בזמן הנכון ובמקום הנכון: AliExpress חוגגת עשור עם מבצעים גדולים - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזמן הנכון ובמקום הנכון: AliExpress חוגגת עשור עם מבצעים גדולים

yonatan.mendelson
 Share

Recommended Posts

החנות המקוונת הענקית מסין מעניקה קופונים משתלמים במסגרת חגיגות יום ההולדת שלה - בזמן בו רבים מאיתנו יושבים בבית וכשהמתחרה האמריקאית הגדולה נכנסה לתקופת הפוגה

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית, לאור המשבר, לא הולך להזמין יותר שום דבר ישירות מאתרים סיניים, מעדיף לתמוך בחברות עם סחר הוגן מוצרים איכותיים. מקווה שאני לא היחיד, צריך בתור לקוחות להפסיק להאכיל את המפלצת הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה ניגש לאתר של הדואר מתקבלת הודעה - This site can’t be reached כבר מספר ימים. 99% מהאנשים לא יחשבו לנסות להגיע לעמוד המעקב המשלוחים דרך לינק ישיר. טוב לדעת שלפחות זה עדיין פעיל. מעבר לזה, יש לי לפחות 30 פריטי פיצ'פקעס של כמה דולרים על כמה עשרות דולרים לפריט שנשלחו בינואר ותקועים עדיין בדואר. תוסיף לזה את העובדה שנכנסים עכשיו לחג ארוך כמו פסח שבכלל ישבית את הדואר. אין טעם להזמין שום דבר מסין אלא אם אתה לוקח בחשבון שתראה את הפריט שהזמנת עכשיו בחודש יוני, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח ש-99% מהאנשים גם לא נכנסים לאתר של הדואר בהקלדה ישירה של הכתובת, אלא עוברים דרך וכותבים "דואר ישראל" או "דואר מעקב משלוחים" למשל. בשני המקרים מה שהם יקבלו זה את "הלינק הישיר" של דף המעקב... בכל מקרה, זה שהדואר עובד לאט זה לא חדש. אבל הוא עובד, הוא לא מושבת. זה לא קשור לתקלה שיש או אין באתר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבלים משלוחים מסין כרגיל, הדוורים עובדים כרגיל, והבית שלי מלא בחבילות משם כל תקופת הקורונה.

מאז שסין "התנקתה" ממנה יחסית עשיתי כמה הזמנות והן מגיעות בשרשרת יפה, כ"כ חברים בכל מיני מקומות בארץ.

לא יודע למה הגעתם ליוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...