שני מחשבים: נייד לפוטושופ עד 4000. נייח לפלקס (תכני בלורי) והרצת מחשבים וירטואליים עד 1500-2000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני מחשבים: נייד לפוטושופ עד 4000. נייח לפלקס (תכני בלורי) והרצת מחשבים וירטואליים עד 1500-2000

Chapshan
 Share

Recommended Posts

היי,

אני מחפש שני מפרטים למחשבים. האחד לאחותי. השני נייח להורים שלי.
הרכישה של שני המחשבים תיעשה מ- KSP, אז אשמח אם ההצעות יהיו רק משם.

נתחיל בנייד:

שימושים בסיסיים (גלישה באינטרנט, וכו'), אך יש דרישה שיוכל לעמוד בעריכה עם .

התקציב שנמסר לי הוא כ- 2500 ש"ח, אבל להבנתי הוא סובל חריגה (ואף גדולה). הם קיבלו הצעה מ- KSP למחשב. המפרט שלו מופיע בקבצים מצורפים. המחיר של ההצעה שקיבלו הוא כ- 4400. אם יש אפשרות - ישמחו לקבל הצעה זולה יותר (אך לא רוצים שזה יבוא על חשבון הביצועים).
אמינות המחשב ומשך האחריות שלו חשובים להם מאוד.

המחשב הנייח:
מיועד לשימושים בסיסיים להורים שלי אך עם דרישה להזרמת תכני בלורי בפלקס. בנוסף, היות וגם אני אשתמש בו לצרכים שלי מדי פעם כשאהיה שם, חשוב שהמחשב יהיה מסוגל להריץ לפחות מערכת הפעלה וירטואלית (מבית מייקרוסופט) אחת ללא גימגומים מיותרים. אני מניח שהדרישות משפיעות המעבד וכמות ה- שהמחשב צריך. אולי על עוד דברים. תקציב כ- 1500, אך היות וזה כנראה נמוך מדי - יש אפשרות חריגה ל- 2000 (לא צריך את כל החומרה. ראו בהמשך על מה אפשר לוותר).
דרישות נוספות למחשב? יכולת שדרוג עתידי (בעיקר ל- ול- HDD. רצוי לפחות 3 סלוטים ל- HDD: אחד ושניים מכאניים. אך אם אין אפשרות, אז לפחות אחד ואחד מכאני).
על מה אפשר לוותר במחשב הזה?
1. מקלדת - יש להם כבר.

2. עכבר - יש להם כבר.

3. מסך - יש להם כבר, אך חשוב לציין שאין לו כניסת (עם זאת, רצוי שתהיה יציאת מהמחשב לצורך שדרוג עתידי ללא הצורך ברכישת כרטיס מסך בנוסף).

4. SSD/HDD - אפשר לוותר. יש להם כבר.
5. כונן - אפשר לוותר.
6. - לא צריך.

* בעקרון - יש להם גם ומארז, אבל אני לא זוכר כרגע את כמות ה- ואת דגמי הזיכרון והמארז. אצטרך לבדוק. בכל אופן - אם מוותרים עליהם, יהיה צורך גם בהרכבה של המחשב. לא יודע אם יש אופציה כזו ב- KSP כשמביאים חלק מהמרכיבים ואת השאר רוכשים מהם).

מקווה שלא שכחתי משהו.

עזרה תתקבל בברכה.

מפרט מחשב נייד לפוטושופ 1.jpg

מפרט מחשב נייד לפוטושופ 2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לתת למישהו נייד  vostro  5590  לעבודה על פוטושופ

זה יותר חמור / גרוע  מאשר לתת לצלף לירות ברובה עם קנה עקום !

כי המסך בנייד הזה רחוק שנות אור משימוש למשהו שמתקרב לגרפיקה.

כמובן שהכל עניין של תקציב , ובטח שב - 2500 ש"ח אין עם מסך מתאים.

אולי כדאי לחשב תקציב מחדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי napoleon45,

תודה על התגובה המהירה.
כפי שציינתי - יש אפשרות מבחינתם לחריגה. וגם המחשב שהציעו להם הוא בעלות של כ- 4400. הם מוכנים להשקיע את הסכום הזה במידה ומדובר בהמלצה באמת טובה, אבל אם אתה לא ממליץ על המחשב הזה, אז גם אין טעם להשקיע את הסכום הזה.
המלצה אחרת (גם במסגרת החריגה של עד כ- 4000 ש"ח) תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי

חג שמח !

תראה, השאלה העיקרית היא, האם איכות מסך חשובה לאחותך ,

או במילים אחרות, האם היא עוסקת בעיבוד תמונה / גרפיקה

בצורה רצינית /  מקצועית עד כדי כך שאיכות המסך הוא 

פרמטר חיוני גם במחיר של העלאת תקציב.

כי אפשר להתפרע בנייד סופר דופר מצד אחד, ומנגד,

להרגיש סבבה לגמרי גם עם ווסטרו 5590.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

תודה על התגובה. סליחה, איכשהו פספסתי את התגובה שלך.
אני מניח (וממה שהבנתי), שהיא לא צריכה עריכה מקצועית. יותר בכיוון חובבני, אך היא לא רוצה שהמחשב יקרטע ו/או יגמגם כשהיא תערוך בפוטושופ.

לאור העובדה הזו, אם אני מבין נכון - המפרט שהציעו להם יכול להיות רלוונטי?

כמו כן - יש איזו המלצה לגבי המחשב הנייח?

שוב תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

שוב תודה על התגובה.

מבירור, אכן השימוש בפוטושופ הוא חובבני. הם לא יודעים האם בעתיד ירצו לפתח את זה לכיוון יותר מקצועי.
השאלות שיש להם הן שתיים:

1. עבור מחשב שמתאים לשימוש חובבני, האם המחשב שהומלץ להם מבחינת עלות-תועלת הוא אכן מומלץ? השאלה הזו עומדת תחת ההנחה שהתקציב המקסימלי למחשב שכזה הוא 4.5K (עם עדיפות גבוהה להוריד תקציב עד כמה שאפשר).

2. לא ברור להם מה יהיה המחיר שיצטרכו לשלם עבור מחשב לשימוש מקצועי בפוטושופ. אם תוכל להמליץ על מחשב שמתאים לשימוש מקצועי יותר (כזה שמוגדר כ- entry level עבור שימוש מקצועי רק כדי שיוכלו להבין מהם הפערים המינימליים בין המחשבים המותאמים לצרכים השונים), זה יתן להם תמונה טובה יותר ואולי, אם הפער לא יהיה גדול מדי מבחינתם, יחליטו להגדיל תקציב וללכת על מחשב שיוכל לשרת אותם במידה והעריכה בפוטושופ תתפתח לכיוונים יותר מקצועיים.

בברכת חג שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה.

ראשית, לפי האתר של KSP, הנייד שהוצע לכם נמכר כבר במחיר של 4700 ש"ח.

לגבכי השאלות - ה- שהוצע, מיותר לשימוש חובבני מחד גיסא,

וכאמור מסך לא מתאים מאידך גיסא.

הכוונה היא, שאין צורך ב - 16 גיגה , מה גם שאפר להוסיף אותו אח"כ.

אם בכל זאת רוצים את , אז הנה הגירסה "הרזה" שלו -

https://ksp.co.il/?select=.268..271..132..9909..347.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=74425&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

אם כאמור רוצים עם מסך טוב יותר, טוב יותר אבל עדיין לא טוב מאוד / מצויין ,

אפשר לקחת את הנייד הזה ( לשקול הרחבת אחריות ) -

https://ksp.co.il/?select=.268..271..159..7726..211..685..7791.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=78689&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

בקשר לשאלה שניה - 

הנה מצויין, אבל אם לא בטוחים מה יעשו בעתיד,

חבל להימתך להוצאה כזאת, לדעתי, אבל זו החלטה שלכם כמובן - 

https://ksp.co.il/?uin=76356

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...