מסך נתקע בעת ניסיון התקנת מערכת הפעלה - עמוד 8 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך נתקע בעת ניסיון התקנת מערכת הפעלה

D Shiron
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Ivan

לא נכון.

העתקה עובדת.

בחלונות 10 זה ממש פשוט כי ניתן לעשות MOUNT לקובץ ISO ללא תוכנה יעודית. אם ה USB יהיה

מפורמט ל FAT32 ההתקנה תעבוד גם במצב UEFI.

השאלה אם זה יעשה את הדיסק להיות Bootable? רופוס לא רק מעתיק את הקבצים אלא גם עושה את הפעולות הנדרשות בשביל שניתן יהיה לעשות בוט מהדיסק און קי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

^^ אוקיי, לא ניסיתי.

אבל אם ככה ממש לא ברור מדוע פותח הדיון לא הצליח להעלות את ההתקנה של חלונות מהדיסק און קי

עניתי לכם על זה ולפותח הדיון לפני כמה פוסטים.... אחזור על זה שוב... הביוס שלו לא מעודכן זה הכל !!!! אתם יכולים לראות בצילום מסך שהוא מעודכן ל2018... אני מכיר את הבעיה ואני יודע שעדכון הביוס יפתור את הבעיה שלו... חבל שכולם פה מסבכים אותו ומטרטרים אותו באינפורמציה מבלבלת.... ואני מזמין את פותח הדיון להתקשר אלי ולקבל ממני עזרה באופן אישי והדרכה כיצד לעדכן את הביוס 0527171605

נערך על-ידי itzik429
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שזו הבעיה, אתמול התחברתי לו למחשב ושמתי לו את ההתקנה על בעזרת RUFUS.

לטענתו ההתקנה עדיין נתקעת בשלב של המסך השחור עם החלונות הכחולים והנקודות שמסתובבות בעיגול.

ה100% שהUBS שלו מוגדר נכון, או שבאמת צריך עדכון ביוס, או שבאמת משהו דפוק בחומרה שלו. (או, ואני מקווה שזו לא הבעיה, שהוא מגדיר משהו לא נכון בביוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

הלוואי שזו הבעיה, אתמול התחברתי לו למחשב ושמתי לו את ההתקנה על USB בעזרת RUFUS.

לטענתו ההתקנה עדיין נתקעת בשלב של המסך השחור עם החלונות הכחולים והנקודות שמסתובבות בעיגול.

ה100% שהUBS שלו מוגדר נכון, או שבאמת צריך עדכון ביוס, או שבאמת משהו דפוק בחומרה שלו. (או, ואני מקווה שזו לא הבעיה, שהוא מגדיר משהו לא נכון בביוס)

חבל שאתה מפקפק במה שאני אומר לפני שאתה בודק... אני אומר לך בהתחייבות מאה אחוז !!! שהבעיה היא הביוס, שום דבר בחומרה לא דפוק ושום הגדרה של ביוס ולא שום דבר,,, זה נטו עדכון בחיוס.. שמישהו יעזור לו עם זה כבר ונסגור את הדיון המביש הזה...

למה פותח הדיון לא מחובר ולא מגיב????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של itzik429

הביוס שלו לא מעודכן זה הכל !!!! אתם יכולים לראות בצילום מסך שהוא מעודכן ל2018

יתכן ואתה צודק, אבל מעולם לא היתה גירסת ביוס כמו שמופיע בתמונה - 0305 מה- 28/06/2018

https://www.asus.com/us/Motherboards/PRIME-H310M-E/HelpDesk_BIOS/

באפריל 2018 גירסת הביוס 0405 וביולי 2018 הגירסה 0803.

לוח חשוד - ממליץ לםנות למוכר.

גם אני הצעתי את עזרתי - הוא ידע את הטלפון שלי, אך הוא לא יצר קשר.

הוא לא סיפק נתונים טכניים כשביקשתי.

נערך על-ידי HelpSupport
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של itzik429

אל תתיאש אח שלי יקר.... לא קראתי את כל ה6 דפים, אבל אני נתקלתי בבעיה בדיוק כמו שלך.. והרי הפתרון:

הביוס שלך פשוט לא מעודכן, זה הכל !!!!!

תוריד במחשב אחר את גרסת הביוס המעודכנת למחשב שלך, תעדכן את הביוס, ותראה איך ההתקנה של המערכת הפעלה עובדת חלק...

אל תשכח לעדכן שזה עבד... בהצלחה

תודה רבה , אתה יודע איך לעדכן את הביוס בלי שאנייעשה נזק ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשו לי לסכם את 8 העמודים המיותרים הללו בקטע שכבר פרסמתי בעבר כאן באתר על אותה בעיה בדיוק.....

איך שקראתי את השאלה ידעתי שהבעיה היא עדכון של הביוס... זה נפוץ במחשבים חדשים עם לוחות גיגהבייט ואסוס שהביוס שלהם לא מעודכן... התחלתי לרדת לתגובות ופשוט הופתעתי איך אף אחד לא חושב על זה בכלל..... (למעט אחד שכן העלה את זה אבל משום מה לא היה בטוח בעצמו מספיק)

אני לא טכנאי מחשבים מדופלם... ואתם אולי כן... אבל תרשו להדגיש פה את הנושא הזה...

בעיית הביוס היא בעיה מ-א-ו-ד נפוצה בשנה שנתיים האחרונות, זה קורה גם עם מעבדי אינטל סדרה 9 וגם בכרטיסי מסך חדשים שהביוס פשוט לא מכיר... (ואולי ישנם עוד גורמים נוספים שאני עוד לא מודע להם)

קיבלתי לפני חצי שנה מחשב ב-ח-י-נ-ם ממישהו שטען שיש לו בעיה באיזה קבל שגורם שלפעמים המחשב לא נדלק... ולכן הוא לא רצה למכור אותו... והוא מהנדס אלקטרוניקה הבן אדם... ולמרבה הפלא, עדכנתי את הביוס והבעיה שהוא תאר לא קרתה לי כללל...

אז לתשומת לב כל המומחים, ישנם בעיות שהפתרון שלהם כ"כ פשוט שלא תמיד חושבים עליהם...

באופן כללי, אני ממליץ לכל אחד ואחד מכם להכנס עכשיו לאתר היצרן של הלוח אם של המחשב שלו (גם בנייחים וגם בניידים) ולבדוק האם מותקנת אצלכם הגירסה המעודכנת.... זה משפיע ישרות גם על הביצועים של ווינדוס 10 (תחשבו על כך שמחשבים שיוצרו לפני שנתיים שלש או ארבע שנים לא חלמו עדיין על חומרה חדשה כמו כרטיסי מסך ומעבדי אינטל דור 9 וזה נוגע גם לגירסאות של ווינדוס שמתעדכנות כל הזמן)

מקווה שאני לא נשמע מתנשא או משהו... פשוט היה לי חבל לראות כל כך הרבה שרוצים לעזור אבל רק מסבכים את העניינים...

תודה וסליחה

(תגובה זאת בניסוחה המקורי עם שינויים מתבקשים נכתב בתגובה לדיון להלן מחשב חדש נתקע בBOOT של מערכת ההפעלה

נערך על-ידי itzik429
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איציק יצאת תותח!!! ממש נביא :) 

מה שמפליא הוא איך קונים מערכת חדשה, והיא מלכתחילה לא מסוגלת להעלות ...

בשום חנות לא עושים עדכון ביוס סתם אם הזמנת הרכבה בלי .

כאילו אדם מן השורה שלא יודע איך עושים עכדון ביוס, לעולם לא יבין למה הוא לא מצליח להעלות בוט.

הזוי, לא יודע אם יצרנית לוחות האם הזויה או הבוט של וינדוס שמצריך עדכון ביוס.

אבל משהו פה הזוי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

איציק יצאת תותח!!! ממש נביא :) 

מה שמפליא הוא איך קונים מערכת חדשה, והיא מלכתחילה לא מסוגלת להעלות מערכת הפעלה...

בשום חנות לא עושים עדכון ביוס סתם אם הזמנת הרכבה בלי מערכת הפעלה.

כאילו אדם מן השורה שלא יודע איך עושים עכדון ביוס, לעולם לא יבין למה הוא לא מצליח להעלות בוט.

הזוי, לא יודע אם יצרנית לוחות האם הזויה או הבוט של וינדוס שמצריך עדכון ביוס.

אבל משהו פה הזוי לגמרי.

ההסבר הוא פשוט... היצרן של הלוח אם ייצר את המוצר לפני שנתיים נניח... כלומר הלוח אם יצא מהמפעל ב2018... והביוס היה אכן מעודכן נכון לזמן היציאה מהמפעל... אחרי שנה וחצי שנתיים מוציאה סדרה חדשה של מעבדים שמה לעשות לא מתאימה לביוס מ2018, אז היצרן של הלוח אם מוציא עדכון, בחנות מרכיבים לך את החלקים ולא מסתכלים על כל חלק מתי הוא יצא מהמפעל, מה שגורם לכך ששמים לך לוח אם עם ביוס מ2018 ומעבד דור 9 שהביוס לא מכיר....וזה כל הסיפור... מי אשם? שאלה טובה אבל בהחלט יתכן שהחנויות שמוכרות את המחשבים יעשו לפחות את הפעולה הזאת לפני שהם מוציאים את המחשב ללקוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...