לא מצליח להפעיל את המקלדת מחוץ לווינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להפעיל את המקלדת מחוץ לווינדוס

gregos1990

Recommended Posts

אוקיי אז ככה, יש לי 2 בעיות, 

1. אחרי פירמוט המחשב, והתקנת 10, כאשר אני עושה ריסט ומנסה להיכנס לbios  המקלדת לא מגיבה לי בזמן העלה של המחשב. רק אחרי שהווינדןס עולה היא מגיבה.

מקלדת מחוברת ביו אס בי  rgb של חברת corsair

מה הפיתרון?

2. אחרי הפירמוט, לא מוצא את אחד הכונני שלי, ניסיתי גם דרך disc manager ולא מופיע שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

לא ציינת איזה לוח-אם במחשב, אבל אם הוא עם ביוס מסוג UEFI תוכל להפעיל את המחשב מחדש ולהכנס ל"ביוס" בהוראה ממערכת ההפעלה.

העזר בסרטון ->

https://www.youtube.com/watch?v=HQXFd0CN4s8

הלוח אם זה של gigabyte  מדגם GA-Z270X-GAMING-7

צירפתי תמונה להמחשה, למיטב הבנתי המחשב מזהה את הכונן אבל משום מה אני לא מצליח לגרום לו להופיע במחשב שלי ככונן

15835640843028558057990028823530.jpg

15835642459858703649537509959352.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gregos1990

לא, E זה כונן חיצוני, יש כונן פנימי שהוא כונן SSD

אם כך - הכונן לא מזוהה ע"י מערכת ההפעלה. מה שסימנת ומופיע במנהל ההתקנים הוא הכונן החיצוני שלך מסוג EVO 850 בנפח 1TB.

איזה דגם הוא ה- הפנימי. אם הדיסק הוא בחיבור SATA בדוק חיבורי כבל נתונים וחשמל או ע"י החלפה או ניתוק וחיבור מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

אם כך - הכונן לא מזוהה ע"י מערכת ההפעלה. מה שסימנת ומופיע במנהל ההתקנים הוא הכונן החיצוני שלך מסוג Samsung EVO 850 בנפח 1TB.

איזה דגם הוא ה- SSD הפנימי. אם הדיסק הוא בחיבור SATA בדוק חיבורי כבל נתונים וחשמל או ע"י החלפה או ניתוק וחיבור מחדש.

צדקת, בסוף זה הבעיה במערכת ההפעלה, יש לי ווינדוס 10 אבל כנראה אחרי הפירמוט היה חסר עידכון שעוזר למערכת לזהות חיבורים נוספים של , עידכנתי את המערכת הפעלה וזה הופיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...