ניתוקים תכופים מהאינטרנט בתשתית HOT (בזק בינלאומי) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים תכופים מהאינטרנט בתשתית HOT (בזק בינלאומי)

Gal&Gal

Recommended Posts

שלום חברי פורום

אתחיל בשאלה: האם עוד מישהו חווה ניתוקים מהסוג שאציין בתשתית HOT? האם הצלחתם להתגבר על זה? (אני גר בצפון הישן בתל אביב)

בשבועיים האחרונים אני מנותק מהאינטרנט כל 10 דקות בערך ל10 - 30 שניות, כל המהירויות בבית יורדות ל0 ברגע אחד , ואח"כ חוזר בפתאומיות

ולסיפור  לפני השינה:

ניסיתי ליצור קשר עם התמיכה של HOT, בלתי אפשרי להשיג אותם בטלפון או במייל, עונים לי ב אחרי יום ( ואם אני לא מספיק לענות עד חצי שעה מההודעה מפסיקים את ההתקשרות וצריך ממחדש, סיפור ליום אחר)

בכל מקרה התמיכה המרוחקת לא עוזרת , הוא טוען שאין בעיה, אני מחובר למודם (HOTBOX 1) ישירות עם כבל וגם בצורה אלחוטית , בשני המקרים כשיש אני אני מגיע ל180מגהביט מתוך 200 (כבל או אלחוטי)

זה ממש מתסכל האקראיות של זה, אני מנסה לקיים פגישות בZOOM, לצפות בNETFLIX או לשחק ברשת וזה מייאש אותי

ראיתי פה POST מ2015 על מישהו שבין יותר ממני בנושא , משהו על פילטר ישן או משהו כזה, אבל אני מאמין שאני לא אמור להיות מסוגל לפתוח את הארון תקשורת של HOT.

לחבר שלי ברחוב ליד זה גם קרה, יש לו פחות סבלנות מלי וישר עבר לבזק, פשוט הם יכולים לתת גג 70  מתוך 100 מגה אצלנו ( האמת שהם נידבו את זה והיו מאוד ישרים בנושא , ועל זה מעריך אותם ) , 

אני צריך יותר נפח בגלל שאנחנו מסתמכים רק על האינטרנט בבית. 

וכמובן שאין פה תשתית לסיב אופטי , אחרת מייד הייתי עובר.

אשמח לעצות ולידע שלכם

תודה, גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סובל מאותה הבעיה בהוט, הם ימרחו אותך ויגידו לך שהכל בסדר.

ממה שהבנתי שלהוט יש הגבלה על ה- DATA CAP, כלומר שברגע שאתה מתקרב ל100GB נפח בחודש.

מתחילים הניתוקים האלו...

הפיתרון לעבור מהר לספק אחר, או פשוט להתקין במחשב.

אני פתרתי את זה כרגע עם , קצת יותר איטי במהירות אבל... לפחות אין את הניתוקים האלו.

מקווה לאחר המשבר של הקורונה לעבור לספק אחר.

צירפתי תמונה, איך לבדוק את הנפח תעבורה שלך ב-WIN10.

Annotation 2020-03-22 164811.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...