שדרוג כרטיס מסך בתקציב של 1-1.5K. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך בתקציב של 1-1.5K.

chnon
 Share

Recommended Posts

ציטוט של lompy

מבחינתי הגדרות אולטרה זה סתם גימיק , זה בדרך כל קומץ הגדרות שאם אתה מכבה אותם ה FPS שלך קופץ אבל אתה בכלל לא שם לב שמשהו השתנה.

לצורך השוואה אני על מסך 144 הרץ 1440P עם 2060 , במשחקים הממש כבדים אם אני על הגדרות מקסימליות אני מקבל בסביבות ה 60 FPS ואם אני מוריד קצת בהגדרות אז זה קופץ ל 90-100.

אצלך גם הרזולוציה יותר נמוכה וגם המסך לא יכול להראות יותר מ 75 FPS.

אז האם יהיו משחקים שב 1080P בהגדרות אולטרה שלא יתנו לך 75 FPS , כנראה שיהיו כמה. האם זה שווה להוציא 2000+ שקל על כרטיס בשביל זה , זה כבר בחירה שלך.

האמת שפחות מעניינת אותי כמות הFPSים שאני מקבל, אף פעם לא בדקתי את זה, אלא יותר מה שאני רואה בפועל בעיניים כשאני משחק. בGTA 5 למשל, למרות שזה משחק של 2013, אני מקבל גרפיקה מדהימה כשכל ההגדרות על אולטרה אפילו עם הכרטיס מסך הבינוני שלי(GTX 1050). המטרה שלי שהכרטיס הבא ידע להריץ את הGTA 6 באותו רמה(ואולי אף יותר) כמו שה1050 מריץ את הGTA 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של lompy

מבחינתי הגדרות אולטרה זה סתם גימיק , זה בדרך כל קומץ הגדרות שאם אתה מכבה אותם ה FPS שלך קופץ אבל אתה בכלל לא שם לב שמשהו השתנה.

לצורך השוואה אני על מסך 144 הרץ 1440P עם 2060 , במשחקים הממש כבדים אם אני על הגדרות מקסימליות אני מקבל בסביבות ה 60 FPS ואם אני מוריד קצת בהגדרות אז זה קופץ ל 90-100.

אצלך גם הרזולוציה יותר נמוכה וגם המסך לא יכול להראות יותר מ 75 FPS.

אז האם יהיו משחקים שב 1080P בהגדרות אולטרה שלא יתנו לך 75 FPS , כנראה שיהיו כמה. האם זה שווה להוציא 2000+ שקל על כרטיס בשביל זה , זה כבר בחירה שלך.

טוב, ירדתי מה2080(המוכר שיקר לי) ואני הולך על ה2060 . רק דבר אחד עוצר אותי ללחוץ על "הזמן" כרגע. החשש שהספק שיש לא יספיק ואז אצטרך לבצע עוד הוצאה של ספק חדש. ה550W שלי בוודאות יחזיק ולא יגרום לקפיצות בגיימינג כבד של כמה שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

ספק 550W ל2060SUPER זה בסדר גמור

על איזה מהם ללכת? אני קונה את האסוס כי הוא היחיד עם שתי יציאות שאני מעדיף(לא חייב מKSP, פשוט ראיתי שהם הכי זולים).

על איזה מהם ללכת.jpg

נערך על-ידי chnon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

עדיף את זה שעולה 2160, מערכת קירור טובה יותר ותדר OC קצת גבוה יותר (ברמת הבדל זניחה מאוד)

ומערכת הקירור שלו טובה יותר.

האם תדר גבוה יותר של הכרטיס לא יגרום לכך שיהיה צוואר בקבוק גדול יותר? יש לי את המעבד I7 6700K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יגרום.

אבל רק כדי לברר לך את העניין, הכרטיס השני והשלישי הם בעלי אותם תדרים בגדול.

בOC יש הבדל בין הBOOST לOC ל15MHZ, קרי הבדל שאינו הבדל, ממש בלתי מורגש.

הסיבה העיקרית היא כיוון שיש לדגם השלישי טוב יותר הכרטיס יתן תפוקת ביצועים טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

זה לא יגרום.

אבל רק כדי לברר לך את העניין, הכרטיס השני והשלישי הם בעלי אותם תדרים בגדול.

בOC יש הבדל בין הBOOST לOC ל15MHZ, קרי הבדל שאינו הבדל, ממש בלתי מורגש.

הסיבה העיקרית היא כיוון שיש לדגם השלישי קירור טוב יותר הכרטיס יתן תפוקת ביצועים טובה יותר.

וקירור חזק יותר לא ידרוש יותר כוח ומתח מהספק? 
שאלה אחרונה- מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...