מחשב עריכה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עריכה

Recommended Posts

שלום אני צריך מחשב

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 8000 מתאפשרת חריגה במידה במידה שיהיה הבדל משמעותי בביצועים

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? עריכת ודיאו באפטר אפקטס פרמייר ואנימציה במאיה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא כל כך אבל עדיפות רבה שכן

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? מחשב יפה ואסתטי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות בלי מערכת הפעלה/אופיס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא חשוב מאיזה חנות אני גר ליד באר שבע בדרום

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?  עוד חצי שנה או פחות

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: שיהיה חזק ומהיר, שלא יקרוס, שיראה הכל חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

אם אתה קונה עוד חצי שנה מפרט עכשיו יכול להיות לא רלוונטי במיוחד שיש כרטיסי נוידיה חדשים באופק, תבקש סמוך לקנייה באזור השבועיים.

ממליץ לך לתרשום על איזה רזולוציה אתה עורך בדרך כלל ואיזה מסך יש לך זה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים משתנים על בסיס יומי עכשיו בגלל הקורונה... לפי יומיים יכולת להביא את הR9 3900X ממש בזול באילת נמכר סביב ה1600~ סביב ה1700~, אולי עדיין אפשר אפילו.

לא פשוט להרכיב את המפרט שלך וצריך לקחת הרבה דברים בחשבון זה לא פאזל... לכן אני אומר שתהיה מוכן לבצע רכישה זה יהיה הכי לגטמי .

אכסון זה גם פרמטר חשוב מאוד והשאלה מעליי גם חשובה.

בכללי מפרט ב8K לשימושים שלך עכשיו יהיה משהו כמו: R9 3900X/R7 3800X, לוח אם X570, זכרון 32GB, אכסון PCIE4, כרטיס מסך סביב הRTX 2080 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...