מחשב נייח לגרפיקה ב 7K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לגרפיקה ב 7K

Dana Vail

Recommended Posts

ציטוט של Dana Vail

היי רונן009, מעדיפה לשלם קצת יותר ולא להתעסק עם בשלב זה. תודה בכל אופן!

מה שהוא לא מבין זה שזה מחשב עבודה, הוצאה מוכרת, צריך להיות מתוקן במהירות ואפילו שהכסף חוזר מתשלומי המיסים של העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לדעתי חבל, את מקבלת תמורה כספית שונה לחלוטין מהמחירים בארץ.  עם אין מה לתעסק. מזימינים וזה מגיע את עד אלייך לעבודה או לחנות קרובה אלייך תוך שבועיים בערך. ההתעסקות היחידה זה להרכיב. וגם זה לא סיפור. להרכיב טכנו לגו יותר מסובך מזה.  בכל מקרה, אם תרצי אבנה מפרט רק בשביל ההשוואה מאוחר יותר. 

בשמחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של plonter

מה שהוא לא מבין זה שזה מחשב עבודה, הוצאה מוכרת, צריך להיות מתוקן במהירות ואפילו שהכסף חוזר מתשלומי המיסים של העסק.

אני מבין מאוד. ועדיין, למרות ההוצאה המוכרת, המפרטים שיש בארץ לא מתקרבים לאותה תמורה כספית מאמזון. מה לעשות. חוץ מזה, גם את זה אני מאמין שאפשר להגיש כהוצאה מוכרת. יש חשבונית מפורטת. מצמידים ונגמר הסיפור.

בקשר למתוקן במהירות. אין פה מה לתקן. עם כל הכבוד אתה לא תתקן מעבד שישרף. והמוצרים האלה לא מתקלקלים מהר. הדבר היחיד שעושים זה מפעילים אחריות. והאחריות של היא לא מהעולם הזה. באים לתחנת דלק קרובה, מוסרים את המוצר הוא נשלח בחינם מקבלים חדש.

אז בבקשה, אל תוציא אותי טמבל. תודה.

אני לא חנות, ולא מוכר ולא שום דבר כזה. כך שאין לי שום אינטרס פרט מאינטרנס צרכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronen009

אני מבין מאוד. ועדיין, למרות ההוצאה המוכרת, המפרטים שיש בארץ לא מתקרבים לאותה תמורה כספית מאמזון. מה לעשות. חוץ מזה, גם את זה אני מאמין שאפשר להגיש כהוצאה מוכרת. יש חשבונית מפורטת. מצמידים ונגמר הסיפור.

בקשר למתוקן במהירות. אין פה מה לתקן. עם כל הכבוד אתה לא תתקן מעבד שישרף. והמוצרים האלה לא מתקלקלים מהר. הדבר היחיד שעושים זה מפעילים אחריות. והאחריות של אמאזון היא לא מהעולם הזה. באים לתחנת דלק קרובה, מוסרים את המוצר הוא נשלח בחינם מקבלים חדש.

אז בבקשה, אל תוציא אותי טמבל. תודה.

אני לא חנות, ולא מוכר ולא שום דבר כזה. כך שאין לי שום אינטרס פרט מאינטרנס צרכני.

אשאיר לאנשים אחרים לענות לך כי אני עסק. אבל אני משוכנע שתקבל תגובות מעניינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronen009

אני הרכבתי מחשב לחבר טוב (שלא מבין) דרך אמאזון. הזמנתי את כל הרכיבים באמזון. חוץ ממארז. אמרתי לו איזה מארז לקנות.

ופשוט הרכבתי לו הכל. 

מחשב שעלה באחת משתיים הרשתות  הגדולות פה 4200 ב 1800.

7 אלף זה תקציב גבוה מאוד. אפשר לשפר הרבה ומחשב שישרת להרבה זמן.

אם יהיה לי זמן במהלך הסופש אני אבחר מפרט מאמזון ואעלה לך בשביל הכיף.

אני חושב שכדאי לך על AMD 3800x

או אפילו  AMD 2700x

אותו מספר ליבות כמעט אותו תדר. יש הבדל במחיר שאפשר לשפר איתו כרטיס גראפי.

את לא תרגישי הבדל משמעותיי בין 

AMD 3800x

AMD 2700x

intel 9900k

במיוחד לא לדו מימד. 

אני מצרף לך מאמר השוואות. תכנסי ותראי.

https://www.pugetsystems.com/recommended/Recommended-Systems-for-Adobe-Photoshop-139/Hardware-Recommendations

איך הגעת מ4200 ל1800?

למשל

https://www.amazon.com/AMD-Ryzen-3800X-16-Thread-Processor/dp/B07YYYCRXS/ref=sr_1_1_sspa?keywords=r7%2B3800&qid=1582799339&sr=8-1-spons&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEyVklPR0JENTMyOEU4JmVuY3J5cHRlZElkPUEwMDc4NzUyREYzU0VCRFJIRU04JmVuY3J5cHRlZEFkSWQ9QTAwNjc0NzkyT1BUT0ZJRFJKV1FJJndpZGdldE5hbWU9c3BfYXRmJmFjdGlvbj1jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ&th=1

מעבד ולוח כולל מע"מ יוצא 2178 ש"ח.

בפלונטר יוצא 2427 ש"ח.

סמסונג 970 evo plus 1TB

באמאזון כ930 ש"ח.

בפלונטר 939 ש"ח.

ואפשר להמשיך.

נכון שיש יותר סיכוי למבצעים משמעותיים בחו"ל אבל עדיין.

ההפרש לא מתקרב למה שרשמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

איך הגעת מ4200 ל1800?

למשל

https://www.amazon.com/AMD-Ryzen-3800X-16-Thread-Processor/dp/B07YYYCRXS/ref=sr_1_1_sspa?keywords=r7%2B3800&qid=1582799339&sr=8-1-spons&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEyVklPR0JENTMyOEU4JmVuY3J5cHRlZElkPUEwMDc4NzUyREYzU0VCRFJIRU04JmVuY3J5cHRlZEFkSWQ9QTAwNjc0NzkyT1BUT0ZJRFJKV1FJJndpZGdldE5hbWU9c3BfYXRmJmFjdGlvbj1jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ&th=1

מעבד ולוח כולל מע"מ יוצא 2178 ש"ח.

בפלונטר יוצא 2427 ש"ח.

סמסונג Samsung 970 evo plus 1TB

באמאזון כ930 ש"ח.

בפלונטר 939 ש"ח.

ואפשר להמשיך.

נכון שיש יותר סיכוי למבצעים משמעותיים בחו"ל אבל עדיין.

ההפרש לא מתקרב למה שרשמת.

אה וואלה, אולי לא הרכבתי מעבד ולוח אם שיוצא 2178?

אתה רוצה שאצרף לך את הצילומי מסך שלי איתו כשהסברתי לו על הרכיבים? מצטער, פשוט תצטרך להאמין.

באייבורי יצא 4200 באמאזון 1800. לא כולל מארז.

בכל מקרה, דנה ביקשה לא להתעסק עם בשלב זה. אז אני פורש מהדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של none77

זה לא ההפרשים באופן כללי בין הארץ לחו"ל, תתמודד.

גם לא קרוב.

חבר, נראה לי שאתה לוקח את זה קשה מדי. מה לעשות, כן. הרכבתי מחשב ב 1800, מחשב שעלה באייבורי 4200 והוא קצת פחות טוב. לא כולל מארז.  

לא יודע לבחור באמזון דברים, בעיה שלך. ממש מעניין אותי עד כמה אתה מאמין או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעייה לקנות ולבחור דברים מאמזון והרבה חנויות אחרות, תבחר חלקים מאמזון ואשווה, בלי השוואה זה סתם דיבורים. **לא שאני חושב שאתה ממציא, אין לי מושג מה קנית, מפרט ממוצע באתר הזה לא יוצא באמזון 43% מהמחיר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תראו שניכם -

פותחת הדיון כבר הודיעה שזה לא רלוונטי.

אז, כל פוסט בנושא של קניה בחו"ל, הוא בחזקת ספאם !

לכן, בבקשה משניכם, תוכיחו את טענותיכם בדיון נפרד,

אולי בפורום הצרכנות.

בתקווה להיענות, תודה מראש !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...