מבקש מפרט למחשב שולחני לעריכה גרפית ולעריכת וידאו - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למחשב שולחני לעריכה גרפית ולעריכת וידאו

אנדי
 Share

Recommended Posts

ציטוט של lompy

לוח אם בתצורת ATX יכנס לתוך זה?

נערך על-ידי אנדי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי לך מפרט מ KSP כמו שביקשת.

לא מת על הלוח אבל זה B450 הכי מוצלח שיש להם.

בעיה גם למצוא מארז נורמלי , במפרט הזה שמתי מארז זול שיחסית מוצלח והוספתי 2 מאוורים לחיבור מלמעלה שיזרוק אוויר על VRAM.

מארז יותר יקר ויותר מאווור Corsair iCUE 220T

https://ksp.co.il/?uin=72965&select=.1041..130.&txt_search=

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz AM4 - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 34 eSports White 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte B450 AORUS M AM4, AMD B450, DDR4, 2xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3466Mhz DDR4 CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA RTX 2060 SUPER XC ULTRA OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP USB Type-C 1
      כונני SSD: כונן קשיח ADATA XPG SX8200 Pro PCIe NVMe M.2 2280 512GB SSD ASX8200PNP-512GT-C 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולרי Corsair 550W 80+ Gold TX550M .  1
      מארזים: מארז ללא ספק Corsair Carbide 200R 1
      מאווררים וגופי קירור: מאורר למארז Arctic BioniX F140 PWM 140mm - צבע אדום 2
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5458 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

ראשית, תודה על ההשקעה ועל הזמן שהקדשת לשם כך. לא טרוויאלי.

נראה לי שלוח האם שהצעת כלל לא תומך במהירות הזכרון שהוספת להצעה שלך.

אני ככל הנראה אלך על של 3200MHz אבל אקח לוח יקר יותר, שתומך במהירות הזו ללא OC.

לגבי כרטיס המסך - אני לא אוליגרך. האם כרטיס כמו זה שמופיע במפרט שלהלן לא יעשה את העבודה (הכרטיס הנוכחי שלי הוא 660GTX מ- 2012..)?

ספק כח (650W אקטיבי מודולארי) ככל הנראה אעביר מהמחשב הישן, וכך גם את הכוננים הקשיחים המכאניים.

מצאתי מארז שניתן להכניס לתוכו שלושה כוננים מכאניים ושני כוננים אופטיים

הנה המפרט עד לנקודה זו:

מעבד - REZEN 7 3700X

לוח אם - ASUS PRIME X570-P (זה לא רק עניין של תמיכה בזכרונות או בחריצי ההרחבה שיש בו, אלא גם בכניסות והיציאות שיש לו).

זכרון -  ripjaws V 2*8 GB 3200MHz (זכרון נוכחי - 2X8GB 1333MHz)

כרטיס מסך - strix GTX1650 advanced

כונן -

Adata spectirx S40G PCIe 3500/3000 256GB

מארז ATX -

sharkoon DG7000 G-RGB

מחיר כולל - 4195 ש"ח.

הערות והארות יתקבלו בברכה.

נערך על-ידי אנדי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אנדי

נראה לי שלוח האם שהצעת כלל לא תומך במהירות הזכרון שהוספת להצעה שלך.

תומך

https://www.gigabyte.com/il/Motherboard/B450-AORUS-M-rev-10/sp#sp

ציטוט של אנדי

ASUS PRIME X570-P AM4 (זה לא רק עניין של תמיכה בזכרונות או בחריצי ההרחבה שיש בו, אלא גם בכניסות והיציאות שיש לו).

לא ברור לי לאיזה יציאות אתה מתכוון , יש לו פחות יציאות מלגיגבייט לפי מה שאני רואה. מבחינת VRAM הוא הרבה יותר טוב מהגיגביט.

ציטוט של אנדי

אני ככל הנראה אלך על זכרון של 3200MHz אבל אקח לוח יקר יותר, שתומך במהירות הזו ללא OC.

מעבדי מרווחים מזיכרון יותר מהיר , התוספת הכספית לזיכרון יותר מהיר היא זניחה. בכל מקרה גם 3200 יהיה בסדר.

ציטוט של אנדי

לגבי כרטיס המסך - אני לא אוליגרך. האם כרטיס כמו זה שמופיע במפרט שלהלן לא יעשה את העבודה (הכרטיס הנוכחי שלי הוא Geforce 660GTX מ- 2012..)?

בין להוסיף 450 שקל ללוח אם לבין להוסיף את הסכום בשביל לקנות כרטיס מסך חזק יותר  , אז עדיף להוסיף לכרטיס מסך , הרווח הרבה יותר גדול.

מה שכן ,באמת לא שאלתי אותך לאיזה מסך זה הולך להיות מחובר. שמתי את הכרטיס הכי טוב שנכנס לתקציב.

בכל מקרה אני לא הייתי ממליץ על GTX1650 , ל 1080P 60HZ הייתי הולך על Gigabyte GTX 1660 אם זה נכנס בתקציב.

התוספת במחיר יחסית קטנה והביצועים הרבה יותר חזקים.

ציטוט של אנדי

Adata spectirx S40G PCIe 3500/3000 256GB

לדעתי אתה ממש עושה טעות שאתה חוסך 80 שקל על ה שיתן לך נפתח יותר גדול,ביצועים יותר טובים ואורך חיים יותר ארוך אבל אין לך בעיה להוסיף 450 שקל על לוח שלא יתן לך יותר מידי.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

תומך

שים לב לכך שבדף שאליו הפנית אותי יש בשם הלוח תוספת (rev. 1.0). האם יתכן שזו גרסה מתקדמת יותר של הלוח ש- KSP משווקים?
אם מדובר באמת באותו הלוח אז אוכל לשלב אותו במפרט ולהוסיף זכרון מהיר יותר וכרטיס מסך מסדרת GTX1660 (הבסיסי שבהם).

ציטוט

לדעתי אתה ממש עושה טעות שאתה חוסך 80 שקל על ה SSD שיתן לך נפתח יותר גדול,ביצועים יותר טובים ואורך חיים יותר ארוך אבל אין לך בעיה להוסיף 450 שקל על לוח שלא יתן לך יותר מידי.

לגבי כונן ה- - כמו שכבר אמרתי, אין סיבה לקנות האנגר רק כדי להכניס לתוכו דולב אחד. מבחינת הביצועים (מהירות כתיבה/קריאה ואורך חיים) נראה לי שהם זהים עבור שני הכוננים.

נפח מחיצת המערכת שלי כרגע הוא 302GB, מתוכם רק 100 בשימוש.

ציטוט

טוב, יאללה, הכה את המומחה .....

משום מה עד לרגע לא שמתי לב למפרט שאתה העלית.

לוח האם עשוי בהחלט להיות מתאים, לצערי לא קיים ב- KSP.

יכול להיות שלבסוף ארכוש רק את הרכיבים ואעשה את ההרכבה בעצמי.

ולגבי ספק - ימשוך כמה שימשוך. ברגע שיבוא יומו הוא יוחלף.

תודה בכל מקרה.

נערך על-ידי אנדי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אנדי

שים לב לכך שבדף שאליו הפנית אותי יש בשם הלוח תוספת (rev. 1.0). האם יתכן שזו גרסה מתקדמת יותר של הלוח ש- KSP משווקים?

לא rev 1.0 זה הגירסה הראשונה אין גירסה מלפני.

היו עידכוני ביוס , בהתחלה היו ללוחות בעיות תאימות עם זיכרונות שונים.

צריך לוודא שהם מעדכנים לך לביוס האחרון.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח B450 שיוצר לפני שנה או יותר ועדין יש לו את גירסת הביוס המקורית לא יעבוד עם מעבדי סידרה 3000 עד שהביוס לא יעודכן.

כדי לעדכן את הביוס צריך מעבד מסדרה יותר נמוכה , לכן אתה לא תוכל לעדכן את הביוס בעצמך במידה ואתה מרכיב לבד.

אם מרכיבים לך בחנות אז אין בעיות, הם כבר יעדכנו לך ביוס , אם אתה מרכיב לבד אז אתה צריך לבקש שיעדכנו לך אותו לפני.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

לוח B450 שיוצר לפני שנה או יותר ועדין יש לו את גירסת הביוס המקורית לא יעבוד עם מעבדי RYZEN סידרה 3000 עד שהביוס לא יעודכן.

כדי לעדכן את הביוס צריך מעבד מסדרה יותר נמוכה , לכן אתה לא תוכל לעדכן את הביוס בעצמך במידה ואתה מרכיב לבד.

אם מרכיבים לך בחנות אז אין בעיות, הם כבר יעדכנו לך ביוס , אם אתה מרכיב לבד אז אתה צריך לבקש שיעדכנו לך אותו לפני.

תודה על המידע.

אם אחליט להרכיב בבית, אדאג לוודא שאני מקבל לוח עדכני.

נערך על-ידי אנדי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

הכל כמעט זהה למה שביקש אנדי, לכן אני שואל כאן על עדכון המפרט.

שימושים: מחשב לעריכת וידאו ב-FHD (אם יתאים ל- בעתיד - מצויין), עריכת (כרטיס קול חיצוני קיים). לא מתכנן OC.

אודה מקרב לב למפרט מעודכן, לקנייה בשבוע הקרוב ב-tms או iqpc, עם מארז ולוח אם טובים ומתאימים (אם אין, אולי אחכה עוד טיפה), ועם HDD ~6.0TB. חשוב להשאיר לפחות 2 סלוטים פנויים של PCIe. כולל הרכבת מחשב בחנות.

עדיפות עליונה למפרט ורכיבים בעלי אורך חיים ארוך. מחשב קודם ע"פ מפרט מכאן עבד 9 שנים!

ציטוט של lompy

לא מת על הלוח אבל זה B450 הכי מוצלח שיש להם.

בעיה גם למצוא מארז נורמלי , במפרט הזה שמתי מארז זול שיחסית מוצלח והוספתי 2 מאוורים לחיבור מלמעלה שיזרוק אוויר על VRAM.

מארז יותר יקר ויותר מאווור Corsair iCUE 220T

https://ksp.co.il/?uin=72965&select=.1041..130.&txt_search=

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח AMD

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 7 3700X 3.6Ghz AM4 - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 34 eSports White 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte B450 AORUS M AM4, AMD B450, DDR4, 2xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3466Mhz DDR4 CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA RTX 2060 SUPER XC ULTRA OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP USB Type-C 1
      כונני SSD: כונן קשיח ADATA XPG SX8200 Pro PCIe NVMe M.2 2280 512GB SSD ASX8200PNP-512GT-C 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולרי Corsair 550W 80+ Gold TX550M .  1
      מארזים: מארז ללא ספק Corsair Carbide 200R 1
      מאווררים וגופי קירור: מאורר למארז Arctic BioniX F140 PWM 140mm - צבע אדום 2
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 5458 שקל
עמוד מוצר

נערך על-ידי rgb00
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...