ANTEC A40 PRO - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ANTEC A40 PRO

iveco

Recommended Posts

באתר של אנטק כתוב שה CFM של A40 PRO זה 77 שקניתי את הגוף קירור מהחנות בקופסא רשום 41 איך זה יכול להיות ? יש 2 סוגים של A40 PRO ? גם ה RPM שונה , קניתי את זה מהיבואן קופסא סגורה זה דומה בנתונים יותר ל C40 משהו מסריח פה 

https://antec.com/product/cooling/c40.php

A40 PRO 

https://antec.com/product/cooling/a40-pro.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את האנטק A40 PRO ועם כל הצלעות קרור וכל הפוזה ירדו לי רק 4-5 מעלות , ה ALPINE11 עצר את המעבד על 41 מעלות בביוס והאנטק 36-37 , חשבתי שזה יוריד את המעלות הרבה יותר לפחות ב 10 מעלות אפילו ב ALPINE11 שמתי משחה טרמית גנרית סינית ובאנטק יש משחה זהב

עידכון :

האנטק מרעיש לא טרקטור אבל מרעיש לא נעים והוא עובד על 1000 סיבובים כרגע , ה AC עובד על 1600 סיבובים והרעש הרבה יותר נמוך הבעיה עם ה AC שהקירור שלו לא משהו בלשון המעטה מרגיש כמו סטוק מבחינת מעלות 

אני חושב שהקירור של האנטק לא משהו בגלל שיש לו 41CFM ובחו"ל ובאתר של אנטק רשום 77 איך זה הגיע לארץ עם ביצועים של מאוורר בינוני? הבדל של 36 CFM זה המון 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

על איזה מעבד התקנת

i7 3770 socket 1155 , בעבר גם התקנתי ZALMAN גם הם לא משהו סתם מרעיש ולא מקרר טוב , AC מאוד שקט אבל גם שם הקירור לא להיט אני חושב בפעם הבאה לקנות נוקטואה או לבדוק את ה CM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באלפין 11 של AC הפעלתי STRESS ב AIDA64 המעבד הגיע ל 100 אחוז והגעתי ל 80 מעלות ובמשחקים 60-70 , עם ה A40 PRO במשחקים אני מגיע 60-65 מעלות דיי דומה עדיין לא עשיתי לו STRESS ב AIDA64 , בביוס יש הבדל של 4-5 מעלות לטובת האנטק , המארז גנריק אבל עם גנרי שעבד על 3000 סלד הגעתי ל 33 מעלות בביוס אבל הוא ממש הרעיש כמו מנוע של מזגן .

ציפיתי מקרור שנראה מקצועי עם צינורות נחושת וכל הפוזה שיוריד לפחות 10 מעלות שישאיר את המעבד על 50 מעלות גג במשחקים אולי כדי להרגיש הבדל משמעותי צריך שעולה 150 ומעלה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי טמפ' קריטים לרוב אתה תרגיש במצב של מאמץ כמו ששמת לב, בIDLE כל מתנהג בהתאם וההפרש לא יהיה ניקר כי יש גם הורדה של הRPM.

ואתה קצת לא ברור בCFM הלינק שהבאת זה לC40 ולA40 PRO אז איזה קנית בדיוק ?

70-80 מעלות זה סביר במחבן מאמץ אתה לא תגיע לזה במשחק או במאמץ אחר, אין סיבה לרדוף אחרי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...