הגדלת עוצמת wifi - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדלת עוצמת wifi

omriaharoni

Recommended Posts

שלום וברכה
יש לי תשתית של בבית
בית קטן בערך 60 מטר
לאינטרנט מחובר מחשב משרדי עם כרטיס חיצוני, יש קליטה טובה
מחובר גם וגם לו הקליטה די טובה
העניין בסמארטפונים שהם לא מקבלים עוצמת קליטה טובה וממש חלשה (בדקתי עם כמה שונים)
אני במרחק 10 מטר מקבל קו אחד של ווי פיי..
זה לא חדר ממד או משו..
מה כדאי לעשות? לשים אקסס פוינט או להפוך את הנתב של למודם ולקנות ראוטר איכותי פרטי?
תודה
זה ההוטבוקס שלי
http://blog.tapuz.co.il/delekprice/images/3543577_13.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעייה דומה, עם הוטבוקס בסלון הקליטה בלפטופ שבחדר שינה הייתה חלשה והמהירות איטית. לפני שלושה חודשים פניתי אליהם, ביקשתי והם הסכימו להחליף את ההוטבוקס מהוטבוקס 1 (שזה מה שיש לך) להוטבוקס 4, שהוא הרבה יותר מתקדם: יש לו וויפיי גם ב-2.4GHZ וגם 5GHZ, והקליטה שלו בטווח של הבית הרבה יותר חזקה, וגם מהירות הגלישה הרבה יותר גבוהה.

תתקשר אליהם ותסביר את הבעייה ותבקש את ההוטבוקס 4. זה ישפר לך הרבה את המצב מבלי שתצטרך לקנות מכספך ציוד פרטי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

הייתה לי בעייה דומה, עם הוטבוקס בסלון הקליטה בלפטופ שבחדר שינה הייתה חלשה והמהירות איטית. לפני שלושה חודשים פניתי אליהם, ביקשתי והם הסכימו להחליף את ההוטבוקס מהוטבוקס 1 (שזה מה שיש לך) להוטבוקס 4, שהוא הרבה יותר מתקדם: יש לו וויפיי גם ב-2.4GHZ וגם 5GHZ, והקליטה שלו בטווח של הבית הרבה יותר חזקה, וגם מהירות הגלישה הרבה יותר גבוהה.

תתקשר אליהם ותסביר את הבעייה ותבקש את ההוטבוקס 4. זה ישפר לך הרבה את המצב מבלי שתצטרך לקנות מכספך ציוד פרטי. 

תודה איש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...