מיקרופון,שלום,אני סבא - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרופון,שלום,אני סבא

מוטי ב.
 Share

Recommended Posts

היי,

לפי נתוני המפרט היבש הראשון מביניהם נראה טוב יותר.

אבל בבקשה ממך, אל תצפה ממיקרופון לפתור לך את הבעיה.

בטח לא מאחד כזה בעלות של 79 ש"ח כשהמחיר הריאלי שלו בחו"ל בטח לא גבוה מ-25 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרידות לא באה ממיקרופון . אלה או הגדרות של רגישות . או אולי אתה מדבר מאוד קרוב למיקרופון . אז העוצה חזקה מאוד ניכנסת למחשב והמגר בפנים ניכנס לרוויה . תרחיק את המיקרופון מהפה רחוק . אולי תרד הצרידות 

אגב המיקרופון השני שנתתה קישור מעולה . מה שפעם עלה מאות שקלים . היום איכות יותר טובה עולה גרושים . ראה את הטלויזיות השטוחות . ליפני 15 שנה . TV שטוחה עלה מעל 25 K ש"ח . היום תמורות 3 אלף ש"ח אתה מקבל טלויזיה . ומחשב בפנים . ואולי עוד דברים שאני לא יודע . הבעייה היא לא במיקרופון בבית . אלה הגדרות של רגישות. או להרחיק מהפה את המיקרופון . להוריד את העצמה של האות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרידות היא בקול שלי, יש לי בעיה במיתרי הקול.

המגיב הראשון כתב שהמיקרופון הראשון עדיף,

המגיב השני כתב שהמיקרופון השני.

אני לא יודע למי להקשיב.

יש מישהו מומחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אים הצרידוד היא בקול שלך . אז מה אתה רוצה? לתקן את מתרי הקול שלך . לזה צריך רופא אף אוזן גרון ! 

היום שולחים חלליות לכוכב מאדים. מה זה ליצר מיקרופון ? כלום . ואתה לא צריך מיקרופון לזמר אופרה נכון? 

שני המיקרופונים מעולים . כול מיקרופון ממחיר של 20 ש"ח. הם מעולים לדיבור . רגיל .. 

בהצלחה לך 

הילדים שלך כן שומעים אותך. רק לא מפענחים מה אתה אומר . 

נערך על-ידי הטכנאי קרמר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטי שלום,

קודם כל, מה שאתה רוצה ברור. וגם ניכר שקראת מה שכתבת לפני שלחצת על "פרסם תגובה".

אני לא מדבר מניסיון אבל הנה כמה מחשבות בענין:

1) אם המחשב באיזו נישה/חדרון אולי יש שם הד שמגביר את האפקט של הצרידות. בדוק אם המיקום שלך בבית משפיע.

2) אנחנו באופן טבעי קוראים שפתיים כשקשה להבין. זה לא ממש יכול לקרות בשיחות עם דיליי... אבל כדאי לודא שאפשר לראות בבירור את השפתיים שלך בוידאו - שאתה מספיק קרוב למצלמה ושהפנים שלך מוארות כמו שצריך.

3) מה שעוד יכול לעזור זה שהמאזין יקשיב לך באמצעות . הרבה יותר קשה להבין אותך כשמקשיבים לך דרך רמקול עלוב (כמו ספיקר של טלפון) ומגבירים למקסימום. במיוחד אם יש לך קול נמוך וצרוד. גם פשוטות יעזרו למאזין להבין מה אתה אומר.

4) שני המיקרופונים שהצעת יכולים לעזור בהנחה שהמיקרופון של המחשב גרוע (שזה מאד סביר). אבל שים לב שהאחד מתחבר רק למחשב - ב USB - והשני בחיבור אודיו 3.5 מ"מ (אולי יכול להתחבר גם לטלפון - אני לא סגור על זה).

5) כדאי להתייעץ עם רופא/ים גם בענין הקושי הספציפי הזה (צרידות שיחות טלפון/וידאו). אתה בטח לא הראשון שנתקל בבעיה ואולי מישהו ידע להפנות אותך לאיזה גוף/אגודה/בעל נסיון שעוזר לאנשים עם הפרעות קול. 

6) חלק מהבעיה זה איכות הקול הנמוכה בזום. נראה לי שסקייפ עדיף. בחלק מהשרותים יש אופציה להקליד טקסט המקביל לוידאו (CHAT) 

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של מוטי ב.

הצרידות היא בקול שלי, יש לי בעיה במיתרי הקול.

המגיב הראשון כתב שהמיקרופון הראשון עדיף,

המגיב השני כתב שהמיקרופון השני.

אני לא יודע למי להקשיב.

יש מישהו מומחה?

במקרה אני מתמחה במערכות קול (פלט שמע אך לא מערכות קלט כמו מיקרופון אך יש מושג ירוק)

ובכל אופן בהתייחסותי למדרג מי מבין השניים הוא הטוב ביותר

התבבסתי אך ורק על הנתונים היבשבים המופיעים באתר כך שיש לקחת את הדברים בערבון מוגבל.

במידה וכרגע אתה משתמש במקרופון המובנה של המחשב הנייד שלך,

אז בהחלט סביר שתקבל תוצאה טובה הרבה יותר

בעזרת מיקרופון חיצוני רק בשל קירבת המיקרופון לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...