ייעוץ לקניית מחשב למשחק Age of Empires 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לקניית מחשב למשחק Age of Empires 4

TempoMempo

Recommended Posts

שלום תותחים,

אני מעוניין לקנות את המחשב בזול שמאפשר גם להריץ משחקים כגון המשחק  Age of Empires 4 שייצא בקרוב.

אשמח מאוד לקבל הצעה למפרט בנושא זה. (הוספתי קובץ שבו יש את הדרישות המומלצות למשחק)

תודה מראש 🤗

AGE4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף :)

אני מחפש מחשב נייח, להלן התשובות לשאלון :

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

2000 - 2500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקי אסטרטגיה - בעיקר Age of Empires 4 שיצא עוד מעט.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

כן. מסך.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

לא קריטי

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

בקרוב מאוד

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

תודה רבה :) מעריך כל תגובה שאקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב בעייתי, זה הכי קרוב שהגעתי וגם זה עם קיצוצים שלא באמת הייתי ממליץ עליהם. אם אתה חייב להתקרב יותר לתקציב אז תרד ל-8GB אבל ההמלצה שלי היא אם אפשר בכל זאת להוסיף קצת ולאפשר קניה של חלקים קצת יותר איכותיים ומעבד שלא ירגיש מיושן ויגביל אותך כבר עוד שנה-שנתיים.

This Specification Created @ www.tms.co.il - Professional and Reliable Computers Chain Stores

CPU:
Intel Core i3 9100F / 1151 Box
    Qty: 1 - Price: ₪ 350
Motherboards:
Gigabyte B365M H
    Qty: 1 - Price: ₪ 272
RAM Memory:
HP DDR 4 8GB 2666 CL19 V2
    Qty: 2 - Price: ₪ 277
Cases:
Antec NX110 Case + ANTEC 500W VP500
    Qty: 1 - Price: ₪ 262
Solid State Drives (SSD):
HP SSD 500GB EX900 NVMe 2280 M.2
    Qty: 1 - Price: ₪ 286
Video Cards:
Gigabyte AORUS RX 580 8G GDDR5 GV-RX580AORUS-8GD
    Qty: 1 - Price: ₪ 915
Monitors:
ViewSonic 23.8"  IPS Panel VGA HDMI
    Qty: 1 - Price: ₪ 418
Total: ₪ 2780
Price in Eilat: ₪ 2376

Will Compete with every offer or specifications in the Forums.
The Prices are including VAT and for Credit card up to 12 equal payments.
https://www.tms.co.il/93007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, יש פה מספר דברים על סף שדרוגים משמעותיים. בין אם כרטיס מסך 580 ל-GTX 1660 (שזה 100 שקל מחיר בשביל שיפור משמעותי בצריכת חשמל וביצועים), בין אם זה שדרוג למעבד בעל 6 ליבות (שנמצע 250 שקלים מעל) וכן הלאה.

יכול להיות מאוד שאם הייתי צריך לבצע מהלך אחד במפרט הזה^, אולי הייתי יורד מ-16GB ל-8GB בשביל להפוך את כרטיס המסך ל-GTX 1660, כך שאם בעתיד גיימינג יהפוך לצורך מעט רציני יותר, מקל אחד של 8GB יוכל לקחת אותך לשם. אחרת, אולי כדאי להשאר עם 16GB בשביל שימושים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :)

אני ממש מעריך את התגובות !!!

@etal

@djelectric

מבחינת תקציב, אם אין ברירה אז אני אתגמש עד 3,000 אבל זה בערך הגבול העליון מבחינת התקציב שלי.

יחד עם זאת יש 2 דברים שלא הבנתי עד הסוף במפרטי המחשב :

1. בדרישות המומלצות של המשחק (הוספתי צילום מסך בתחילת הפוסט) כתוב שהוא צריך מעבד -i5 ואילו כאן המלצת על -i3, האם מעבד זה באמת יספק את הסחורה ?

2. עד כמה שאני יודע המשחק Age of Empires 4 הוא משחק אסטרטגיה ושכזה אני מניח שהוא לא זקוק לכרטיס גרפי חזק (אם בכלל). האם באמת נדרש כרטיס גרפי שעולה מעל 900 שקל עבור משחק זה או שכאן דווקא אפשר להתפשר ולחסוך כסף ?

תודה מראש 🤗

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה-i3 9100F חזק מ-i5 4670K, אז אין פה בעיה.

2. אם רושמים שצריך כרטיס גרפי ברמת 580 או GTX 1060, זה אומר שבאמת יש דרישה לזה. אלו כרטיסים גרפיים ברמה שליבה גרפית מובנית לא תגיע אליה בזמן הקרוב.

נכון לעכשיו עד רמת התקציב זה מה יש.

ברירה אחרת היא להזמין דברים מאמאזון. אני יודע ש-GTX 1660 שם מתחיל מ-199$ לפני מעם עם משלוח חינם, אז איזור 825 שקלים. גם יכול לחסוך כסף וגם לשפר ביצועים, למשל.

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Gaming-Single-06G-P4-1160-KR/dp/B0812NYPPF/ref=sr_1_2?keywords=EVGA+GTX+1660&qid=1581788981&sr=8-2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...