שדרוג כרטיס מסך בתקציב של 1-1.5K. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך בתקציב של 1-1.5K.

chnon

Recommended Posts

כעת יש לי את הכרטיס GTX 1050 2G. שאר המפרט בתמונה שצירפתי.
הכרטיס כרגע מריץ משחקים סטייל פאר קרי 5 בהגדרות של High . מעוניין מאוד בלשחק במשחקים כמו red dead redemption 2 וforza horizon 4 בהגדרות מקסימליות, כי שם כבר הכרטיס הנוכחי פחות סוחב. איזה כרטיס מומלץ? האם אצטרך גם לשדרג את שאר הרכיבים במחשב? או לחילופין, האם שווה להמתין לדור כרטיסים אחר ומשתלם יותר שעתיד לבוא?
אגב, לגבי הזיכרונות, יש לי 8*2 ולא סלוט אחד כפי שצויין פה.
תודה לכולם.

Screenshot_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, במידה ואני משנה גישה והולך על משהו הרבה יותר עוצמתי וקונה כרטיס סטייל 2080 - האם אני צריך לשדרג ספק, גוף או כל חלק פנימי אחר במחשב או שמה שיש כרגע מספיק?

יש לי אפשרות לרכוש את הכרטיס הזה ביד שנייה ב2000 ש"ח.

https://ksp.co.il/?uin=69932&txt_search=rtx 2080&lm=aa034a27dcbea66603fc6742ddfc8883

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

550W סוחב כרטיס כזה, בפועל צריכה הוואט אפילו עם מעבד 9900K ו2080SUPER לא מגיעה ל380W.

למרות שNVIDIA מצריכים בדרישות מערכת 650W.

אז במילים אחרות, גם אם אני ארכוש את הכרטיס מסך הכי חזק שיש היום בשוק ועם המפרט הנוכחי שיש לי כרגע - ספק של 550W אמור לסחוב לי את המערכת גם אם ממליצה על ספקים עם הספק הרבה יותר גבוה על הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הכי חשובה לא נשאלה פה.

איזה מסך יש לך? מה הרזולוציה ומה קצב הריענון?

אי אפשר להמליץ על כרטיס בלי לדעת את המידע הזה.

למשל אם יש לך מסך 1080P 60MHZ אז RTX 2070 זה OVERKILL  מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

השאלה הכי חשובה לא נשאלה פה.

איזה מסך יש לך? מה הרזולוציה ומה קצב הריענון?

אי אפשר להמליץ על כרטיס בלי לדעת את המידע הזה.

למשל אם יש לך מסך 1080P 60MHZ אז RTX 2070 זה OVERKILL  מטורף.

יש לי את המסך הזה:
https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=934242

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 1080P עם קצב ריענון של 75MHZ ,אם אתה חייב לשחק בהגדרות הכי גבוהות, אז המקסימום שהייתי לוקח זה RX5700 או 2060 וגם הם ברוב המשחקים יתנו ביצועים שהמסך שלך לא יכול לנצל.

ראלית למסך כזה הייתי כנראה לוקח כרטיס מרמה אחת נמוכה יותר.

אם אתה יכול להביא 2080 ב 2000 שקל כמו שאתה אומר אז תיקח אותו למרות שהוא גדול בכמה דרגות  על המסך הנוכחי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

ל 1080P עם קצב ריענון של 75MHZ ,אם אתה חייב לשחק בהגדרות הכי גבוהות, אז המקסימום שהייתי לוקח זה RX5700 או 2060 SUPER וגם הם ברוב המשחקים יתנו ביצועים שהמסך שלך לא יכול לנצל.

ראלית למסך כזה הייתי כנראה לוקח כרטיס מרמה אחת נמוכה יותר.

אם אתה יכול להביא RTX 2080 ב 2000 שקל כמו שאתה אומר אז תיקח אותו למרות שהוא גדול בכמה דרגות  על המסך הנוכחי שלך.

החשש וההתלבטות הכי גדולה שלי היא שכרטיס כמו ה2060 לא יסחב על הגדרות אולטרה משחק שאני כבר 7 שנים מחכה רק לו כמו הGTA 6(שעתיד לצאת השנה או בשנה הבאה). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי הגדרות אולטרה זה סתם גימיק , זה בדרך כל קומץ הגדרות שאם אתה מכבה אותם ה FPS שלך קופץ אבל אתה בכלל לא שם לב שמשהו השתנה.

לצורך השוואה אני על מסך 144 הרץ 1440P עם 2060 , במשחקים הממש כבדים אם אני על הגדרות מקסימליות אני מקבל בסביבות ה 60 FPS ואם אני מוריד קצת בהגדרות אז זה קופץ ל 90-100.

אצלך גם הרזולוציה יותר נמוכה וגם המסך לא יכול להראות יותר מ 75 FPS.

אז האם יהיו משחקים שב 1080P בהגדרות אולטרה שלא יתנו לך 75 FPS , כנראה שיהיו כמה. האם זה שווה להוציא 2000+ שקל על כרטיס בשביל זה , זה כבר בחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...