בעיית חיבור חשמלי עם HGST Ultrastar He8 HUH728080ALE604 של היטאצ'י - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חיבור חשמלי עם HGST Ultrastar He8 HUH728080ALE604 של היטאצ'י

ha
 Share

Recommended Posts

ה HGST Ultrastar He8 HUH728080ALE604 של היטאצ'י משמש לי כדיסק גיבוי (הווה אומר, עבדתי איתו פחות מעשר פעמים בחצי שנה האחרונה) ובמחשבים שלי ישנה מגירת SATA המאפשרת להכניס ולהוציא את הדיסק בזמן עבודה. אתמול הופיעה לי תופעה מוזרה, הכנסתי את הדיסק למחשב הישן ומשום מה הדיסק לא התחבר לחשמל. הכנסתי, הוצאתי מספר פעמים, פירקתי את החלק העליון של המארז (הקופסה הנכנסת למגירה) מכיון שחששתי כי הוא בולט מדיי ומפריע לדיסק להתחבר. אחרי מספר ניסיונות הדיסק התחבר לחשמל (מרגישים את הרטט של הדיסק המסתובב).

היום ניסיתי אותו במחשב החדש שבו קיימת אותה מגירה ולא משנה מה, הוא לא התחבר. חיברתי אותו ישירות לספק המחשב (1300 וואט) דרך קונקטור ה SATA Power ועדיין הוא לא התחבר. חיברתי לספק חיצוני קטן (חלק ממערכת SATA/IDE to USB) וסוף סוף הוא עבד.

לספק החיצוני ישנה יציאת מולקס (4 פינים) ומתאם מולקס ל SATA Power. חיברתי את המתאם לאחד מיציאות המולקס של ספק המחשב והכל עובד....

-המגירות בשני המחשבים תקינות ועובדות, דיסק נשלף אחר שמשמש להעברת נתונים עובד היטב בשניהן .

מה קורה כאן? זה קשור אולי לדיסק? יש הבדל בין מולקס ל SATA Power?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...