מסך מחשב 1440p ל-PS4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב 1440p ל-PS4

Mejadla

Recommended Posts

אהלן, מתעניין ברכישת מסך QHD 1440p, כלומר רזולוציה של 1440x2560 בגודל 27". המסך הוא גם 165Hz. (כבר יש לי דגם שאני רוצה)

אם אני אחבר את ה- שיש לי (הוא לא פרו), מה יקרה? תהיה תמונה מטושטשת? הרי זה מוזר (סורי על אי-ההבנה אני לא הכי מבין בנושא), אם מסך שיכול להציג 2560x1440 פיקסלים (3,686,400 פיקסלים) אמור גם בלי בעיה להציג FHD כלומר 2,073,600 פיקסלים לא? ומה לגבי התדר, ה- מוציא 60Hz אז גם עם זה המסך אמור להסתדר לא?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה קצת פספוס. רזולוציה לא טבעית לא תראה טוב על המסך בגלל יחס שהוא לא 1:1 בין פיקסלים, או 1:4, שהם יחסים שאפשר לסלוח להם (לדוגמה אם זה היה מסך ולכן הפיקסלים היו מסתדרים ביחס הזה). המסך יעבוד ב-60hz כי זה מה שהתקן התצוגה ישדר אליו.

אלא אם יש לך תוכניות רציניות למסך שכזה כמו מחשב גיימינג מתקדם בעתיד, אולי עדיף ללכת עם מסך 27" 1080P בסיסי שעולה שבריר ממה שהמסך שהצעת עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לדעתי זה קצת פספוס. רזולוציה לא טבעית לא תראה טוב על המסך בגלל יחס שהוא לא 1:1 בין פיקסלים, או 1:4, שהם יחסים שאפשר לסלוח להם (לדוגמה אם זה היה מסך 4k ולכן הפיקסלים היו מסתדרים ביחס הזה). המסך יעבוד ב-60hz כי זה מה שהתקן התצוגה ישדר אליו.

אלא אם יש לך תוכניות רציניות למסך שכזה כמו מחשב גיימינג מתקדם בעתיד, אולי עדיף ללכת עם מסך 27" IPS 1080P בסיסי שעולה שבריר ממה שהמסך שהצעת עולה

היי, תודה על התגובה העניינית.

חוץ מה-PS4 שיחובר למסך יחובר גם ברוב הזמן המחשב שלי, שלו יש כרטיס מסך Radeon 5850. לפי המפרט הרזולוזציה המקסימלית שלו היא 2560X1600 ככה שהמסך אמור להסתדר עם זה עם נכון? יש לכריס מסך שני יציאות .

בנוגע למסך, ראיתי המלצות למסך ASUS VG279Q וכרגע המחיר שלו הוא 1,656 ש"ח. הוא 27", , עם 144Hz ככה שה- אמור להראות טוב על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול הרצון הוא יותר בגודל 27" עם זמן תגובה 1ms, לפי הפילטור הזה הגעתי למסכים שהם 144Hz - אין באמת רצון לגבי זה אבל אולי בעתיד באמת יהיה מעבר ל-PS5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...