בעיה בסוללה של הלפטופ רק בזמן שהוא כבוי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסוללה של הלפטופ רק בזמן שהוא כבוי

Yarden Aharon
 Share

Recommended Posts

היי, יש לי מחשב נייד ideapad s530 ויש לי בעיה שכאשר אני מכבה את המחשב (כמו שצריך דרך התפריט של הווינדוס בפינה למטה, לא מצב שינה או משהו) אז כעבור זמן מסוים שאני מדליק אותו הסוללה "צונחת" ל0..
לדוגמה כיביתי את המחשב עם 57% , הדלקתי אותו כעבור בערך 14 שעות ואז הוא נדלק המד היה על קצת יותר מחצי (לא הספקתי לראות אחוז מדויק אבל באזור 50-60% ) ואז אחרי משהו כמו 3 שניות הוא רושם לי הודעה על המסך שהסוללה חלשה מאוד ולחבר למטען (הסוללה "קופצת" ל- 0) אם אני מספיק לחבר מטען בשניה אז הוא נשאר דולק אם לא אז הוא נכבה ואני מדליק אותו אחרי איזה דקה עם אחוז או שניים..
יש לציין שהמחשב בן שנה, בשימוש סביר לגמרי לא שימוש כבד מידי, וכאשר אני עובד איתו הסוללה מספיקה סבבה לגמרי...

בנוסף,  אם לדוגמה בלילה אני רק סוגר את המכסה של הלפטופ בלי לכבות אותו (נכנס לSLEEP ואז אני חושב שגם ל HIBERNATE (השינה העמוקה יותר)) יורדים רק כמה אחוזים בודדים במהלך הלילה.. ככה שזה בטוח משהו שקשור לזה שהוא כבוי..

אשמח לעזרה תודה רבה מראש!

נערך על-ידי Yarden Aharon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...