מעבד I3 7100 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד I3 7100

iveco

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

איפה אתה מסתכל ואיך הגעת למסקנה הזאת.

רואים בבירור שה-i3-7100 וה-i5-8600K יותר מהירים.

תסתכל על זה :

על הנייר ה 8600K הרבה יותר חזק 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תקח את הבדיקות האלו בעירבון מוגבל, הוא ביצע למעבד i5-750 אל 4GHZ. המעבד הזה עם תדר בסיס של 2.66GHZ.

יש לי אותו בבית, כן כן. הצלחתי להמהיר ל-3.3GHZ (אם אני זוכר נכון) כבר הרבה זמן שלא הדלקתי אותו.

עכשיו אני מתאר לעצמי שלא ביצעת כלשהי למעבד, אבל אל תכניס לך ג'וק לראש לעשות עכשיו.

הביאו לך מחשב יותר חדש I3 7100 אז תסתפק בזה, זה יותר מהיר מה-i5-750 בוודאות ! ולא בכאילו או כמעט.

איך אתה משדרג את ה- זה כבר בעיה אחרת. כמה חריצי יש על הלוח אם 2 או 4 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ב WOT באולטרה והכרטיס מסך ATI 5770 על הפנים 20FPS פשוט גרוע נתקע בקושי זז , חשבתי שאולי המעבד יעזור לפרמים ראיתי ביוטיוב שככל שהמעבד יותר חזק ככה יש יותר פרמים , עכשיו שמתי את זה על מדיום ויש 60-80 פרמים , הכי מוזר שקיבלתי אותו פרמים עם ATI 5670 וה 5770 אמור להיות הרבה יותר טוב 

image.png.84fc63f41c666e996e787c2a3e7e7da9.png

image.png.cec72aad519c78a72a9c4396cd68411e.png

כרטיס מסך פשוט גרוע הפרמים ירדו ל 45 אפילו ב GTS 450 של אחי מקבלים יותר , בלוח אם ליד המעבד יש  תופסת מתח 4 פין ויש מקום ל 8 אולי זאת הבעיה ? הכרטיס מסך מקבל מתח 6 פין 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך ומסתבך .... המצב האידיאלי של הכרטיס מסך 40 אחוז FAN זה מרעיש :(

חשבתי שאולי התוכנה msi afterburner עשתה בעיה כי באפליקציה שם המצב האוטומטי היה על 40 , הסרתי את התוכנה וזה עדיין על 40 וזה הגיע עד 70 % שהטמפרטורה הייתה על 99 מעלות.

99 מעלות זה תקין ?

image.png.6124d849c783524b9c4ca0cf23b3e0b7.png

במצב רגיל הטמפרטורה על 40 מעלות + - זה לא נורא אבל למה המצב האידיאלי של ה FAN על 40 אחוז ? זה המון ! נכנסתי לביוס לראות מה אפשר לעשות אבל שם אפשר רק לכוון את עוצמת המאוורר של המעבד לא של הכרטיס מסך והמאוורר של המעבד על NORMAL התוכנה AFTERBURER לא שינתה כלום , ברגע שהתוכנה נמחקת היא עדיין יכולה להשפיע על הביוס של המחשב או הביוס של הכרטיס מסך ? יכול להיות שהתוכנה דפקה את הכרטיס מסך והקפיצה את המאוורר על 40 ?

עוד משהו...

יש למעבד גוף של AC ALPINE 11 GT והוא עובד על 1500 סלד באתר היצרן רשום שהוא מתחיל מ 500-2000 סלד למה הוא עובד על 1400 - 1500 מינימום ? התדר של המעבד על 800 סלד במנוחה וזה עדיין על 1400 סלד בדקתי בביוס והמצב של המאווורר על NORMAL מה יכולה להיות הבעיה ? המעבד 51W והגוף תומך ב 65W 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים משהו מאוד חשוב, המבדקים האלה הם על הנייר, בשטח המצב הוא אחר לגמרי.
מעבדים דור ישן עם ליבות פיזיות עבדו הרבה יותר טוב מליבות וירטואליות מדור חדש בחוויית המשתמש.
ועכשיו אני אסביר, I3 בעבודה תחת יישום אחד אולי יציג ביצועים גבוהים יותר אך הוא יחנק הרבה יותר מהר מ-I5\I7 דור ישן עם ליבות פיזיות תחת ריבוי יישומים.
כלומר I3 מהדור החדש שיושב אצלי עם דפדפן+קודי+משחק - וה-FPS מ-140 כשהמשחק לבדו פועל, נופל ל-20-30
בזמן שתחת מעבד ישן יותר כשהמשחק לבדו עובד ה-FPS 90 אבל כשכל היישומים פתוחים נופל ל-50-60
כמובן שחלק מהקידודים יותר מהירים תחת דור עדכני אבל הכל שאלה של שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את ה AFTERBURNER הפעלתי מחדש זה לא עזר , אני מפחד שהאפליקציה של ה שינתה משהו בביוס של הכרטיס מסך , אם אני אוציא את הכרטיס מסך ואכניס אותו מחדש זה יעזור ?

image.png.b5716c0abf35773f298aadf160c36d3b.png

ה 99 מעלות זה הגיע ששיחקתי ב WOT 

הכי מעצבן שה HD5770 הרבה יותר חזק על הנייר מ HD5670 ובפועל אין הבדל ב FPS איך זה יכול להיות ? אני מקבל 20 FPS ב ULTRA ו 50-80 פרמים ב MEDIUM  , המעבד במאמץ הגיע ל 62 מעלות ה TJ MAX שלו זה 100 אז מהבחינה הזאת זה בסדר אני מקווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אתם מפספסים משהו מאוד חשוב, המבדקים האלה הם על הנייר, בשטח המצב הוא אחר לגמרי.
מעבדים דור ישן עם ליבות פיזיות עבדו הרבה יותר טוב מליבות וירטואליות מדור חדש בחוויית המשתמש.
ועכשיו אני אסביר, I3 בעבודה תחת יישום אחד אולי יציג ביצועים גבוהים יותר אך הוא יחנק הרבה יותר מהר מ-I5\I7 דור ישן עם ליבות פיזיות תחת ריבוי יישומים.
כלומר I3 מהדור החדש שיושב אצלי עם דפדפן+קודי+משחק - וה-FPS מ-140 כשהמשחק לבדו פועל, נופל ל-20-30
בזמן שתחת מעבד ישן יותר כשהמשחק לבדו עובד ה-FPS 90 אבל כשכל היישומים פתוחים נופל ל-50-60
כמובן שחלק מהקידודים יותר מהירים תחת מעבדים דור עדכני אבל הכל שאלה של שימוש

חשבתי שרק אני שמתי לב לזה : האיי 5 הישן עם הרבה ברקע מרגיש יותר סוחב מהאיי 3 7100 , האיי 3 נחנק מהר שהוא עמוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...