מחשב לטלויזיה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לטלויזיה

jeans
 Share

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מחפש מחשב (או מכשיר כלשהו) שאוכל לחבר לטלויזיה.

לפני כמה שנים קניתי HTPC מבוסס A10-6800K עם 4GB RAM

מאז שדרגתי לו זיכרון והוספתי אבל הוא עדיין מתקשה לנגן קבצי באיכות גבוהה (נניח 20GB) - הסאונד יוצא מסנכרון.

ניסיתי נגנים וקודקים שונים וכרגע אני מוכן לקנות משהו חדש - אבל שינגן בקלות בכל פורמט סביר.

התחלתי לחפש קצת ונראה שהיום כולם מכוונים לסטרימרים כמו Roku וֹ- שהמחיר הזול שלהם קורץ כמובן, אבל יש לי העדפה למחשב ״אמיתי״ שיידע לבצע עוד משימות קלות במקביל ואוכל להתקין בו נגנים שונים ותוכנות אחרות.

אין לי תקציב מוגדר אבל עד 4-5K ש״ח זה יהיה סביר וניתן לעלות כמה שצריך כדי להגיע לביצועים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

קראתי על זה ויש ענייני תאימות של דרייברים (יש לי חזק לשימוש אישי אז זאת לא סטיגמה)

ציטוט של Qtec

קונה מהם הרבה אבת קצת חושש להביא מוצר רגיש יחסית שיעבור לא יודע מה בדואר ואז לך תוכיח... נגיד מאות ש״ח נשמע לי בסדר אבל אלפים.
מה גם שהם מחייבים שזה יגיע עד ספטמבר והייתי רוצה לקבל משהו הרבה יותר מוקדם.

ציטוט של Gimel

שווה לקנות מחשב שתומך בפיענוח h.265 ולא רק 264.

לגבי מעבדי אינטל זה אומר מדור 7 ומעלה. אבל אני לא מכיר את הביצועים שלהם בפיענוח 4k.

נשמע כמו רעיון טוב (ומודה שלא שמעתי עליו קודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jeans

קונה מהם הרבה אבת קצת חושש להביא מוצר רגיש יחסית שיעבור לא יודע מה בדואר ואז לך תוכיח... נגיד מאות ש״ח נשמע לי בסדר אבל אלפים.
מה גם שהם מחייבים שזה יגיע עד ספטמבר והייתי רוצה לקבל משהו הרבה יותר מוקדם.

לגביי המשלוח - אני לא מעריץ גדול שלהם, אבל במקרה שלי המחשב הגיע עם DHL ולא היו בעיות מבחינת ההעברה שלו. מבחינת זמנים ראיתי שאפשר לשלוח ב DHL ואז זה פחות זמן משמעותית. אבל מצד שני לא יודע בוודאות איך זה יהיה בתקופה הזאת. 

נערך על-ידי Qtec
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

איזה בעיות בדיוק?

לא זוכר בדיוק, משהו עם הדרייברים

ציטוט של Qtec

לגביי המשלוח - אני לא מעריץ גדול שלהם, אבל במקרה שלי המחשב הגיע עם DHL ולא היו בעיות מבחינת ההעברה שלו. מבחינת זמנים ראיתי שאפשר לשלוח ב DHL ואז זה פחות זמן משמעותית. אבל מצד שני לא יודע בוודאות איך זה יהיה בתקופה הזאת. 

אני בטוח שהסיכויים לקבל מוצר תקין בסה״כ דיי גבוהים (אחרת אף אחד לא היה קונה - מספיק גל של שמועות).
מה שמפריע לי זה ההמתנה והסיבוך בהחזרת מוצר יקר יחסית במידה ואצטרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...