איך "להעלים" את המחשב שלי מה- my network places מבלי לכבות או להתנתק מהאינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך "להעלים" את המחשב שלי מה- my network places מבלי לכבות או להתנתק מהאינטרנט

SandLegion

Recommended Posts

יש לי רשת! :D הכל סבבה אבל יש לי בעיה קטנה.

איך אני מעלים את השם של המחשב שלי מרשימת המחשבים ב-My Network Places מבלי: לכבות את המחשב, להתנתק מהרשת, להתנתק מהאינטרנט.

אנא ספרו לי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא הבנת למה אני מתכוון, אי אפשר לעשות DELETE למחשבים ברשת השיתופית בWORKGROUP. אני מתכוון, שאנשים לא יוכלו לגשת למחשב שלי מבלי שאני אתנתק מהאינטרנט או בלי לכבות מחשב. אתה מבין אחי? מבלי שאנשים אחרים יוכלו לראות את האייקון של המחשב שלי, כאילו אני לא ברשת בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להסיר את עצמך מהקבוצת עבודה אבל זה גם אומר שלא תוכל להדפיס דרך מחשבים אחרים ולא תוכל ליראות קבצים וכו.

אתה בטוח שזו האופציה היחידה?!

ואם כן, אז איך אני עושה זאת בדרך כזו שאני אוכל לשחזר את הכניסה שלי לקבוצת שוב בלי יותר מדי עבודה וכאב ראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא הבנת למה אני מתכוון, אי אפשר לעשות DELETE למחשבים ברשת השיתופית בWORKGROUP. אני מתכוון, שאנשים לא יוכלו לגשת למחשב שלי מבלי שאני אתנתק מהאינטרנט או בלי לכבות מחשב. אתה מבין אחי? מבלי שאנשים אחרים יוכלו לראות את האייקון של המחשב שלי, כאילו אני לא ברשת בכלל.

אז אתה לא מדבר על My Network Places. אתה מדבר על ה-Workgroup שלך.

תדייק בשאלה.

מה שנמצא בתוך ה-My Network Places זה רק קיצורי דרך.

אם אתה רוצה בכלל שלא יראו אותך בקבוצת העבודה, אפשרות אחת היא, כמו שהציעו, להוציא את עצמך מהקבוצה הזו. הבעייה היא שזה יצריך ממך להפעיל מחדש את המחשב כשתצא ותיכנס לקבוצה מחדש.

אפשרות אחרת היא בכרטיס הרשת שלך לבטל את הפרוטוקול Client for Microsoft Networks ו/או File and Printer Sharing. פשוט תוריד מהם את ה-V במאפיינים של הרשת שלך.

מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

"אחי"...

אסור להקפיץ פה ת'רדים. קרא את חוקי הפורום. בפעם הבאה הת'רד יינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

איזה יופי

ואז אני נגיד יכול לשתף תיקיה בשם מסויים שאף אחד לא ידע אותו, ולתת את הקיצור דרך רק למחשב אחד ברשת ורק הוא יוכרל להיכנס אפילו שהוא לא רואה אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...