מישהו יודע מדוע מחשב חדש מודיע על וירוס ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מדוע מחשב חדש מודיע על וירוס ?

טוליפ מאק
 Share

Recommended Posts

אהלן חברים,

קניתי מחשב חדש למטרת הקמת סטודיו ליצירת מוזיקה . מחשב עם בסיס חזק . כרגע הוא לא מחובר בכלל לאינטרנט .יש לו 10. מעבר להארדיסקים החדשים שיש בו, חיברתי אותו גם להארדיסקים הישנים- ארבעה במספר - והתחלתי לנקות לסדר להעביר כי יש ימבה בלאגן ועודף חומר שלא כול כך צריך. 

פתאום הwindows מודיע לי שהוא מאויים מפני . ושהוא ניקה חלק וכו...כלומר האנטיוירוס מזהה תקיפה ופועל.

האם יכול להיות הדבר בהינתן זה שאני לא מחוברת לאינטרנט?

האם יכול להיות הארדיסק ישן שמעביר למחשב וירוסים?

וכיצד אתם מיעצים לי לפעול?

נערך על-ידי טוליפ מאק
לא ברור אם יודעים ששאלתי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההארדיסק הראשי נקיי כרגע. אני מוחקת חומר שעובר לסל מחזור. זאת יכולה להיות סיבה?

וההארדיסקים הישנים מכילים את מערכת ההפעלה של המחשב הישן- סתם מציינת.

אם ההארדיסקים הישנים מכילים ניתן להעביר מהם חומר להארדיסק הראשי?

בשבילך זה לא מפתיע☺אני פשוט חדשה בתחום. את יכול בבקשה להפנות אותי למקור שיתן לי יותר מידע בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבי את הסל מיחזור , העברת חומר מהדיסק הקשיח הישן לחדש עם המערכת ההפעלה ? כונן C 

אל תתרגשי מההודעה של האנטי וירוס תעשי סריקה / עידכון של האנטי וירוס אם הכול עובד תמשיכי כרגיל

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא העברתי שום דבר לכונן c עדיין. אני אצטרך מתישהו להעביר את הcubase והגדרות כרטיס קול מהישן לחדש. זה אפשרי? והאם אפשרי להעביר קובצי אודיו מסמכים לחדש? 

ובסדר אעשה סריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

אבל עם הדיסק הקשיח שיש עליו וירוסים הוא דיסק משני והוא לא העביר משם DATA לדיסק הראשי עם המערכת ההפעלה קשה לי להאמין שזאת הסיבה 

לא קשור. האנטיווירוס המובנה יכול לסרוק את כל הכוננים מתי שמתחשק לו.

ציטוט של טוליפ מאק

בשבילך זה לא מפתיע☺אני פשוט חדשה בתחום. את יכול בבקשה להפנות אותי למקור שיתן לי יותר מידע בנושא?

כדאי להתחיל מבירור יותר פרטים. האנטיווירוס המובנה לא סתם צועק "וירוס". הוא אומר גם איזה בקובץ בדיוק הוא זיהה וירוס ואיפה הקובץ נמצא. אם המידע הזה תוכלי בסבירות גבוהה יותר להבין במה מדובר, והאם זו טעות של האנטיווירוס.

וכן, כמו שנאמר - אנטיוורוסים פעמים רבות מזהים קראקים כווירוסים, גם אם אין ווירוס בתוך הקראק. אם מערכת ההפעלה הישנה הייתה פרוצה או שהיה מותקן עליה פרוץ - זה יכול להיות הגורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריאשונה זאת כנראה איזה תוכנת זבל שתקנת על המחשב הישן מבלי לדעת  , בדרך כל מגיעות כנספח לתוכנה חינמית אחרת שהתקנת על המחשב.

רוב האנשים לוחצים NEXT בלי לקרוא מה כתוב ואז מותקנת בנוסף לתוכנה שהם רצו להתקין תוכנה אחרת שלא התכוונו בכלל להתקין.

השני זה קראק (כלי פריצה) , כנראה היה לך או וינדוס (או שינהם) לא חוקי

השלישי זה סוס טרואני , או שהתקנת/הורדת משהו שיש בו סוס טרואני או שזה סתם התראת שב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...