מסך נתקע בעת ניסיון התקנת מערכת הפעלה - עמוד 5 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך נתקע בעת ניסיון התקנת מערכת הפעלה

D Shiron
 Share

Recommended Posts

שלום לך....

ראשי לא הבנת מה זה DOK- היתכוונתי זכרונות ניידים (דיסק און קי). מבין?

תוריד תוכנה בדיקה יכול להיות שיש תקלות בזיכרונות שלך זה יכול ליקרות גם במחשבים חדשים
תופעות לוואי. מבין?

קודם כל לא רשמת לי איזה דגם שלך, תירשום דגם שלך. כדי להבין בדיוק מה מדובר.

אני ראיתי תמונות של הגדרות Bios  בלוח אם שלך. שמתי לב Version - 0305 X64 זה גירסה ישנה.
אתה צריך להוריד עידכון גירסה חדשה. אבל לא ממליץ לך לעשות לבד מומלץ לתת לטכנאי מחשבים
רק הוא יכול לעשות עידכון ביוס. אם תעשה לבד זה עלול להשבית שלך. על אחריותך. לא לעשות לבד.

אני מבין שלוח אם שלך חברה הם טובים מאוד יש לך טוב.

אם יש לך עוד מחשב נייח אחר או בשביל להוריד קובץ כלי התקנה לדיסק און קי 16GB
תפרמט דיסק און קי 16GB שיהיה ריק.

הנה כתובת האתר מיקרוסופט הורדה כלי קובץ יצירה התקנה מערכת הפעלה 10.

https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10

תילחץ "הורד כעת את כלי" ותישמור אותו בשולחן העבודה. ותפעיל קובץ ותיבחר דיסק און קי שלך יצירה
התקנה מערכת הפעלה 10.....

בסיום יצירה מערכת הפעלה. תחבר דיסק און קי מאחורי למחשב נייח חדש שלך ב- .

הדלק מחשב נייח. בזמן שהוא לפני עולה מהר תילחץ תקתק כמה פעמיים מקש F8 שיפתח לך
חלון תפריט אפשרויות,  תיבחר בתפריט UEFI: , Partition 1 (15264MB) (ואינטר)

המשך התקנה ושוב אומר תימחק מחיצות כוננים. ותייצור מחיצה חדשה ואז תיראה
נוצר כמה מחיצות חדשות. אני רוצה רק מחיצה אחת אחרונה שלמטה נפח גדול רק אותו תפרמט אותו בלבד.
בעליון יש למעלה מחיצות נפח קטנות לא לפרמט אותם.
ותילחץ "הבא" המשך התקנה רגיל. תעקוב אחרי התקנה לקראת סיום התקנה שלב ראשון יעשה
ריסט(הפעלה מחשב מחדש) ותוציא מיד דיסק און קי שלך. וזה יעלה לך המשך התקנה בשלב שני אחרון.

ותיבדוק אם זה עולה לך 10 שלך...

ואם זה עדיין ניתקע יכול להיות 2 דברים עידכון ביוס או בעיה דיסק קשיח שלך.

אוליאם  יש לך עוד דיסק קשיח ישן אחר בחיבור SATA. תנסה להחליף דיסק קשיח ותנסה שוב להתקין 10
וכך תידע אם זה יעבור התקנה מושלמת או אם עדיין ניתקע צריך לעשות עידכון גירסה חדשה.

ותחזור ועדכן אותנו אם זה פתר לך בעיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mik941

שלום לך....

ראשי לא הבנת מה זה DOK-USB היתכוונתי זכרונות ניידים USB (דיסק און קי). מבין?

תוריד תוכנה בדיקה זיכרון יכול להיות שיש תקלות בזיכרונות שלך זה יכול ליקרות גם במחשבים חדשים
תופעות לוואי. מבין?

קודם כל לא רשמת לי איזה דגם לוח אם שלך, תירשום דגם לוח אם שלך. כדי להבין בדיוק מה מדובר.

אני ראיתי תמונות של הגדרות Bios  בלוח אם שלך. שמתי לב BIOS Version - 0305 X64 זה גירסה ישנה.
אתה צריך להוריד עידכון BIOS גירסה חדשה. אבל לא ממליץ לך לעשות לבד מומלץ לתת לטכנאי מחשבים
רק הוא יכול לעשות עידכון ביוס. אם תעשה לבד זה עלול להשבית לוח אם שלך. על אחריותך. לא לעשות לבד.

אני מבין שלוח אם שלך חברה ASUS הם טובים מאוד יש לך לוח אם טוב.

אם יש לך עוד מחשב נייח אחר או מחשב נייד בשביל להוריד קובץ כלי התקנה מערכת הפעלה לדיסק און קי 16GB
תפרמט דיסק און קי 16GB שיהיה ריק.

הנה כתובת האתר מיקרוסופט הורדה כלי קובץ יצירה התקנה מערכת הפעלה חלונות 10.

https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10

תילחץ "הורד כעת את כלי" ותישמור אותו בשולחן העבודה. ותפעיל קובץ ותיבחר דיסק און קי שלך יצירה
התקנה מערכת הפעלה חלונות 10.....

בסיום יצירה מערכת הפעלה. תחבר דיסק און קי מאחורי למחשב נייח חדש שלך ב- USB.

הדלק מחשב נייח. בזמן שהוא לפני עולה מהר תילחץ תקתק כמה פעמיים מקש F8 שיפתח לך
חלון תפריט אפשרויות,  תיבחר בתפריט UEFI: SanDisk, Partition 1 (15264MB) (ואינטר)

המשך התקנה ושוב אומר תימחק מחיצות כוננים. ותייצור מחיצה חדשה ואז תיראה
נוצר כמה מחיצות חדשות. אני רוצה רק מחיצה אחת אחרונה שלמטה נפח גדול רק אותו תפרמט אותו בלבד.
בעליון יש למעלה מחיצות נפח קטנות לא לפרמט אותם.
ותילחץ "הבא" המשך התקנה רגיל. תעקוב אחרי התקנה לקראת סיום התקנה שלב ראשון יעשה
ריסט(הפעלה מחשב מחדש) ותוציא מיד דיסק און קי שלך. וזה יעלה לך המשך התקנה בשלב שני אחרון.

ותיבדוק אם זה עולה לך חלונות 10 שלך...

ואם זה עדיין ניתקע יכול להיות 2 דברים עידכון ביוס או בעיה דיסק קשיח SSD שלך.

אוליאם  יש לך עוד דיסק קשיח ישן אחר בחיבור SATA. תנסה להחליף דיסק קשיח ותנסה שוב להתקין חלונות 10
וכך תידע אם זה יעבור התקנה מושלמת או אם עדיין ניתקע צריך לעשות עידכון BIOS גירסה חדשה.

ותחזור ועדכן אותנו אם זה פתר לך בעיה.....

טוב זה כבר לא הגיוני , הורדתי את הקובץ למחשב ( קובץ יו אס בי לא ISO , ניסית גם להוריד קובץ ISO  ולא ראיתי ISO על המחשב  ) ואחרי שהורדתי למחשב פתחתי אותו והוא נתן לי שוב את אותה ההתקנה ..אז העברתי ליו אס בי ועכשיו שאני נכנס שוב לרופוס אני לא מוצא את הקובץ ISO ממש לא מובן לי למה לא מצליח לי אני עושה בדיוק מה שכתבתם לי .. הורדתי את התוכנה כבר כמה פעמים למחשב וליו אס בי ...

כשאני פותח את הרופוס הוא מייד נותן לי רק את קבצי ISO ומערכת ההפעלה לא נמצאת שם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתאפס רגע,

למה אתה משתמש בrufus בשביל לשים עליו וינ'10?

יש כלי יעודי ופשוט לכך  באתר של .

הסיבה שהגעתי לזה שתשתמש בrufus היא כדי שתוריד היירנס' בוט כדי לבדוק האם ההארד דיסק שלך תקין.

אז מה בדיוק אתה מנסה לעשות עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

בוא נתאפס רגע,

למה אתה משתמש בrufus בשביל לשים עליו וינ'10?

יש כלי יעודי ופשוט לכך  באתר של מיקרוסופט.

הסיבה שהגעתי לזה שתשתמש בrufus היא כדי שתוריד היירנס' בוט כדי לבדוק האם ההארד דיסק שלך תקין.

אז מה בדיוק אתה מנסה לעשות עכשיו?

הורדתי את ההתקנה של ווינדוז 10 דרך האתר שלהם ...כשאני מגיע לחלון ששואל אותי איך אני רוצה את ההתקנה ליו אס בי או לקובץ ISO שרשום שצריך לצרוב לדי וי די אחרי ..  בעקרון עשיתי את שניהם 

איך אני מגיע לקובץ ISO ? 

פעלתי לפי מה שרשמו לי אחד לאחד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של D Shiron

הורדתי את ההתקנה של ווינדוז 10 דרך האתר שלהם ...כשאני מגיע לחלון ששואל אותי איך אני רוצה את ההתקנה ליו אס בי או לקובץ ISO שרשום שצריך לצרוב לדי וי די אחרי ..  בעקרון עשיתי את שניהם 

איך אני מגיע לקובץ ISO ? 

פעלתי לפי מה שרשמו לי אחד לאחד 

אני משתמש ברופוס כי אמרו לי .. כאליו להטעין את ההורדה ליו אס בי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

להטעין את ההתקנה לUSB אפשר לעשות באתר של מיקרוסופט.

תעקוב שלב אחרי שלב

עשיתי בדיוק מה שיש בסרטון , הורדתי מהאתר של ווינדוז את הכלי להתקנה וליו אס בי ואחרי ה שיניתי בהגדרות של המחשב החדש שהוא יאתחל את המחשב ויפתח דרך היו אס בי , ופה המחשב נתקע 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של D Shiron

טוב זה כבר לא הגיוני , הורדתי את הקובץ למחשב ( קובץ יו אס בי לא ISO , ניסית גם להוריד קובץ ISO  ולא ראיתי ISO על המחשב  ) ואחרי שהורדתי למחשב פתחתי אותו והוא נתן לי שוב את אותה ההתקנה ..אז העברתי ליו אס בי ועכשיו שאני נכנס שוב לרופוס אני לא מוצא את הקובץ ISO ממש לא מובן לי למה לא מצליח לי אני עושה בדיוק מה שכתבתם לי .. הורדתי את התוכנה כבר כמה פעמים למחשב וליו אס בי ...

כשאני פותח את הרופוס הוא מייד נותן לי רק את קבצי ISO ומערכת ההפעלה לא נמצאת שם 

לא הבנתי איך אני משנה \ מחלק את הזיכרון ( אם אני צריך ) ראיתי את הסרטון כמה פעמים ועשיתי כול מה שביקשו ועדין המסך נתקע 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...