כרטיס מסך שיתאים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך שיתאים

LifeBoih
 Share

Recommended Posts

אז ככה בגלל כל מיני בעיות עם הכרטיס מסך אני צריך לקנות אחד חדש ואשמח שתעזרו לי למצוא אחד שיתאים אני כן מבין אבל לא בטוח איזה כרטיס מסך יכול להתאים ללוח אם. 

כעקרון התקציב שלי הוא עד 900 שקל ואני יכול לחרוג גם לאלף אבל לא יותר מזה,שימוש נטו לגיימינג.

המפרט הוא כזה:

Operating System: Windows 10 - x64bit

RAM 2x8 1333 ddr3

CPU i5 4460 3.2

ספק כח 530W

Storage WD 1TB

SSD 128GB

Motherboard gigabyte GA-H97-DH3-H97 

GPU GTX 960 4G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מיום שבת מחכה לעזרה, כאן עם שדרוג כרטיס מסך.

אז בנתיים עשיתי קצת שיעורי בית לבד ברשת..

של איזה חברה הספק וכמה שנים הוא כבר עובד? כי יתכן שהוא זה שגורם לך לבעיות עם ה960 GTX

בכל מקרה, אני לא מומחה, אבל לפי מהשאני מבין שדרוג ל  GTX 1650 OC 4GB GDDR6 גם ישדרג אותך וגם יתאים למערכת שלך ובתקציב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shay Mor-Yossef

אני כבר מיום שבת מחכה לעזרה, כאן עם שדרוג כרטיס מסך.

אז בנתיים עשיתי קצת שיעורי בית לבד ברשת..

של איזה חברה הספק וכמה שנים הוא כבר עובד? כי יתכן שהוא זה שגורם לך לבעיות עם ה960 GTX

בכל מקרה, אני לא מומחה, אבל לפי מהשאני מבין שדרוג ל  GTX 1650 OC 4GB GDDR6 גם ישדרג אותך וגם יתאים למערכת שלך ובתקציב שלך

האמת שזה מה שחשבתי לקנות תכלס פשוט לא הייתי בטוח אם הוא מתאים בגלל זה שאלתי,בכל מקרה תודה על העזרה סוף סוף מישהו שעונה

והאמת שלא הוא לא של חברה גנרית מה שעושה לי בעיה 960 זה המאווררים הבנתי שזו בעיה נפוצה אצל הכרטיס מסך של ולא מוכרים בארץ ואין לי כח  לחכות עד שיגיע אז אמרתי על הדרך אני אשדרג תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של LifeBoih

האמת שזה מה שחשבתי לקנות תכלס פשוט לא הייתי בטוח אם הוא מתאים בגלל זה שאלתי,בכל מקרה תודה על העזרה סוף סוף מישהו שעונה

והאמת שלא הוא לא של חברה גנרית מה שעושה לי בעיה 960 זה המאווררים הבנתי שזו בעיה נפוצה אצל הכרטיס מסך של Gigabyte ולא מוכרים בארץ ואין לי כח  לחכות עד שיגיע אז אמרתי על הדרך אני אשדרג תודה בכל מקרה

מדהים!

גם לי יש כרטיס של גיגה בייט וזו פעם אחרונה שאני קונה את המותג הזה. גם אצלי זה עם 3 מאווררים (570 GTX OC)

ואחרי שנתיים של עבודה הוא התקלקל, והיבואן שלו תיקן אותו איכשהו אחרי 3 חודשים שהוא היה אצלהם במעבדות. (למזלי הוא עוד היה באחריות)

אתר טוב של בדיקות חומרה שמצאתי:

https://www.userbenchmark.com/

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shay Mor-Yossef

מדהים!

גם לי יש כרטיס של גיגה בייט וזו פעם אחרונה שאני קונה את המותג הזה. גם אצלי זה עם 3 מאווררים (570 GTX OC)

ואחרי שנתיים של עבודה הוא התקלקל, והיבואן שלו תיקן אותו איכשהו אחרי 3 חודשים שהוא היה אצלהם במעבדות. (למזלי הוא עוד היה באחריות)

אתר טוב של בדיקות חומרה שמצאתי:

https://www.userbenchmark.com/

בהצלחה

רק חשוב לי לציין שהאתר הזה הוא האתר הכי גרוע שיש לבדיקות חומרה ואם מעניין אותך אני מציע לך להסתכל בgamers .
מבחינת אופציות לפותח הדיון ה1650S מנוידיה נמצא בתקציב שלך אבל עם 4 גיגה הוא כבר לא יריץ משחקים חדשים כמו שצריך.
אם אתה מוצא אז RX580 8 GB במחיר סביר כנראה יהיה פיתרון יותר טוב(אבל ממה שראיתי לא כל כך קל להשיג, אבל אולי ביד שניה יש עסקאות סבירות עליהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...