט 500 מגה אבל בספידטסט מראה 200 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט 500 מגה אבל בספידטסט מראה 200

Mobileplayer
 Share

Recommended Posts

הגיע היום טכנאי והתקין לי את הhotbox 4 עם החבילה של ה500 מגה ושעשיתי ספידטסט ראיתי רק 200 הטכנאי אמר שזה הגיוני בגלל העומס על האינטרנט שנוצר מהקורונה, הגיוני או שהוא סתם מבלבל ת'שכל? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mobileplayer

הגיע היום טכנאי והתקין לי את הhotbox 4 עם החבילה של ה500 מגה ושעשיתי ספידטסט ראיתי רק 200 הטכנאי אמר שזה הגיוני בגלל העומס על האינטרנט שנוצר מהקורונה, הגיוני או שהוא סתם מבלבל ת'שכל? 

אם במידה ואתה מנוי ל 500 מגה גם אצל ספק וגם אצל תשתית והכרטיס רשת שלך תומך עד ג'גה אתה כן אמור לקבל את ה 500 אבל אף אחד לא מתחייב שתקבל בול 500 זה יכול להיות 470 480 490 מגה זה תלוי אם אתה גולש בחיבור קווי או כי אם יש סיכוי שהוא לא תומך עד 1 ג'יגה ואם קווי תבדוק מה שרשמתי לפני כן לגבי זה

נערך על-ידי אלכס גרנשטיין
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלכס גרנשטיין

אם במידה ואתה מנוי ל 500 מגה גם אצל ספק וגם אצל תשתית והכרטיס רשת שלך תומך עד ג'גה אתה כן אמור לקבל את ה 500 אבל אף אחד לא מתחייב שתקבל בול 500 זה יכול להיות 470 480 490 מגה זה תלוי אם אתה גולש בחיבור קווי או אלחוטי כי אם אלחוטי יש סיכוי שהוא לא תומך עד 1 ג'יגה ואם קווי תבדוק מה שרשמתי לפני כן ל

אני99 אחוז שהכרטיס שלי עד ג'יגה, איך אני יכול לבדוק? תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלכס גרנשטיין

אם במידה ואתה מנוי ל 500 מגה גם אצל ספק וגם אצל תשתית והכרטיס רשת שלך תומך עד ג'גה אתה כן אמור לקבל את ה 500 אבל אף אחד לא מתחייב שתקבל בול 500 זה יכול להיות 470 480 490 מגה זה תלוי אם אתה גולש בחיבור קווי או אלחוטי כי אם אלחוטי יש סיכוי שהוא לא תומך עד 1 ג'יגה ואם קווי תבדוק מה שרשמתי לפני כן לגבי זה

אוקיי עשיתי בדיקה וראיתי שכרטיס הרשת שלי תומך עד 1000 מגה אבל אני עדיין מקבל רק 200 בזמן שאח שלי שמחובר לאותו הראוטר בדיוק עם אותו הכבל מקבל 500 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מחובר עם dongle (השטות הזו שניתנת ללפטופים כדי להשאיר אותם רזים)?

USB2 מוגבל ל-450Mb כך שאם זה המצב אז לקבל 200 נשמע הגיוני.

איך אח שלך מחובר?

נערך על-ידי m-luggy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mobileplayer

אוקיי עשיתי בדיקה וראיתי שכרטיס הרשת שלי תומך עד 1000 מגה אבל אני עדיין מקבל רק 200 בזמן שאח שלי שמחובר לאותו הראוטר בדיוק עם אותו הכבל אינטרנט מקבל 500 

אז כבר הבנת שהבעיה היא נקודתית במחשב שלך.. התקדמות.

הכרטיס שלך הוא בטוח 1000Mb כי השלב הבא מתחת לזה הוא 100Mb, ואז גם 200 לא היית מקבל..

זה מחשב שולחני או נייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

הכרטיס רשת שלך הוא בטוח 1000Mb כי השלב הבא מתחת לזה הוא 100Mb, ואז גם 200 לא היית מקבל..

זה מחשב שולחני או נייד?

מחשב שולחני, תודה על העזרה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

הכרטיס רשת שלך הוא בטוח 1000Mb כי השלב הבא מתחת לזה הוא 100Mb, ואז גם 200 לא היית מקבל..

זה מחשב שולחני או נייד?

הצלחתי לתקן! הייתי צריך להכניס איזה שורת קוד לcmd ואז תיקן את זה, תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...