איך משחזרים תוכנת שהוסרו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך משחזרים תוכנת שהוסרו

gameri
 Share

Recommended Posts

ליפני כמה שעות רציתי לפנות מקום במחשב (ולא רציתי למחוק משחקים או קבצים אישיים) אז ניגשתי להוספה והסרה של תוכניות ומחקתי כמה לא יודע למה הם שימשו אחרי זה שניסיתי להכנס למשחק מסוים והוא לא עלה בעצם לא משחק אחד ארבה זה אותו סידרה אבל זה פשוט לא עובד זה בכלל לא ניכנס למשחק לא כותב כלום פשוט לא עובד יכול ליות שזה סתם בעיה זמינית או אני לא יודע עד עכשיו (לפחות פעם אחרונה ששיחקתי ) זה עבד אני חושב שזה אחד הקבצים שמחקתי (אגב גם מחקתי והתקנתי מחדש את כל המשחקים שלא עבדו לא עזר ) השאלה היא איך אני משחזר את התוכנות שהוסרו לא זוכר מה השם שלהם או שאולי זה לא קשור ויש בעיה אחרת מקווה ששאלתי בפורום הנכון תודה מראש לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לשחזר משחזור חלונות לתאריך שלפני הנקוי אבל איך אני עושה את זה שאני נכנס למאפיינים הגנת מערכת שחזור הוא נותן לי רק תאריך של שעה אחרי המחיקות לא הבנתי איך אני משחזר ליום קודם נגיד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אחי זה מוזר בטרוף גם אחרי שעשיתי איפוס למחשב זה עדין לא עבד עכשיו סתם ניסיתי להכנס עובד אחי הכל עובד לא יודע באיזה שהוא מקום הרגשתי שזה בעיה שלא קשורה אלי (זה לא פעם ראשונה  שמשחק יום עובד ויום לא ) אבל רציתי ליות בטוח שזה לא בגלל פעולות שאני עשיתי אז באמת  תודה על העזרה

זהו זה הסתדר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...