מפרט למחשב גיימינג עד 5800 (נוסף כסף לתקציב) - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימינג עד 5800 (נוסף כסף לתקציב)

Omer5060
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Omer5060

אז איזה כרטיס מסך לבחור?

אם אתה מוכן למחיר האקסטרה הגיגהבייט עדיף, למרות שבדר"כ הOC בכרטיסים כאלה דיי מינורי.

בשביל 5%+- תוספת ביצועים לי נראה מיותר, לשיקולך. ב2350 שקלים כבר מתחילים דגמי 2070SUPER, זה כבר דיי קרוב לשם.

לגבי הלוח התשובה היא שכן:

chrome_g9NigdPlhq.thumb.png.1b3ba4bb2db012d95cc2a575cd78b841.png

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצתי על פאליט כי הוא כרטיס מעולה במחיר מעולה.

אין כלל אצבע, רק שבדר"כ אני לא ממליץ על הכרטיסים ברף המחירים העליון של אותה הסדרה, כי תוספת המחיר לא מצדיקה את תוספת הביצועים המינורים, אלא צריך לדעתי לחפש כרטיס עם תדר טוב וקירור טוב במחיר ביניים, ואם יש בסקטור הזה כרטיס שכלול בו אופציה לOC, מה טוב.

בדר"כ פאליט ממקמים את התמחיר שלהם במחיר של מתחת לבינוני בכל סדרה, ונותנים כרטיסים מעולים עם קירורים טובים.

זה לא כלל, אלא קו מנחה.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אם אתה מוכן למחיר האקסטרה הגיגהבייט עדיף, למרות שבדר"כ הOC בכרטיסים כאלה דיי מינורי.

בשביל 5%+- תוספת ביצועים לי נראה מיותר, לשיקולך. ב2350 שקלים כבר מתחילים דגמי 2070SUPER, זה כבר דיי קרוב לשם.

לגבי הלוח התשובה היא שכן:

chrome_g9NigdPlhq.thumb.png.1b3ba4bb2db012d95cc2a575cd78b841.png

זו קצת שאלה מפגרת אבל אני חייב לשאול אותה בכדי להיות בטוח.

מתחת למשחקים ב- רשום המינימום והמקסימום של המעבד שעדיף לשחק עם אותו משחק שרוצים לשחק ולקנות.

אבל מוזכרים שם מעבדים של .

אז מתכוונים לכך שמעבד i5 זה כאילו 5 ומעבד i7 זה כאילו 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

לא.

זה מיתוג סדרות שיש לכל חברה בפני עצמה, יש מעבדים שהם רייזן 5 שהם טובים יותר ממעבדים I7 מסויימים, או לכל הפחות שקולים.

אז אם רשום במשחק כלשהו שהמעבד מינימום הוא i5 עם 4 ליבות אז מעבד רייזן 5 עם 6 ליבות ירוץ טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מעבד 3600 או 3600X, "שגר ושכח", אין שום סיבה וצורך לדאוג משום דרישות מערכת לשום משחק בעתיד הקרוב רחוק.

אין סיבה שתקרא את זה בכלל, 6 ליבות ו12 תהליכונים הוא מעל ומעבר לכל דרישות של המשחקים היום.

סתם כדי שתבין, אני עם מעבד 2600X (דור קודם) ומשחק בQHD עם מסך 165HZ, והמעבד לא קרוב אפילו בקילומטר להוות צוואר בקבוק במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אם אתה קונה מעבד 3600 או 3600X, "שגר ושכח", אין שום סיבה וצורך לדאוג משום דרישות מערכת לשום משחק בעתיד הקרוב רחוק.

אין סיבה שתקרא את זה בכלל, 6 ליבות ו12 תהליכונים הוא מעל ומעבר לכל דרישות של המשחקים היום.

סתם כדי שתבין, אני עם מעבד 2600X (דור קודם) ומשחק בQHD עם מסך 165HZ, והמעבד לא קרוב אפילו בקילומטר להוות צוואר בקבוק במערכת.

וואו. אוקיי תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הוא לשיקולי טעמך, הספק במפרט השני הוא מודולארי מלא, גולד ו10 שנים אחריות, והוא ממש מעולה.

במפרט  הראשון כתוב רק גיגהבייט 650 ללא דגם, אז ככה שקשה לדעת איזה ספק זה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון אז אני לא יודע אם יש סיבה מסוימת שבגללה נבחר ה 3600X אבל הוא לא שווה את כמעט ה 100 שקלים הנוספים.

ה 3600 הרגיל יתן את אותם הביצועים. ה PBO של גם ככה יביא את כל הליבות למקסימום האפשרי.

דבר נוסף הייתי מחליף את הלוח , ללוחות הזולים VRAM די גרוע , לא הכי קריטי כשמדובר ב 3600 אבל בכל זאת הייתי משקיע עוד קצת וקונה את ה בזוקה פלוס שהוא הרבה יותר מוצלח

https://www.tms.co.il/70899

רוצה להגיד עוד משהו כללי , כשאני רואה מישהו שהולך להוציא 500 שקל על WIN 10 הבטן שלי מתכווצת.

WINDOWS הפכה לכלי ריגול של ואתה עוד משלם להם כדי להשתמש בו וזה עוד לפני שמדברים על העידכונים  שלהם שפעם אחרי פעם גורמים למסכים כחולים ואפילו מוחקים קבצים.

אפשר לקנות באינטרנט סיריאלים שעובדים בסכומים מאד קטנים או למצוא סיראלים ישנים ממחשבי OEM של WIN7 שעובדים.

אפשר אפילו להתקין WIN10 ולא לאקטב אותו. חוץ מסימון מיים בצד ימין למטה וחסימת האפשרות להחליף רקע לא תיהיה שום מגבלה.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...