נוזל קירור לקאסטום לופ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוזל קירור לקאסטום לופ

No-One
 Share

Recommended Posts

היי חברים

יגעתי לחפש ברשת נוזל למערכת שאני בונה, 

של EKWB באמאזון עולה במקור 25$+- לליטר  ,כולל משלוח ומיסים עולה 250 שקלים, באתר של EKWB יוצא 200 שקל לליטר (משלוח יקר+מיסים)

לא מצאתי איפה מוכרים בארץ, בעלי אקספרס מצאתי רק את זה:

https://www.aliexpress.com/item/4000241623714.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7f024bdcTzwjWj&algo_pvid=c8d8aa9e-48ff-44e0-b372-ff5c66aeda70&algo_expid=c8d8aa9e-48ff-44e0-b372-ff5c66aeda70-13&btsid=0ab6d69515856608003162936e55e9&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

לא נראה משהו שהייתי משקה איתו קוצים, אלא אם כן מישהו יודע אחרת.

בקיצור אם מישהו מכיר חנות בארץ\סין\איפשהו בעולם שיש להם נוזל טוב שאפשר להזמין לארץ במחיר נורמלי, (תתעלמו כרגע ממצב המשלוחים בעקבות הקורונה)

בגדול הכיוון של הצבע הוא כזה:

https://www.ekwb.com/shop/ek-cryofuel-navy-blue-premix-1000ml

אם אבל בלית ברירה נחשב מסלול מחדש

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה  :)

מים מזוקקים אני מכיר, ותמצית אני יודע שאפשר להוסיף למים מזוקקים, חומר אנטיבקטריאלי אני לא מכיר.

השאלה היא האם מוכרים תמצית וחומר בארץ? או אם אתה מכיר חברות עם מוצרים איכותיים ברשת שאפשר להזמין מהם לארץ במחירים נורמאלים.

טרמלטק לא שולחים לכאן, לפחות לא מאמזון, של EK המחירים הזויים.

תודה

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, חשבתי גם על זה כפיתרון, רק שברכב החלקים של מערכת הקירור אמורים לעבוד בטמפ' של 90 בסטנדרט, והרבה יותר מזה אם הוא מתחמם, ועדיין הצנרת של הרדיאטור מחזיקה בקלות. מה שחשבתי הוא שאולי בגלל שצינורות של האקרילים ושאר החומרים של הקאסטום לופ לא מיועדים לחום כזה,  אולי בנוזל הקירור של הרכב יש חומרים כימים שיאכלו את הפלסטיק של הלופ עם הזמן, לכן חשבתי על נוזל יעודי.

נוזל של בטוח יותר זול, אבל הצבעים שלו זה ממש לא הצבעים שמציעים החברות היעודיות ללופים.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי להשתמש בנוזל של , הכוונה היתה שאולי בנוזלים ייעודיים של AIO יש גם תוספים כאלה, אם אתה מכין לבד וזה משנה לך תשים לב.

קראתי כמה מפרטים של נוזלים באמזון, מציינים תוספים נגד חלודה ו/או מוליכות חשמלית נמוכה שטוב למניעת חלודה.

אף אחד לא ציין הקטנת טמפ' רתיחה, קורסאייר ציינו טמפ' עבודה מקסמלית 60 מעלות צלזיוס.

נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול פשוט לרכוש תוסף "נגד אצות" (חומר אנטיבקטריאלי) ולהשתמש במים מזוקקים וזהו.

תרכוש פשוט מחנות מחול (יש בסטיקי לינקים) כמובן שהמשלוח ביחס לעלות המוצר יהיו קרובים אבל זה האלטרנטיביה הכי טובה שיש כרגע אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...