כיסא מחשב מומלץ - על סמך ניסיון אישי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיסא מחשב מומלץ - על סמך ניסיון אישי

Jinjis Han
 Share

Recommended Posts

שלום חברים,

קודם כל אתחיל בזה שבאמת ביצעתי חיפושים בפורום לגבי הנושא הכ"כ לעוס הזה, אבל באמת באמת לא הצלחתי למצוא המלצות עדכניות רלוונטיות ואשמח לשמוע אם יש למישהו המלצה.

לפני הכל,  הרמן מילר ארון - בוא נוציא אותו רגע מהמשוואה כי התקציב שלי עומד עד 2000 שקלים, מעבר לזה ניראה לי סכום משוגע להוציא על כיסא (אם ההרמן מילר היה עולה עד 4 מילא.. אבל הסכום שלו בארץ הוא 6 בערך).

לגבי כיסאות גיימינג, הבנתי שרובם אם לא כולם זה גימיק ואין טעם לרכוש כזה, למרות שאני חייב לומר שהכיסאות של חברת NOBLE ניראים ממש טוב (עולים סביב ה 1800 שקלים).

הדגם הספציפי שחשבתי עליו הוא: HERO

האם יש לכם המלצות על חנויות? חשבתי ללכת לוקסמן ולהתחיל לשבת על כיסאות ולנסות לבחור משהו, אלא אם כן יש המלצות מעניינות.

תודה ושבוע טוב,

נערך על-ידי Jinjis Han
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לאיזה סטנדרט אתה מכוון, אבבל ממה שאני מכיר 2 הדגמים היקרים יותר של COUGAR נוחים ומעולים.

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=Armor-Gaming-Chair-S-Royal&lang=heb&cart=158731478967866665

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=Armor-Titan-Pro-Royal&lang=heb&cart=158731478967866665

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אתה מכיר את הגב שלך. תלך לחנות, תשב ותראה מה נוח לך.

אני משתמש בBROKER של וקסמן בבית ובracer שלהם בעבודה והם מתאימים לי כמו כפפה לגב. הבוס שלי ישב שניה על הRACER ואמר שממש לא נוח.

כל אחד והגב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אחכה באמת שוקסמן יפתחו ואפשר יהיה לגשת לשבת ולנסות, בנוסף יש מקום כלשהו שאפשר באמת לשבת על הכיסאות כדי לבדוק נוחות או שזה קניה על עיוור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...