שאלה בקשר לראם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לראם

יצחק קדוש
 Share

Recommended Posts

אוקיי אז היה לי 8gb של שקיבלתי שקניתי את המחשב הראם תומך ב2400mhz ולאחר שבדקתי הלוח אם שלי(asus h110mk) תומך רק ב2133 אז לא הבנתי המוכר בחנות פשוט דפק אותי ? הייתי קטן ולא הבנתי כלום ויש לי שאלה נוספת קניתי עוד 8 ראם ועכשיו יש לי 16  וכשאני מסתכל בתוכנה speccy זה מראה שהראם על 1063mhz יש אפשרות לשנות ולהרגיש שיפור חשוב לומר שזה היה על המהירות הזאת עוד לפני שקניתי את ה8 ראם החדשים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דפק אותך, כמעט אי אפשר להשיג 2133 ואין שום הפרש במחיר בינם לבין 2400 ככה שזה כנראה היה עולה לך אותו דבר.

רק שיהיה ברור שכתוב 1063 הכוונה שהזכרונות עובדים ב-2133 (כפול שתיים ממה שכתוב).

אתה יכול בביוס להפעיל מצב xmp שיקרא את המהירות מהזיכרונות עצמם וככה הם יפעלו ב-2400. בכל מקרה אתה לא צפוי להרגיש שום הבדל בביצועים מהשינוי במהירות הזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אף אחד לא דפק אותך, כמעט אי אפשר להשיג זכרונות 2133 ואין שום הפרש במחיר בינם לבין זכרונות 2400 ככה שזה כנראה היה עולה לך אותו דבר.

רק שיהיה ברור שכתוב 1063 הכוונה שהזכרונות עובדים ב-2133 (כפול שתיים ממה שכתוב).

אתה יכול בביוס להפעיל מצב xmp שיקרא את המהירות מהזיכרונות עצמם וככה הם יפעלו ב-2400. בכל מקרה אתה לא צפוי להרגיש שום הבדל בביצועים מהשינוי במהירות הזכרון.

אוקי תודה רבה אחי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...